76

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

A ja na razie schudłam 3 kg, a mój cel to 7, czyli już prawie połowa za mną smile

77

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Wasze wpisy napełniły mnie optymizem, że dam radę zrzucić nieco kilogramów.Szukam fajnego programu i się jestem teraz mega zdeterminowana.

78

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

na soku pomidorowym mozna duzo schudnac ma tylko 17 kcal na 100ml

Ostatnio edytowany przez donato (2021-06-11 10:38:23)

79

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Hej, ja nie wiem ile schudłam, bo nie ważyłam się przed rozpoczęciem mojej przygody z odchudzaniem, ale widzę dużą różnicę po moim ciele i po ubraniach. Jestem z siebie bardzo dumna, że mi się w końcu udało po tylu próbach. Dlatego wszystkim polecam postawić najpierw na zdrową zbilansowaną odpowiednio dietę i ćwiczenia z planem treningowym.

80

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Schudłam 8 kg, stosowałam spalacz Redin i naprawdę zadziałał - polecam go Wam dziewczyny.

81

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja od lipca schudłam 4 kg, ale teraz już czuję że mi przybyło z pół kg po mamy obiadkach, bo często teraz u niej bywam jak jest już na emeryturze:)

82

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Merry01, ale chyba mimo tych dwóch kg nie zrezygnujesz z zaproszeń? big_smile Ja to bym wolała sobie czegoś innego odmówić, żeby w bilansie kalorycznym było zawsze miejsce na obiad od mamy. big_smile Obiady mam są najlepszeee!

83

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Oczywiście nie odmawiam... Staram się tylko jeść jak najwolniej i nakładać jak najmniejsze porcje smile