1

Temat: Mieszanie podkładów

Dziewczyny,pomóżcie!!Kupiłam,a raczej zamówiłam podkład BOBBI BROWN jednak okazał się za ciemny jak dla mnie.W mojej łazience zalega również podkład z Revlon,który jest o dużo  tonów za jasny,czy istnieje możliwość bym mogła zmieszać te dwa podkłady i uzyskać dany odcień?

2

Odp: Mieszanie podkładów

Możesz spróbować na policzku w mniej widocznym miejscu, czy Cię taka mieszanka nie uczuli... Osobiście nigdy nie mieszałam podkładów, używam tylko b. jasnego

3

Odp: Mieszanie podkładów

i jak? udało się? smile

4

Odp: Mieszanie podkładów

oczywiście można mieszać. Dużo tez zależy od rodzaju cery. Trzeba próbować smile Daj koniecznie znać co wyszło z takiej mieszanki, bo też jestem bardzo ciekawa wink

5

Odp: Mieszanie podkładów

Możesz spróbować. Ja mieszałam zbyt jasnego revlona z rimmelem i było ok, dawały radę smile

6

Odp: Mieszanie podkładów

Kochane muszę przyznac,że to super sprawa z tym mieszaniem!!Nic nie uczula!!Można sobie namieszać idealny odcień do skóry

7

Odp: Mieszanie podkładów

Ja zawsze mieszam odcienie. Moja skóra nie jest taka sama przez cały rok smile w lato jest bardziej muśnięta słońcem, a w zimie biała jak mąka, więc mieszanie ratuje mi życie smile

8

Odp: Mieszanie podkładów

Ja ostatnio zmieszałam nawet pudry prasowane, bo miałam jasny na zimę i ciut ciemniejszy na lato, ale pod koniec jeden z nich się rozsypał, a zostało go tak mało, że dosypałam do drugiego, który skruszyłam. No i gitara.

9

Odp: Mieszanie podkładów

Wymieszaj na ręce najpierw i nałóż na twarz. Ponoś i w ciągu dnia obserwuj co się dzieje. Jeśli będzie wszystko ok, to mieszaj smile

10

Odp: Mieszanie podkładów

Ja bardzo często korzystam z tej metody wink Bo po co marnować podkład smile A tak mogę wcelować w odcień idealny dla siebie!

11

Odp: Mieszanie podkładów

Jasne, że tak, wiele dziewczyn tak robi, gdy nie trafią z kolorem. Wymieszaj trochę na dłoni i nałóż na buzię. Pewnie trwałość będzie inna, bo zmieszasz dwa różne produkty, ale nic nie powinno cię uczulić.

12

Odp: Mieszanie podkładów

Ja nigdy nie miałam problemów z uczuleniem po takim zabiegu

13

Odp: Mieszanie podkładów

Czasem konsystencja obu produktów do siebie nie pasuje, ale jak nałożymy cienką warstwę to może być fajny efekt

14

Odp: Mieszanie podkładów

Polecam - dobry sposób na nietrafione odcienie, także w lakierach do paznokci czy szminkach - można tak poprawić kolor jednej szminki drugą:)

15

Odp: Mieszanie podkładów

Nigdy w sumie nie próbowałam mieszać podkładów bo mam jeden taki co lekko ciemnieje i wtedy pasuje do koloru twarzy a drugi jest naturalnie dobry kolorem, a tak nie wiem co by z tego wyszło big_smile

16

Odp: Mieszanie podkładów

też mi się zdarzało czasem tak mieszać wink

17

Odp: Mieszanie podkładów

zmieszaj i sprawdź smile ja często mieszam podkłady smile

18

Odp: Mieszanie podkładów

ja nawet mieszam korektor z podkładem bo nie dość ze jest trochę za jasny to jest też ciężki, podkład ma lżejszą konsystencję i wychodzi super kolor, nieco jaśniejszy od podkładu ale idealnie się łaczą właśnie jak nakładam na cienie pod oczami żeby nieco rozświetlić je

19

Odp: Mieszanie podkładów

ja mam dwa podkłady ale z tej samej firmy różnią się odcieniem bo w lecie ciemniejszy stosuje a zimą wiadomo jaśniejszy no ale to czasem tez zdazy mi się je pomieszac jak chce cos pół na pół

20

Odp: Mieszanie podkładów

Ja mieszam podklady różnych marek i nic to nie przeszkadza w makijażu..

21

Odp: Mieszanie podkładów

Konsystencja musi być podobna inaczej się nie uda...