26

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Ja używam eylinerów. Nie maluję się nimi jednak na co dzień bo zwyczajnie nie mam na to czasu ani siły rano. Jednak w przypadku imprezy nie wyjdę z domu bez pomalowanych oczu eylinerem. Kredek nie używam i nigdy nie używałam.

27

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Ja bardzo długo uczyłam się robić kreski linerem. Tak na prawdę to nadal się uczę, ale wychodzą już dużo lepiej niż wcześniej. Najbardziej lubię linery z pędzelkiem moim ulubionym jest ten z vibo, który nie dość, że jak dla mnie idealny to jeszcze bardzo tani. Ostatnio dostałam od koleżanki eyliner z maybelline w pisaku i muszę przyznać, że nie potrafię się nim pomalować.

28

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Ja używam tylko kredki i delikatnie rozcieram, to daje takie niby smoky.

29

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Od 9 do 15 marca w drogeriach Hebe -40% na kosmetyki do oczu i brwi. Potrzebuję kredki i cień do powiek więc czekam wink

30

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Ja najbardziej lubię eyeliner w pisaku. Moim zdaniem w ten sposób najlepiej rozprowadza się  produkt i można namalować najładniejszą kreskę.

31

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Nie lubię mocno wymalowanej krechy na powiece choć kiedyś używałam eyelinera. Teraz maluję kreskę brązową kredką.

32

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Eyeliner stosuję tylko w makijażu wieczorowym, poza tym używam tylko cieni do powiek.

33

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Ja używam kredki gel eyeliner .

34

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

eyeliner - pisak ewentualnie kredka by była bardziej miekka.

35

Odp: Eyeliner, kredka, pędzelek - akcesoria do robienia kreski

Są też pędzelki do eyelinera, ja taki mam i dobrze się spisuje.