1

Temat: Toksyczne emocje

Jakie emocje są wg was najbardziej toksyczne?
Dla mnie zazdrość...

2

Odp: Toksyczne emocje

Chyba chęć zemsty...

3

Odp: Toksyczne emocje

Nie lubię ludzi, którzy są fałszywi a ich udawana uprzejmość to najbardziej toksyczna emocja na świecie

4

Odp: Toksyczne emocje

Wstyd. To jest takie uczucie, którego doświadczałam kiedyś w sposób, jaki chyba odcisnął gdzieś w głowie piętno. W ogóle wstyd to bardzo dokuczliwa emocja, z którą trudno sobie poradzić. Bardzo rzutuje na wszystko, ogranicza człowieka. Wiele oczywiście zależy od tego dlaczego się ktoś wstydzi. Kompleksy też mogą być związane ze wstydem. Zrobienie czegoś złego i uświadomienie sobie tego również. Doznanie upokorzenia. Wstydzenie się przed kimś albo za kogoś, za czyjeś zachowanie. Wstyd ma tyle różnych odsłon...

5

Odp: Toksyczne emocje

U mnie toksyczne emocje budzą niektóre wspomnienia...

6

Odp: Toksyczne emocje

Hej,
Najbardziej toksyczne moim zdaniem to zazdrość. To taki trujący jad, co niszczy zarówno tych, co go doświadczają, jak i tych, co są celem zazdrości.  Jak ktoś się zazdrości, to jest jak wąż, który gryzie i truje wszystko dookoła. A potem dochodzi złość, no bo ktoś się zaczyna wkurzać, że mu coś nie wychodzi, i to też jest jak bomba gotowa eksplodować. Emocje  to jak ogień -mogą ocieplać, ale i spalić wszystko do cna.

7

Odp: Toksyczne emocje

To prawda, zazdrość niszczy wszystko....