1

Temat: Sklep CCC

Kupujecie tam buty? Mi się podoba najnowsza kolekcja Lasockiego, fajne modele i ceny też w normie...

2

Odp: Sklep CCC

Ja kupuję, ale tylko Lasockiego. Inne nie są dobrej jakości.

3

Odp: Sklep CCC

A ja mam takie niemarkowe z CCC, bardzo fajne i nawet przypominają Lasockiego:)

4

Odp: Sklep CCC

Lubię  ich buty i wcale nie patrzę na markę:)

5

Odp: Sklep CCC

Duży wybór i zakres cen jest ich atutem, możesz kupić droższe ze skóry albo tańsze z tworzywa, są tam buty i torby na każdą kieszeń i to w jednym miejscu

6

Odp: Sklep CCC

Świetne torby, teraz są w niższych cenach, już kupiłam dwie: bordową i czarną:)

7

Odp: Sklep CCC

Ja tam kupuję buty Lasocki, są tańsze niż zwykle

8

Odp: Sklep CCC

Jeśli już kupuję w CCC to tylko buty Lasockiego, na inne marki od nich szkoda kasy.

9

Odp: Sklep CCC

Do 10.01 .2016r sa fajne promocje na buty i torebki do -50% ,niektóre wzory są nawet ciekawe .

10

Odp: Sklep CCC

Super WYPRZEDAŻ - 70%

NA BUTY I TOREBKI
DO WYCZERPANIA OFERTY.
WYPRZEDAŻ DOTYCZY WYBRANYCH MODELI Z KOLEKCJI ZIMOWEJ.
PRZECENIE PODLEGA ASORTYMENT OZNACZONY CZERWONYM KÓŁKIEM I NOWĄ CENĄ.

11

Odp: Sklep CCC

Wyprzedażowe buty bywają uszkodzone, kupiłam wczoraj za 59 zł kozaki, ale ekspres w jednym był zepsuty i musiałam oddać...

12

Odp: Sklep CCC

Ja mam złe doświadczenia z butami Lasocki stamtąd, niestety podeszwa nie wytrzymała nawet miesiąca, fakt że były noszone prawie codziennie, ale tańsze buty wytrzymują choć sezon......

13

Odp: Sklep CCC

Zniżki mają rewelacyjne, niestety mój rozmiar (39) jest jednym z najbardziej popularnych, stąd na wyprzedażach go brakuje. Jak już zwęszę coś fajnego, to niestety w rozmiarze 37, 40, 41.

14

Odp: Sklep CCC

Raz zdarzyło mi się kupić buty w CCC, ale szybko mi się zniszczyły. Niby to tylko jedna para, ale tak się zraziłam że więcej żadnych nie kupiłam. Zwykłe buty z chińskich marketów wytrzymują mi znacznie dłużej.

15

Odp: Sklep CCC

Pamiętam kozaki marki Clara Barson, kupione w CCC. Byłam z nich bardzo zadowolona. Nie przemakały, długo służyły, mimo bardzo wysokiego obcasa na słupku chodziło się w nich bardzo wygodnie, obcas był stabilny, podeszwa także solidna i nie ślizgałam się w nich. Jedynie fleki zdarłam, jak to ja.

16

Odp: Sklep CCC

[quote=199ada]Ja mam złe doświadczenia z butami Lasocki stamtąd, niestety podeszwa nie wytrzymała nawet miesiąca, fakt że były noszone prawie codziennie, ale tańsze buty wytrzymują choć sezon......[/quote]

Potwierdzam, kupione w firmowym sklepie są pewniejsze niż te robione dla CCC...

17

Odp: Sklep CCC

Ludzie... co wy z nimi...ani nie mają dobrych cen, ani jakości. Porównajcie sobie z tym co jest na Merg.
Fajne buty wcale nie muszą od razu kosztować kosmicznie dużo, kwestia szukania odpowiednich i dopasowanych, ale przez internet, ale nie po znanych markach.

18

Odp: Sklep CCC

Nieee, ja kupuję w tej hurtowni: [url=http://sosimply.pl/buty]hurtownia obuwie damskie[/url]
Na sieciówkach się nieraz zawiodłam i niechętnie tam wracam. Już nie pamiętam, kiedy kupowałam w ten sposób buty. Tylko przez internet to robię. Tak jest dużo, dużo taniej.

19

Odp: Sklep CCC

Duże obniżki są teraz w e-sklepie, z racji zamknięcia sklepów stacjonarnych... Nawet -50% taniej.

20

Odp: Sklep CCC

Kiedyś to był tani skklep, ale teraz tylko w promocji coś jest tam w normalnej cenie....

21

Odp: Sklep CCC

kupuje  kupuje i bardzo lubię ;p

22

Odp: Sklep CCC

Dawno tam nie byłam , bo w pewnym momencie było tam już zbyt drogo, a jakość taka sobie.

23

Odp: Sklep CCC

Fajną promocję mają w sklepach stacjonarnych do końca miesiąca. Za zakupy powyżej 200 zł dostaje się kartę podarunkową o wartości 50 zł (liczy się również wielokrotność, czyli za wydanie 400 zł otrzyma się 100 zł itd.). Kartą można płacić w HalfPrice i CCC, stacjonarnie i online.