1

Temat: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

Chciałabym urządzić dość nowocześnie łazienkę.
Na pewno musi być w niej wanna i tu zrobiło mi się małe ale. Wanna w zabudowie raczej nowocześnie nie wygląda i kojarzy mi się głównie ze starymi łazienkami w blokach tongue W katalogu wyłapałam wannę wolnostojącą, na takich żeliwnych nóżkach, ale kosztowała prawie 6 000 zł. No to dla mnie jak za dużo.
Czy orientujecie się czy takie wanny można kupić gdzieś taniej i czy w ogóle opłaca się taką wannę kupować?

2

Odp: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

Teraz na rynku jest coraz więcej wanien wolnostojących, fajnie wyglądają w aranżacjach retro.

3

Odp: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

A co powiesz na taką owalną wannę wolnostojącą? Jest wykonana z akrylu sanitarnego, dzięki czemu jest lekka i ciepła w dotyku. Ten model znalazłam na i ma wymiary 170x72x82 cm. W sam raz pasuje do średnich i małych łazienek. W zależności, od tego jak masz urządzoną łazienkę możesz wybrać model o prostokątnym kształcie lub tylko lekko zaokrąglony. Ceny wszystkich modeli są te same. Moim zdaniem cena jest atrakcyjna, adekwatna do wielkości i jakości wanny, a komfort kąpieli jest nieporównywalny z prysznicem.

4

Odp: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

Ja nie zamieniłabym wanny żeliwnej na żadną inną, chyba że bym musiała. Są droższe, ale utrzymują temperaturę wody o wiele dłużej, przez co można sobie w wannie poleżeć.

5

Odp: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

Wolnostojąca jest super tylko trzeba miec duzo miejsca na nią. Ale na pewno fajnie to wygląda i bardzo stylowo

6

Odp: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

Ja lubię takie w stylu prowanalskim:)

7

Odp: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

Wolę prysznic, wygoda i szybkość:)

8

Odp: Czy warto kupić wannę wolnostojącą?

Wanna zajmuje dużo miejsca i trudno zagospodarować przestrzeń nad nią