1

Temat: Wystrój wnętrza

Ostatnio wpadłam na genialny pomysł który do końca nie spodobał się mojemu chłopakowi. Mianowicie postanowiłam zakupić na https://hamakicabana.pl/fotel hamakowy do naszej sypialni. Mam nadzieje że w końcu go do tego przekonam. Możecie podsunąć jakieś argumenty które go przekonają?

Ostatnio edytowany przez stokortka (2018-02-27 11:45:26)

2

Odp: Wystrój wnętrza

Może  być taki, że zajmie trochę miejsca w wielkiej sypialni - jeśli jest duża... Bo w mojej to by się nie zmieścił po prostu. Zresztą po co mi tam taki hamak?

3

Odp: Wystrój wnętrza

Ogólnie rzecz biorąc dobre zaprojektowanie wnętrza nie jest łatwe. Warto to komuś zlecić smile Tutaj jest na przykład całkiem interesujące projektowanie wnętrz na terenie Kielc https://www.artcoredesign.pl/architekt-projektowanie-wnetrz-kielce/ smile

Ostatnio edytowany przez krzysbiegun (2018-08-16 11:55:10)

4

Odp: Wystrój wnętrza

Wątek bardziej pasuje do działu "Dom" smile
Może pokaż chłopakowi, że hamak można wykorzystać jako urozmaicenie domowych igraszek wink To powinno go przekonać big_smile
A tak bardziej poważnie... jeśli Tobie się to podoba, jeśli oceniasz swój zakup jako udany, jeśli będziesz z niego korzystać, pozwoli Ci się fajnie zrelaksować, to myślę, że przede wszystkim Twoje zadowolenie i użyteczność tego przedmiotu ostatecznie go przekonają. Jeśli będzie przeszkadzał, jeśli okaże się, że wisi na darmo, bo jednak z niego nie korzystasz, to przyznaj chłopakowi rację i odsprzedaj komuś, bo po co ma wadzić.

5

Odp: Wystrój wnętrza

A ja lubię dużo drewna, wikliny, naturalne tkaniny typu płótno, taki trochę rustykalny styl:)

6

Odp: Wystrój wnętrza

Ostatnio lubię białe dekoracje i dodatki w domu

7

Odp: Wystrój wnętrza

Fajne są też zielone elementy, zwłaszcza w taką ponurą jesień....

8

Odp: Wystrój wnętrza

Ja zmieniam właśnie wystrój na błękit i biel, trochę w stylu marynistycznym, trochę prowansalskim.