Konkurs z książką „Dieta nocna” na Forum – wyniki!

17 kwietnia 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Miło nam ogłosić wyniki kolejnego konkursu na naszym Forum, w którym do zdobycia była „Dieta nocna” – wspaniała książka od Wydawnictwa ILLUMINATIO dla wszystkich, którzy chcą radykalnie zmienić swój styl życia i odżywiania!

Zadanie konkursowe polegało na wypowiedzi TUTAJ  na temat:  Mój najdziwniejszy sen…
Dziękujemy, że podzieliliście się z nami swoimi sennymi marzeniami – 3 najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nagradzamy egzemplarzami tej właśnie książki!

Oto zwycięskie wypowiedzi:

Yolana
Ostatnio śnił mi się wielki królik, którego wszyscy szukali w pałacu kultury, a on siedział w małym okienku w przejściu podziemnym i tylko ja go widziałam, chociaż wokół przechodziły tłumy ludzi o podobnych do siebie twarzach, a potem zaczęłam sobie oskubywać nogę do kości i ciągle powtarzałam, że muszę zdążyć na pociąg, a moje skarpetki zaczęły uciekać…

rosie
Mój najdziwniejszy sen: robiłam pranie i zadzwonił telefon że wygrałam wycieczkę do jakiegoś ciepłego kraju o długiej nazwie, chyba na M…, więc zostawiłam włączone pranie, szybko się spakowałam i pojechałam na dworzec PKP, gdzie się dowiedziałam, że wszystkie dzisiejsze statki (!) już odpłynęły i trzeba samemu wpław dostać się na pobliską wyspę, z której zabierze mnie paralotnia… Na szczęście zanim się zebrałam do płynięcia to się obudziłam – bo przecież nie umiem pływać:)

kasia001
Położyłam się na trawie i zapaliłam papierosa – poczułam się lekko i swobodnie, wszystkie problemy gdzieś odeszły, czułam się wolna… ale zaraz potem zobaczyłam przed sobą dość spory pagórek jakby usypany z piachu (i już nie czułam tej euforii co wcześniej –  pojawił się niepokój), pagórek był porośnięty trawą… nagle zebrał się wiatr nad pagórkiem pojawiła się mgła i dużo dymu – nad moją głową zaczęły przelatywać deski. Mgła opadła a z niej wyłonił się dom – który do mnie mówił, jego oczami były okna i pamiętam, że miał ręce z konarów drzew. Był bardzo niezrozumiały dlatego nie zwracałam na niego uwagi – spojrzałam pod nogi i zobaczyłam żabę (która była wyraźnie płci męskiej -traktowałam ją jak człowieka) gdzieś mnie prowadziła… szłam jakąś dróżką, a wokół mnie były drzewa (świeżo posadzone), ta żaba zaprowadziła mnie do innej, która miała na głowie koronę (odebrałam ją jako kobietę)… również ona coś do mnie mówiła i wyraźnie chciała mi w czymś pomóc – po czym na moich oczach zaczęła jeść żabę, która była mężczyzną. Potem się obudziłam i pamiętałam jeszcze młodego chłopaka wyraźnie jego twarz i uśmiech – tylko nie pamiętam w którym momencie snu się pojawił i co w  nim robił.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej o nagrodzie:

images

Dieta nocna to pierwszy na świecie potwierdzony badaniami medycznymi, skuteczny sposób na utratę zbędnych kilogramów podczas snu, który przynosi natychmiastowe i trwałe rezultaty. Już podczas pierwszej nocy możesz zgubić prawie 1 kilogram, a podczas pierwszego tygodnia aż 4 kilogramy nadmiernej wagi.

Dr Caroline Apovian, czołowa badaczka otyłości i redukcji wagi, stworzyła kompilacyjną dietę (postna oraz proteinowa), która w połączeniu z minimum 6 godzinami snu dziennie, zapewnia trwałą i szybką utratę wagi.

Dwufazowa dieta nocna pomogła tysiącom osób schudnąć i utrzymać osiągnięte rezultaty, bez konieczności przestrzegania rygorystycznych ograniczeń żywieniowych. I faza (jednodniowa) pobudza natychmiastową utratę wagi i przyspiesza spalanie tłuszczu. II faza (sześciodniowa) utrzymuje organizm w trybie spalania tłuszczu, pozwalając na zdrową utratę wagi i nie pozbawiając organizmu składników odżywczych. Wystarczy naprzemiennie stosować obie fazy i regularnie sypiać, by zobaczyć natychmiastowe efekty.

Z dietą nocną błyskawicznie stracisz zbędne kilogramy, spalisz tłuszcz, ale nie mięśnie, ograniczysz zatrzymywanie wody w organizmie, unikniesz efektu plateau (zatrzymanie procesu chudnięcia), znacząco poprawisz swój stan zdrowia, a także zmniejszysz ryzyko wystąpienia chorób serca, nowotworów czy cukrzycy typu 2, a przy tym możesz spożywać wiele produktów, takich jak: masło orzechowe, awokado czy ziemniaki.

Książka, oprócz naukowego wyjaśnienia zasad działania i korzyści wynikających ze stosowania diety, zawiera również przepisy na zdrowe i pożywne dania i plan posiłków na 28 dni, zestawy ćwiczeń, które można wykonywać w domu a także instrukcje, jak przestrzegać diety – nawet podczas wakacyjnych wyjazdów.

Dieta nocna to świetny sposób na zgubienie każdej ilości zbędnych kilogramów – już dziś zacznij chudnąć podczas snu!

Więcej informacji o książce –   TUTAJ

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Brak możliwości komentowania.

FORUM - bieżące dyskusje

Dłonie zimą
A ja nie noszę rękawiczek i sam krem też daje radę:)
Stylizacja paznokci
Ja maluję kiedy potrzebuję, nie muszę mieć cały czas kolorowych paznokci, a poza...
Najtańszy gaz
Najtaniej jest z butli, bo nie płacisz wszystkich tych stałych opłat, jakie są...
paznokcie na ślub
tylko ecru - białe są niemodne!