201

Odp: wybielanie zębów

Też zastanawiam się nad wybielaniem zębów i tak przeglądam różne fora i wszędzie większość głosów jest jednak za wybielaniem nakładowym. Chyba tez się właśnie na ten sposób zdecyduję.

202

Odp: wybielanie zębów

Paski i pędzelki mało komu się sprawdzają.U stomatologów to też najbardziej popularny sposób wybielania.

203

Odp: wybielanie zębów

Najlepszym sposobem dbania o zęby jest używanie na co dzień środków, dzięki którym nasze zęby będą zadbane  Owszem trzeba regularnie odwiedzać dentystę, ale znacznie taniej i wygodniej jest samodzielnie dbać o zęby.  Dzięki temu nasz uśmiech będzie na co dzień piękny.

204

Odp: wybielanie zębów

[quote=marekfigas]moja żona używała żelu dr martin schwarz home comfort i widze roznice[/quote]
Ja byłam jakieś 3 miesiące temu na zabiegu wybielanie u dentysty.Kuracja właśnie Dr Martina Schwarza.Stomatolog dał mi do wyboru preparat expert 20 lub expert 38.

205

Odp: wybielanie zębów

Ja też długo rozważałam zabieg wybielania zębów i mąż sprawił mi niespodziankę na moje urodziny smile skorzystałam z usług / adres www usunięty/  i odcień zębów poprawił mi się o 3 tony. Zabieg całkowicie bezbolesny. Lekarz zapewnił mnie, że przy odpowiedniej pielęgnacji i przestrzeganiu pewnych wskazań jeśli chodzi o jedzenie efekt utrzyma się około 2 lat. Póki co jestem bardzo zadowolona. Jestem już ponad 8 miesięcy po zabiegu i nie widzę żadnych przebarwień. Mam piękne zdrowe i przede wszystkim śnieżnobiałe zęby smile

206

Odp: wybielanie zębów

Biała dieta to podstawa.Ja mam nadzieje,że u mnie biel wytrzyma przynajmniej rok.Dla mnie najważniejsze było to,że zabieg żelem Dr Martin Expert był bez bolesny.

207

Odp: wybielanie zębów

A któraś próbowała wybielania węglem aktywnym ??

208

Odp: wybielanie zębów

MOja żona próbowała.Nie wiem czy coś źle robiła czy co ale efektów zero,tak samo z sodą.Dr Schwarz home zadziałał od razu.Jak ktoś chce to moze popróbować z węglem,moze bedzie miał efekty

209

Odp: wybielanie zębów

A u mnie soda pomogła, dobrze działa też proszek do pieczenia. A wyglądać jak fortepian nie muszę;)

210

Odp: wybielanie zębów

Przy takich metodach najgorszy jest chyba ból zębów,po żelu dr martin schwarz,moja żona na nic nie narzekała

211

Odp: wybielanie zębów

Nic nie boli, tylko trzeba umiejętnie stosować, nie szorować zbyt mocno.

212

Odp: wybielanie zębów

No właśnie.Jeszcze sobie człowiek pościera szkliwo.

213

Odp: wybielanie zębów

Pewnie na efekt długo się czeka.Dobry wybielacz,wybiela od razu.

214

Odp: wybielanie zębów

[quote=durka]Ja też długo rozważałam zabieg wybielania zębów i mąż sprawił mi niespodziankę na moje urodziny smile skorzystałam z usług / adres www usunięty/  i odcień zębów poprawił mi się o 3 tony. Zabieg całkowicie bezbolesny. Lekarz zapewnił mnie, że przy odpowiedniej pielęgnacji i przestrzeganiu pewnych wskazań jeśli chodzi o jedzenie efekt utrzyma się około 2 lat. Póki co jestem bardzo zadowolona. Jestem już ponad 8 miesięcy po zabiegu i nie widzę żadnych przebarwień. Mam piękne zdrowe i przede wszystkim śnieżnobiałe zęby smile[/quote]
Dopiero Cię zdradzał,a teraz prezenty kupuje!?! WTF?!?

215

Odp: wybielanie zębów

Napisała,że to było 8msc temu.Zawsze tak jest.Jak facet kupuje prezenty to znaczy,że kogoś ma na boku big_smile

216

Odp: wybielanie zębów

Tez polecam żel schwarz expert,mnie boli jak opalasence

217

Odp: wybielanie zębów

Ja miałam wybielane zeby metodą Beyond, znaczy lampami takimi. Bezbolesny zabieg. Trafiłam w naszym krakowskim Studio SE+ na Batorego promocję i to powiem wam spora. A klinika super

218

Odp: wybielanie zębów

Kupiłam paski wybielające dość znanej firmy i będę teraz stosować w domu, podobno po 5 użyciach już jest efekt:)

219

Odp: wybielanie zębów

Ja osobiście nigdy nie byłam na wybielaniu zębów, ale używam pasty wybielającej i jestem zadowolona z efektu smile Zauważyłam działanie pasty już po tygodniu smile

220

Odp: wybielanie zębów

Czemu się nie pochwalisz, co to za pasta? big_smile Jestem ciekawa bardzo.

221

Odp: wybielanie zębów

Istnieją dwie metody wybielania zębów: gabinetowe i nakładkowe (potocznie zwane domowym). Pod kontrolą i po wcześniejszej konsultacji z lekarzem dentystą jest to zabieg całkowicie bezpieczny.
Zależy na czym nam zależy ja ostatnio poddałam się zabiegowi wybielania gabinetowego  i efekt takiego zabiegu jest natychmiastowy. Po może wystąpić krótkotrwała nadwrażliwość szkliwa, ale to przechodzi. Co do drugiej metody trwa taki wybielanie ok 2 tygodni wykonujemy ją samodzielnie w domu poprzez nakładanie specjalnej szyny z żelem wybielającym, efekt jest widoczny po kilku dniach. Jeśli chcecie szybko to w gabinecie, jeśli nie zależy wam na czasie to metodą nakładkową polecam. Efekt utrzymuje się nawet powyżej pół roku, w zależności od tego w jaki sposób na co dzień dbamy o zęby i jakie pokarmy oraz płyny spożywamy.

222

Odp: wybielanie zębów

U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...