1

Temat: Zatkany nos

Od paru dni się z tym męczę... Domowe sposoby typu sól fizjologiczna nie pomagają. Jakie są Wasze sposoby na ten problem?

2

Odp: Zatkany nos

Można robić inhalacje np. z olejkiem eterycznym sosnowym

3

Odp: Zatkany nos

Katar trzeba po prostu przeczekać i regularnie oczyszczać nos.

4

Odp: Zatkany nos

Babciny sposób: parówki z wody z solą kamienną.

5

Odp: Zatkany nos

Od września ciągle mam zatkany nos, to nie jest katar tylko zatkany nos , używam sprayu do nosa, który mi go odtyka ale muszę uzywać go codziennie.... juz chyba mój nos uzależnił się sad A muszę mieć odetkany bo nie mogę oddychać samą buzią smile

6

Odp: Zatkany nos

Też się tak męczyłam razem z dzieckiem. U maluchów to niestety częste. U nas w okresie jesienno zimowym podajemy kropelki, dobre bakterie podawane codziennie.

7

Odp: Zatkany nos

Mam podobny problem co Jablonki. Znacie jakieś dobre spraye lub krople, które odtykają na dłużej?
Czasem robię inhalacje jakimś chińskim olejkiem Fengyoujing, który poleciła koleżanka - odtyka błyskawicznie, ale jest na parafinie, przez co nie chcę go używać za często, poza tym po odetkaniu i tak zatyka się z powrotem.

8

Odp: Zatkany nos

Przeczekać, to chyba najlepsza opcja. Spraye często stosowane wysuszają śluzówkę nosa, iięc można sobie zrobić odwrotny problem i to na stałe.

9

Odp: Zatkany nos

O tym nie pomyślałam hmm

10

Odp: Zatkany nos

> Anays napisał/a:

> Przeczekać, to chyba najlepsza opcja. Spraye często stosowane wysuszają śluzówkę nosa, więc można sobie zrobić odwrotny problem i to na stałe.
To fakt, kiedyś mi pomogło ale miałam nieprzespane 3-4 noce smile Ale w końcu nie potrzebowałam kropli. Muszę i teraz wziąć się za siebie, nastawić się psychicznie z tym, że codziennie odkładam to na jutro wink

11

Odp: Zatkany nos

zawsze mam w domu spray, fajny jest hipertoniczny, dużo łatwiej usunać wydzielinę nawet z zatok, aplikacja jest bardzo łatwa

12

Odp: Zatkany nos

Można po prostu częściej używać chusteczek....