51

Odp: Wystrój kuchni

Wiecie co mi sie w ostatnim czasie podoba?

Szkło na ścianę w kuchni. Zastanawiałam sie nawet nad tym, aby sobie takie w kuchni zamontować. Pytałam sie o cenę i nie jest wbrew pozorom tak dużo wyższa od tradycyjnych płytek. Nie ma równiez problemu z montażem ponieważ firma przyjeżdża i nakleja to w ciągu jednego dnia.

Może ktoś ma takie szkło na ścianie i napisze jak czyszczenie? Czy nie jest problematyczne?

52

Odp: Wystrój kuchni

Dziewczyny co myślicie o takim stole ? Podoba mi się ale nie wiem jak z jego praktycznością, niestety oczami wyobraźni już widzę jak dziecko w niego wpada czy coś w tym stylu? i jak z zachowaniem jego czystości? Dajcie znać bo szukam czegoś fajnego i nowoczesnego?

Ostatnio edytowany przez olaaaaazet (2017-10-31 11:02:38)

53

Odp: Wystrój kuchni

Najmodniejsze są białe kuchnie i bardzo mi się takie podobały, jednak chciałam coś niestandardowego i wybrałam na dole szare szafki a na gorze białe, efekt końcowy bardzo mi się podoba

54

Odp: Wystrój kuchni

A może naklejany zegar ścienny?
To też może dać fajny efekt, ale pod względem wizualnym całość może wyglądać dużo lepiej.
Realnie jednak trzeba to dobierać z głową.
W każdym przypadku może wam pasować całkiem odmienny styl, prawda?

55

Odp: Wystrój kuchni

Sam sprzęt kuchenny może być wykorzystywany jako wystrój. U mnie są na przykład pojemniki przezroczyste z różnokolorowym makaronem i trzy ładne patelnie podwieszone przy kuchence. Niektórzy w ramach wystroju wykorzystują też garnki emaliowane ze względu na różnorodność wzorów.

56

Odp: Wystrój kuchni

Wiesz co, ja niemal cała swoją kuchnię przygotowałam z pomocą jednej tylko firmy, jak najbardziej ich polecam, ze swojej strony nie spotkałam się nigdy z zadnymi problemami w związku ze wspolpraca z nimi, moja kuchnia jest piekna, wystarczylo dobrac odpowiednie elementy dekoracyjne

57

Odp: Wystrój kuchni

Jeśli chodzi o kuchnie to ona dobrze, żeby była praktyczna, czyli żeby miała te wszystkie potrzebne naczynia i elementy i akcesoria potrzebne do gotowania, czy spożywania posiłków.

Ostatnio edytowany przez sajgonkaa (2018-10-26 11:30:04)

58

Odp: Wystrój kuchni

Mam fajny tryptyk do kuchni
Wiadomo przecież, że wszystko zalezy od stylu pomieszczenia. Coś innego pod klasyczną kuchnię, a coś innego pod nowoczesną. Ale jeśli każdy element zostanie dobrany we właściwy sposób, to efekt powinien powalić.

59

Odp: Wystrój kuchni

ja lubię drewniane elementy w kuchni, marzy mi się kredens sosnowy zamiast mebli

60

Odp: Wystrój kuchni

U mnie wystarczają szafki, nie mam aż tylu sprzętów żeby je przechowywać w dużym kredensie;)