Konkurs z Marion – koloryzujące kredy do włosów – wyniki!

27 września 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

baner_kreda_330

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oryginalne, kreatywne i wspaniałe  komentarze w naszym konkursie, zorganizowanym we współpracy z marką MARION! Do wygrania było pięć zestawów Kredy koloryzującej do włosów. Z przyjemnością możemy już ogłosić wyniki.

Zadaniem konkursowym było napisanie pomysłowych komentarzy, dla których inspirację stanowiło zdanie: Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że…

Komisja portalu Urodaizdrowie.pl wraz z marką MARION wybrała pięć zwycięskich wpisów. Kolejność, w jakiej podajemy laureatów jest przypadkowa.

Oto nagrodzone komentarze:

Moniek:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że rozkwitnę egzotyczną urodą i poczuję się świeżo i młodo. A wtedy rzucę jesieni prawdziwe wyzwanie na barwne upiększanie. Bo nie chcę siedzieć z nosem pod ciepłym kocem, wolę założyć płaszcz oraz kalosze i pomknąć na spacer parkowymi alejkami, by rozproszyć szarość dnia kolorowymi pasemkami.

mamadwojga:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że zamienię się w całkiem inną osobę – zamiast nudnych, gładkich, kruczoczarnych włosów zaprezentuję nową, tęczową, kolorową, szaloną fryzurę. Potrzebuję takiego małego szaleństwa! Ileż można być poważną? Szalona mama na weekend i na co dzień. To jest to czego potrzebują moje dzieci. Zafarbujemy sobie wszyscy włosy na różne kolory i pokażemy jesieni że nasza rodzina jest bardziej kolorowa niż jesienny park!

monstra:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że na mej twarzy częściej uśmiech się pojawi. Tańczące w barwach tęczy światło czy promyk słońca – a w sercu kreatywność, radość i miłość bez końca. Słońce tańczy we włosach, ja – na parkiecie – wszystkie kolory uczuć, jakie znacie, a ich nawet nie wypowiecie. Istne szaleństwo tej barwnej mocy – taniec, radość, ciepło – od świtu do późnej nocy. I codziennie tak bardzo pewna siebie, tak bardzo odmieniona… tak pełna wigoru – koleżanka, przyjaciółka, matka, żona.

justyna1:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że poczuję się znów jak nastolatka – młoda,pełna werwy, pasji i pomysłów na życie. Poza tym kolorowe pasemka sprawią, że moje dziewczyny zobaczą mamę jakiej nie znają – mamę,która wie co to szaleństwo i nie boi się poeksperymentować z swoim wyglądem. No i będę miała niezłą zabawę, bowiem to sztuka mieć dystans do siebie i bawić się swoim wyglądem.

NaWidelcu:

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że…
wszystko nabierze barwy nowe!
Włosy piękne, kolorowe,
spojrzenie czarowne i zabawowe!

Tak moi drodzy! Nie dziwnym jest,
że humor od włosów zależny jest!
Mój kolor jest nudny, tak stonowany,
że pewność siebie to stan mi nieznany!

A potrzeba mi czegoś wyjątkowego,
by odkryć w sobie coś nowego,
szukanie pracy obniża nastroje,
poprawcie mi wiec humory moje!

Niech wejdę do biura z radości uśmiechem,
by zwycięstwo świętować z kolorów grzechem.

Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi,
że wnet wszystko się naprawi!

Serdecznie gratulujemy!

 

Nagrody wysyła  firma MARION w ciągu siedmiu dni roboczych. Laureatów poinformujemy drogą mailową.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

53 komentarzy do Konkurs z Marion – koloryzujące kredy do włosów – wyniki!

  1. avatar PurpleRibbon pisze:

    Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że będę mogła poczuć się niczym gwiazda rockowego zespołu, którą marzyłam być będąc dzieckiem. Intensywny kolor mojej fryzury pozwoli mi stać się ekstrawagancką i uwolni zwariowaną część mojej natury. Nowy look zachwyci wszystkich dookoła, a mi doda pewności siebie,dzięki czemu każda zabawa będzie dla mnie udana.

  2. avatar Krystyna pisze:

    Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że będę szaleć, bawić się i korzystać z życia tak, jakby jutro miało nie nadejść!

  3. avatar Kasia pisze:

    *** Kolorowe szaleństwo we włosach sprawi, że będę równie kolorowa, co nasza piękna słoneczna jesień! ***

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jedzenie do pracy
Zazwyczaj kupuję jakieś gotowe jedzenie typu sałatka, jogurt etc. I do tego...
Moje wymarzone zaręczyny...
W górach, wśród pięknej przyrody, z dala od tłumu turystów
Pomysły na obiad
Jak nie mam pomysłu na obiad ani chęci do wymyślania i gotowania,...
Mieszkanie w Łodzi
Teraz są fajne osiedla na obrzeżach Łodzi, kto chciałby mieszkać w zadymionym centrum??