26

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Polecam Botox (tańszy) albo Kwas Hialuronowy (droższy). Najlepiej umówić się na spotkanie ze specjalistą. Doradzi, pomoże wybrać.

27

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

podobno świetne efekty daje wampirzy lifting

28

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Też ostatnio sporo słyszę dobrego o tym wampirzym liftingu wink W sumie to specjalista powinien dobrać zabieg, który będzie najskuteczniejszy w naszym przypadku. Ogółem jakbyście szukały dobrego gabinetu to warto korzystać z tej strony:

29

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

ja jak bylam z kuzynką w łódzkiej klinice Dermed bo miała konsultację u dr Doroty żukowskiej zdecydowałam się właśnie na wygładzenie zmarszczki czołowej . Zaproponowała mi dr Botox, powiem wam efekt super

30

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

[quote=fiona45]Ja myślę, też nad depilacją pach i bikini , ale jeszcze nie wiem czy tylko bikini po bokach czy w całości. Jednak jestem trochę wstydliwa, ale taka depilacja wydaje mi się , że sprawdzi się doskonale na letnie wyprawy, zawsze to ładnie wygląda.[/quote]


Nie ma czego się wstydzić, przecież to też Kobieta, która wykonuje zabieg, A tak w rezultacie to ja nawet słyszałam że faceci takie depilacje wykonują i się nie wstydzą. To czego my się mamy wstydzić. Moim zdaniem nie zwlekaj tylko umów się na zabieg.

31

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Stosował ktoś laser na trądzik?

32

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Na trądzik laseru się nie stosuje. Stosuje się laser na blizny potrądzikowe. Jest to w zasadzie najskuteczniejsza metoda usuwania takich blizn. Jeśli jednak masz widoczny aktywny trądzik to laserem możesz sobie jeszcze swój stan pogorszyć. Tak wiec polecam wybrać się na początku do dermatologa , wyleczyć krosty. A potem dopiero myśleć o laserze.

We Wrocławiu mogę polecic Pro Clinic. Ostatnio postanowiłam laserem usunąc przebarwienia na skórze oraz nieco wymodelować twarz( nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego,że laser również może działać przeciwzmarszczkowo). Jestem zadowolona.Pełen profesjonalizm.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-10 12:44:07)

33

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

No i zdecydowałam się na bikini całości. Jestem zachwycona o wiele mniej  już włosków. A to jest już wygoda. A pachy prawie ogóle już po 2 razach nie widoczne tak bardzo .

34

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Na zmarszczki można wybrać mezoterapię mikroigłową  jak ktoś się boi igiełek, bo zabieg jest mniej bolesny niż przy tradycyjnej mezoterapii. Pani Marlena  poleciła mi  ampułką z kwasem hialuronowym bo po opalaniu mam dość skórę przesuszoną.
Zbieg muszę powtórzyć za 3 tyg. bo mam dość skórę przesuszoną.
A moja mama zrobiła sobie Botox i nici PDO bo obecnie są stosunkowo niedrogie w chiroplasticabc, Wrocław u dr Liliya Melehanych

35

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

No u mnie też już pojawiają sie pierwsze zmarszczki itp. no ale co zrobić jedynie zabiegi medycyny estetycznej mogą nam pomóc ja właśnie przymierzam się do liftingu twarzy w orthosie w Komorowicach. I mam pytanie czy któraś z was tam może wykonywała  już i może powiedzieć jak było? czy warto?

36

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

mozesz sie pozbyc zmarszczek przy pomocy takiego urzadzenia https://cosmed24.pl/produkty/9878-plasma-lift.php działa cuda. Moja kolezanka właśnie sobie zakupiła takie urzadzenie do salonu i ma mase klientek;) Także widze, że wychodza zadowolone. Niebawem i mnie czeka usuwanie zmarszczek wiec całkiem mozliwe ze tez sie skusze;)

37

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Duzo zalezy od wieku, kondycji skory i tez tego, czy juz na jakies zabiegi chodzilismy smile Taki typowy zabieg na zmarszczki to botoks. Moja mama na nim byla u dr Kępy, jest po 50tce, wiec u niej zwykla mezoterapia czy kwas migdalowy itd. nie pomoze za duzo. A po botoksie faktycznie miala gladsza skore, ale nie jakas naciagnieta czy cos. Lekarz musi tez dobrac odpowiednia ilosc preparatu, tak zeby twarz zachowala naturalny wyglad.

38

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Botoks zazwyczaj stosuje się na zmarszczki na czole, jeżeli chodzi o dolinę łez, zmarszczki palacza itp. to kwas hialuronowy się stosuje. ja od dłuższego czasu wypełniam zmarszczki, co wiadomo, że kwas się wchłania i zabiegi co jakiś czas trzeba powtarzać. smile Nie ma się czego bać dziewczyny, rezultaty super.

39

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Na dolinę łez najlepszy sunekos! Rewelacyjnie regeneruje, odżywia i nawilża. Dodatkowo wygładza zmarszczki.

40

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Jest wiele skutecznych i bezbolesnych zabiegów poprawiających wygląd skóry twarzy. Ja zazwyczaj chodzę na mezoterapię igłową oraz botulinowe usuwanie zmarszczek. Osobiście jestem bardzo zadowolona z rezultatów i chętnie będę kontynuować kurację.

41

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Botoks chyba będzie najlepszy .

Ostatnio edytowany przez Anays (2022-12-18 20:25:38)