1

Temat: Herbata oczyszczająca

Pije ktoś herbatkę na oczyszczanie? Jeśli tak, to jak z efektami i smakiem? Zbieram się, żeby zacząć możecie powiedzieć coś więcej ?

2

Odp: Herbata oczyszczająca

Ja bym ten temat zostawił jakiemuś specjaliście. Wydaje mi się, że jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie smile

3

Odp: Herbata oczyszczająca

Bardzo ciekawe są te informacje. Na pewno będą przydatne smile

4

Odp: Herbata oczyszczająca

Sama zielona herbata ma właściwości oczyszczające, więc nie trzeba szukać jakiś specjalistycznych. I herbata z czystka. Dostaniesz w aptece.

5

Odp: Herbata oczyszczająca

Ja piję zieloną teekanne, codziennie od dwóch miesięcy i moja cera zaczyna wyglądać lepiej, chociaż nie wiem czy akurat o oczyszczanie cery Ci chodzi big_smile

6

Odp: Herbata oczyszczająca

Zielona herbata ma właściwości oczyszczające

7

Odp: Herbata oczyszczająca

Ale kto taką herbatę piję w tym kraju

8

Odp: Herbata oczyszczająca

Pewnie kilka osób się znajdzie, ale ja mówiąc szczerze za nią nie przepadam. Bądź co bądź chciałabym oczyścić organizm, bo jednak od dłuższego już czasu nie czuję się za dobrze. Dlatego też zastanawiam się nad zakupem produktów, dzięki którym można m.in. poprawić pracę układu pokarmowego. Może miałyście okazję stosować takie specyfiki i możecie podzielić się opinią na ich temat?

9

Odp: Herbata oczyszczająca

Błonnik pomaga uregulować trawienie, ale trzeba dużo pić żeby zadziałał.

10

Odp: Herbata oczyszczająca

Zielona herbata i to nie w torebkach tylko liściasta, to najlepsza z herbat przynajmniej dla mnie. Nie wiem czy jej picie mi w czymś pomaga i coś oczyszcza ale lubię jej smak. Od czarnej herbaty się już odzwyczaiłam dawno.

11

Odp: Herbata oczyszczająca

Koniecznie pijcie bez cukru, bo inaczej herbata nie spełni swojej roli.