1

Temat: Auto na minuty

Zastanawiałam się ostatnio nad ofertę firmy , która oferuje auto na minuty. Coś praktycznego i fajnego. Wszystko się załatwia mobilnie i jest to bardzo fajna metoda praktyczna. A czy ktoś z was korzystał z takiej oferty? Najlepiej się opłaca wykupić cały pakiet?

2

Odp: Auto na minuty

To już wolę auto na minuty z kierowcą czyli taxi:)

3

Odp: Auto na minuty

Na minuty to nie opłaca się wynajmować wink

4

Odp: Auto na minuty

jeśli chodzi o przewóz taksówką to ja z własnego doświadczenia mogę polecić /usunięte/. Zawsze dostępni i zawsze na czas. Jeszcze nigdy dzwoniąc do nich się nie zawiodłem. Poza tym realizują jeszcze inne nietypowe oferty. Kiedyś za ich pośrednictwem doręczałem prezent. Kierowcy zawodowi, jeżdzą bardzo pewnie i bezpiecznie. Mogę się wypowiadać wyłącznie w samych superlatywach.

5

Odp: Auto na minuty

Ja zazwyczaj również biorę taksówkę. No, chyba, że mąż ma czas to mnie podwozi wink Auta na minuty nie brałam nigdy.

6

Odp: Auto na minuty

Ciekawe czy ceny są u nich  konkurencyjne np. z taxi?

7

Odp: Auto na minuty

Ciekawe czy ceny są u nich  konkurencyjne np. z taxi?

8

Odp: Auto na minuty

Istnieje na rynku sporo wypożyczalni aut, gdzie można wypożyczać samochód zarówno na "minuty", jak i nawet na ponad rok. Kilkakrotnie wynajmowałam  auta na podróże służbowe . Nawet, jak czegoś nie wiedziałam, to mogłem dopytać. Przy okazji chciałam się Was jeszcze poradzić, czy korzystacie z aut hybrydowych? Ja zainteresowałam się nimi ostatnio,.

9

Odp: Auto na minuty

Takim luksusowym autem warto się przejechać choć raz:)

10

Odp: Auto na minuty

A czy taki patent działa już może na Śląsku? Bo nie ukrywam, że kilka razy zdarzyło mi się skorzystać z tej wypożyczalni, ale auto na minuty byłoby dla mnie dużo praktyczniejsze.

11

Odp: Auto na minuty

Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?

12

Odp: Auto na minuty

Miałam okazję kilka razy skorzystać z takiego wynajmu na minuty i wcale to nie zabolał taki wynajem. Wręcz pomógł gdyż gdy miałam do przewiezienia kilka paczek ze sklepu meblowego to wynajęłam Caddy i wszystko elegancko się zmieściło. Kolejny raz wynajmowałam takie auto na wyjeździe wakacyjnym by zwiedzić okoliczne miejscowości od miejsca gdzie wypoczywaliśmy.

13

Odp: Auto na minuty

Fajna sprawa,wychodzi taniej niż taxi.