1

Temat: multimedia w naszym domu

Jakie oferty multimedialne macie w domu? Ja stawiam na rozszerzoną ofertę, a więc w ramach jednego operatora mam kilka usług: tv, internet, telefon. Lubię nowości i dostęp do najlepszej technologii, a wy?

2

Odp: multimedia w naszym domu

Ja mam telewizję w Canal+, a telefon na kartę,  internet w Netii

3

Odp: multimedia w naszym domu

Komputer stacjonarny 2 laptopy 2 tablety i konsola. To chyba tyle. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad umieszczeniem plików ze zdjęciami czy filmów w chmurze Maż by mógł też swoje firmowe rzeczy tam trzymać. Ale ta technika gna do przodu.

4

Odp: multimedia w naszym domu

Nie wiem, czy odważyłabym się w takim miejscu trzymać ważne dokumenty firmowe. wink
Wracając do tematu jednak - mnie ostatnio bardzo podoba się oferta INEA. Póki co na Wielkopolskę, ale mam nadzieję, że i do nas dotrze niebawem. smile

5

Odp: multimedia w naszym domu

No mogli by rozszerzyć swoja ofertę  na całą Polskę. Więcej ludzi by mogło skorzystać z nowoczesnej technologii i wszystko od jednego operatora, co też ułatwia sprawę:)

6

Odp: multimedia w naszym domu

To, że od jednego to żadna nowinka akurat, bo większość operatorów stawia na multiofertę. Ale INEA ma tę ofertę po prostu dobrą moim skromnym zdaniem. smile

7

Odp: multimedia w naszym domu

A ja nie sprawdzałam ich oferty - od lat jestem wierna UPC, który ma bardzo dobre warunki. Niedawno oglądałam i mam zamiar nabyć nowy sprzęt. Skoro już posiadam tyle programów, to niech i jakość obrazu będzie lepsza.

8

Odp: multimedia w naszym domu

Ja też wybrałam rozszerzoną ofertę u mojego operatora, ponieważ jest to dużo bardziej opłacalne. Obecnie mam Internet, telewizję i telefon w UPC. Płacę niedużo, mając ulubione kanały w jakości HD, darmowe minuty i doskonałe połączenie z siecią. Warto zajrzeć na ich stronę i wybrać spersonalizowaną ofertę  Długie jesienne wieczory sprzyjają siedzeniu w domu, co u mnie wcale nie oznacza nudy, ale relaks przy ciekawym filmie z lampką wina w dłoni wink

9

Odp: multimedia w naszym domu

Jeżeli chodzi o internet, to mam dla Was bardzo dobry artykuł na temat tego jak go przyspieszyć, a artykuł znajdziecie na stronie Naprawdę bardzo ciekawe porady, który w ostateczności skupią się na poprawie szybkości Waszego internetu.

10

Odp: multimedia w naszym domu

Ja mam telefon z Orange i Internet z Upc.

11

Odp: multimedia w naszym domu

Ja mam wszystko od innego dostawcy. Jedynie własny telefon opłacam sama, właściwie to dwa.
Telewizji nie oglądam, bo szkoda mi czasu na czekanie, aż wyświetlą się wszystkie reklamy i zapowiedzi. Telewizyjne serwisy informacyjne i filmy są dostępne w Internecie i tam je oglądam.

Zastanawiam się nad mobilnym Internetem, więc chętnie poczytam Wasze opinie.

12

Odp: multimedia w naszym domu

Ja też nie mam TV od kilku lat. Dzięki temu mam więcej czasu na ciekawsze zajęcia:)

13

Odp: multimedia w naszym domu

U mnie jest DVD, bo lubię czasem  coś obejrzeć z płyty.

14

Odp: multimedia w naszym domu

Na komputerze już tylko oglądam, płyt prawie nie mam, rozdałam znajomym.