Napięta szyja bez oznak starzenia!

23 grudnia 2019, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Teraz jest to możliwe dzięki radiofrekwencji mikroigłowej  Inus RF. Jest to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry przy użyciu jednorazowych głowic ze specjalnymi pozłacanymi mikroigiełkami  i podgrzaniu jej na precyzyjnie określonej głębokości ( od 0,5-3,5mm) za pomocą fal radiowych o regulowanej częstotliwości, czasie działania oraz intensywności. Ciepło ( 45-60C) powoduje obkurczenie się skóry oraz daje bardzo silną stymulację komórek do produkcji nowego kolagenu, pobudzając regenerację i głęboką przebudowę skóry, czego wynikiem jest wygładzenie, pojędrnienie oraz zwiększenie napięcia skóry. Zabieg jest praktycznie bezbolesny dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego przed zabiegiem oraz  unikatowemu systemowi Vacum Edge-Line, który powoduje zassanie obszaru poddanego zabiegowi.

Przy odpowiednio dobranych parametrach  zabieg  Inus RF  doskonale sprawdzi się również do małoinwazyjnego liftingu innych partii ciała np. opadających powiek, twarzy, wiotkiej skóry brzucha, kolan, ramion czy ud oraz do  znacznej redukcji rozstępów, drobnych zmarszczek lub nawet obkurczania gruczołów łojowych. Co najważniejsze zabieg nie wyłącza  z aktywności zawodowej. Bezpośrednio po terapii skóra jest zaczerwieniona oraz występuje lekkie pieczenie przez około 2 godziny a już następnego dnia można iść do pracy( w przeciwieństwie  do rekonwalescencji po zabiegu ablacyjnym laserem frakcjonującym gdzie proces wstępnej regeneracji trwa  5-7 dni).

Terapia składa się z około 3-5 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie. Efekt jest widoczny po 1 zabiegu i w miarę upływu czasu jest coraz bardziej widoczny ( jest to związane z naturalnymi procesami naprawczymi).

Lek. Agata Kasprzyk

Gabinet Chirurgii oraz Medycyny Estetycznej

„Dr Kasprzyk” we Wrocławiu

http://www.drkasprzyk.com/

Dystryburor: INFINITA.Co

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz