Tarot księżycowy – recenzja | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Tarot księżycowy – recenzja

27 lutego 2023, dodał: katasia
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Kiedy ostatnio podziwialiście księżyc w jego pełnej krasie? Czy podczas pełni jesteście bardziej pobudzenie i nie możecie spać? Moc księżyca znali już starożytni, a do dziś wiele osób kieruje się jego kwadrami w podejmowaniu różnych zabiegów pielęgnacyjnych, medycznych, czy prac w domu i ogrodzie. Victoria Constantino poświęca jednak swą książkę jego związkowi z wróżbami. Tarot księżycowy to wyjątkowy przewodnik po zawiłościach sztuki wróżenia, połączonych z astronomicznymi wpływami na losy świata i ludzi.

W książce znajdujemy praktyczne wskazówki, jak zacząć przygodę z kartami Tarota, których moc możemy wzmocnić za pomocą zaklęć i rytuałów wykonywanych w kontekście aktualnej kwadry księżyca. Ciekawostką jest to, że każda z pełni, które możemy obserwować w ciągu roku, ma swoją unikalną nazwę. Sprawdźcie, kiedy pojawi się na niebie wilczy księżyc, a kiedy księżyc myśliwych! One mają swoje niepowtarzalne energie, dedykowane różnym sytuacjom. Z kolei nów przynosi inne moce – wówczas np. warto dokonać początku swoich działań.

Victoria Constantino podpowiada, jak można czerpać z możliwości, które daje księżyc, np. za pomocą odpowiednio dobranych czarów. Okazuje się, że energie ludzi i energia księżyca przenikają się wzajemnie i oddziałują na siebie, a udział talii kart Tarota jest ich świetnym spoiwem. Warto poznać rozkłady kart najodpowiedniejsze w danym miesiącu czy momencie księżycowego cyklu. Podpowiada szczegóły dotyczące interpretacji kart, a także pytania, jakie można zadać kartom. Mnie zainteresowały szczególnie czary dotyczące sfery miłosnej, ale również osoby pragnące rozwoju duchowego czy zawodowego znajdą tu odpowiednie porady dla siebie.

Ten pełen magii poradnik to wspaniała przygoda ze światem ezoteryki w nieco innym wydaniu. Księżycowa wersja Tarota jest naprawdę warta uwagi i dla mnie stała się wyzwaniem na ten rok. Polecam ją gorąco także Wam!

Kasia

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ

Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wolontariat zagraniczny
Ale wyjazd to też ma walor podróżniczy - można poznać inne kultury, zwiedzać świat....
Tolerancja wśród osób starszych
Czy znacie kogoś 50+, kto jest otwarty na inność np. osoby...
Najlepsze miejsca na majówkę
Gdzie jechać żeby było fajnie i bez grillujacych tłumów?
Czy wstydzicie się nagości?
Czy to dla Was problem np. na plaży czy basenie ?