1

Temat: Ślub a horoskop

Według astrologów najlepsze terminy na ślub są różne dla różnych znaków zodiaku.

Baran - lipiec - ognisty temperament Barana potrzebuje pełnego wrażeń wesela, najlepiej w plenerze.
Byk  - maj - doceniające trwałość i naturalne piękno Byki powinny wziąć ślub wraz z rozkwitającą wokół wiosną.
Bliźnięta - sierpień - towarzyska natura bliźniąt potrzebuje hucznej uroczystości w środku lata.
Rak - wrzesień - powakacyjny spokój i rodzinna atmosfera to coś dla Raków.
Lew - czerwiec - Lwy potrzebują niezapomnianego spektaklu, a czerwcowe długie dni pozwolą im błyszczeć w promieniach słońca.
Panna - październik - dopracowana ceremonia pod koniec sezonu to coś dla Panny.
Waga - kwiecień - to doskonały czas równowagi w przyrodzie, idealny moment dla Wag.
Skorpion - listopad - tajemnicza aura tego miesiąca podkreśla intensywność charakteru Skorpiona.
Strzelec - luty - kreatywny i radosny Strzelec będzie chciał bawić się w karnawale.
Koziorożec - marzec - praktyczny Koziorożec doceni oszczędność wynajęcia sali i organizacji wesela przed wysokim terminem.
Wodnik - styczeń - pierwszy miesiąc roku podkreśla indywidualizm Wodnika i jest dobry na oryginalny ślub.
Ryby - grudzień - ten miesiąc ma magiczną aurę pełną bliskości, co pasuje do romantycznych Ryb.

2

Odp: Ślub a horoskop

Jestem Rakiem ale ślub miałam w maju, bo wtedy nie znałam tego horoskopu....

3

Odp: Ślub a horoskop

No dobrze, a planując ślub należałoby się sugerować znakiem zodiaku Pani Młodej czy Pana Młodego?

Anays, może miesiąc pasował Twojemu mężowi. big_smile

4

Odp: Ślub a horoskop

Nie, wtedy był pierwszy wolny termin w naszym upatrzonym domu weselnym i to tylko dlatego , że jakaś  para się rozmyslila i zrezygnowała ze ślubu ☺Kolejny był za pół roku....

5

Odp: Ślub a horoskop

Ja bym wybierała po swoim znaku, nic nie mówiąc partnerowi