51

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Są różne rodzaje manicuru. Znasz manicure japoński? Ja o nim się dowiedziałam w Anlaya Day Spa, zrobili mi go i mam śliczne, naturalne paznokcie, których zazdrości mi wiele kobiet wink

52

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Każdy się zachwyca, ale ja wolę częściej malować niz bawić się w hybrydy, ale faktycznie bardzo lądnie wyglądają, Mnie do nich zraziła nie kompetentna kosmetyczka , które jak mi je zrobiła to pożal się BOże...

53

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

ja mam lakier hybrydowy, ale jakoś mnie nie zachwycił...

54

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Na pewno jest trwalszy i fajnie wygląda

55

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Dokładnie, trałe napewno.

56

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja niestety przenosiłam trochę hybrydy: jedne 6 tygodni, drugie 3 bez zrobienia przerwy i powiem Wam że paznokcie mam w opłakanym stanie, sa cienkie jak papier... Teraz maluje je odżywkami wzmacniającymi, piję napary z pokrzywy, mam nadzieję że trochę ich stan się polepszy ale no cóż- trzeba będzie na to jeszcze poczekać. Hybrydy stosuję tylko od święta bo nie chce przemęczać swoich naturalnych płytek, a mam cienkie i łamliwe z natury

57

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

hej

58

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

całe życie nosiłam tylko zwykłe lakiery, ale teraz mam obsesję na punkcie hybryd. Przetestowałam na razie kilka marek: Cosmetics Zone, Claresa, Neo Nail i , i to do tej ostatniej serce mi mocniej bije wink

59

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Mam tak samo. Hybrydy to jest to!

60

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja też wolę hybrydy, są dużo wygodniejsze, trzymają się długo na paznokciach i ładnie wyglądają. Jedyny minus jest taki że niestety osłabiają płytkę paznokcia. Po dłuższym stosowaniu hybryd mam osłabioną płytkę, niektóre paznokcie zrobiły się bardzo cienkie i zaczęły się łamać nawet w połowie... Musiałam zrobić sobie przerwę na regenerację

61

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

A może któraś z Was zna jakiś fajny salon kosmetyczny w Warszawie? Najlepiej gdzieś niedaleko bo mieszkam tutaj w okolicy i nie chciałabym jechać przez całą Warszawę. smile

62

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybryda wygląda i sprawuje się dużo lepiej na paznokciach niż zwykły lakier. Nie jest szkodliwa,  nie ma się czego obawiać. Nie zniszczy płytki jak tipsy. Czytałam tutaj jak można się zabrać za hybrydę w domu. Robicie sobie same taki manicure?

63

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Zdecydowanie hybrydy. Chociaż nie można nosić ich oczywiście bez przerwy.

64

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja też jestem za hybrydami, akurat z moim przypadku się bardzo dobrze sprawdził taki manicure. A jak nie wiem jaki lakier hybrydowy wybrać na początek to zobacz

65

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

To prawda, choć hybrydowy manicure jest efektowny, bardzo trwały to na moich płytkach powoduje dużo spustoszenie i ciężko mi je doprowadzić do stanu normalnego smile Pozdrawiam

66

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

hybrydowy wink

67

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybrydy są super! smile Długotrwały efekt utrzymuje się na moich paznokciach do miesiąca! Gdyby nie brzydki odrost pewnie nosiłabym je dłużej, bo trzymają się bez zarzutu smile

68

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybryda więcej się utrzymuje i wygląda na świeżo pomalowaną zawsze , tez polecam .
polecam stronkę
_____________________________________________________________________________

69

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

[quote=Lia]To prawda, choć hybrydowy manicure jest efektowny, bardzo trwały to na moich płytkach powoduje dużo spustoszenie i ciężko mi je doprowadzić do stanu normalnego smile Pozdrawiam[/quote]

Też słyszałam o takich przypadkach, więc mam obawy, żeby robić

70

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja postanowiłam odpocząć trochę od hybrydy, którą sama sobie robię - nie daje to takiego efektu jak u kosmetyczki utwardzone lampą, ale na pewno jest mniej inwazyjne niż profesjonalnie zrobione i nie muszę potem robić cudów, aby je przywrócić do normalności. Dla mnie to najwygodniejsza opcja posiadania lakieru na paznokciach, bo jak wracam zazwyczaj do domu po całym dniu w pracy to jest to bardzo późno i przy innych obowiązkach nie mam na to czasu.

71

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja osobiście polecam hybrydy, lepiej się trzymają i dłużej.  Ja osobiście do zapoznania się z tematem, bo źle zrobiony manicure czy pedicure hybrydowy powodował straszne szkody i uczulenia. Ja sama się nauczyłam i idzie mi coraz lepiej. Plus hybryd? Paznokcie są zdrowsze
____________________________________________________________________________________________________

72

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Dla mnie najlepiej się sprawdzają ego typu żele hybrydow. Niewątpliwe są bardzo praktyczne. Lubię mieć zawsze idealne paznokcie, a taki żel trzyma się naprawdę sporo czasu.

73

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja też bardzo lubię hybrydy. Trzeba tylko pamiętać, by co jakiś czas dać paznokciom "odpocząć".

74

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja osobiście wolę zwykły manicure, ponieważ można go często zmieniać. Natomiast jest o tyle dobrym rozwiązaniem, że trzyma się dłużej.

75

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybrydy są najlepszą opcją, ja swoje ostatnie mam już mieisiąc i dopiero jeden paznokieć nadpęka z boku.