Konkurs z Marion – koloryzujące kredy do włosów – wyniki!

27 września 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

baner_kreda_330

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oryginalne, kreatywne i wspaniałe  komentarze w naszym konkursie, zorganizowanym we współpracy z marką MARION! Do wygrania było pięć zestawów Kredy koloryzującej do włosów. Z przyjemnością możemy już ogłosić wyniki.

Zadaniem konkursowym było napisanie pomysłowych komentarzy, dla których inspirację stanowiło zdanie: Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że…

Komisja portalu Urodaizdrowie.pl wraz z marką MARION wybrała pięć zwycięskich wpisów. Kolejność, w jakiej podajemy laureatów jest przypadkowa.

Oto nagrodzone komentarze:

Moniek:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że rozkwitnę egzotyczną urodą i poczuję się świeżo i młodo. A wtedy rzucę jesieni prawdziwe wyzwanie na barwne upiększanie. Bo nie chcę siedzieć z nosem pod ciepłym kocem, wolę założyć płaszcz oraz kalosze i pomknąć na spacer parkowymi alejkami, by rozproszyć szarość dnia kolorowymi pasemkami.

mamadwojga:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że zamienię się w całkiem inną osobę – zamiast nudnych, gładkich, kruczoczarnych włosów zaprezentuję nową, tęczową, kolorową, szaloną fryzurę. Potrzebuję takiego małego szaleństwa! Ileż można być poważną? Szalona mama na weekend i na co dzień. To jest to czego potrzebują moje dzieci. Zafarbujemy sobie wszyscy włosy na różne kolory i pokażemy jesieni że nasza rodzina jest bardziej kolorowa niż jesienny park!

monstra:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że na mej twarzy częściej uśmiech się pojawi. Tańczące w barwach tęczy światło czy promyk słońca – a w sercu kreatywność, radość i miłość bez końca. Słońce tańczy we włosach, ja – na parkiecie – wszystkie kolory uczuć, jakie znacie, a ich nawet nie wypowiecie. Istne szaleństwo tej barwnej mocy – taniec, radość, ciepło – od świtu do późnej nocy. I codziennie tak bardzo pewna siebie, tak bardzo odmieniona… tak pełna wigoru – koleżanka, przyjaciółka, matka, żona.

justyna1:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że poczuję się znów jak nastolatka – młoda,pełna werwy, pasji i pomysłów na życie. Poza tym kolorowe pasemka sprawią, że moje dziewczyny zobaczą mamę jakiej nie znają – mamę,która wie co to szaleństwo i nie boi się poeksperymentować z swoim wyglądem. No i będę miała niezłą zabawę, bowiem to sztuka mieć dystans do siebie i bawić się swoim wyglądem.

NaWidelcu:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że…
wszystko nabierze barwy nowe!
Włosy piękne, kolorowe,
spojrzenie czarowne i zabawowe!

Tak moi drodzy! Nie dziwnym jest,
że humor od włosów zależny jest!
Mój kolor jest nudny, tak stonowany,
że pewność siebie to stan mi nieznany!

A potrzeba mi czegoś wyjątkowego,
by odkryć w sobie coś nowego,
szukanie pracy obniża nastroje,
poprawcie mi wiec humory moje!

Niech wejdę do biura z radości uśmiechem,
by zwycięstwo świętować z kolorów grzechem.

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi,
że wnet wszystko się naprawi!

Serdecznie gratulujemy!

 

Nagrody wysyła  firma MARION w ciągu siedmiu dni roboczych. Laureatów poinformujemy drogą mailową.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

53 komentarzy do Konkurs z Marion – koloryzujące kredy do włosów – wyniki!

  1. avatar PurpleRibbon pisze:

    Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że będę mogła poczuć się niczym gwiazda rockowego zespołu, którą marzyłam być będąc dzieckiem. Intensywny kolor mojej fryzury pozwoli mi stać się ekstrawagancką i uwolni zwariowaną część mojej natury. Nowy look zachwyci wszystkich dookoła, a mi doda pewności siebie,dzięki czemu każda zabawa będzie dla mnie udana.

  2. avatar Krystyna pisze:

    Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że będę szaleć, bawić się i korzystać z życia tak, jakby jutro miało nie nadejść!

  3. avatar Kasia pisze:

    *** Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że będę równie kolorowa, co nasza piękna słoneczna jesień! ***

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...