1

Temat: Studia w Warszawie.

Witam.
Co myślicie o studiach na kierunek architektura krajobrazu na WSEiZ [url]http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-krajobrazu[/url] ?Studenci tego kierunku otrzymują przygotowanie z zakresu nauk przyrodniczych, rolniczych i nie tylko co umiejętnie wykorzystają w pracy zawodowej z zachowaniem zasad prawnych i etycznych. Umiejętności te pozwalają przyszłym absolwentom na kształtowanie środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb użytkowych i psychicznych człowieka. Może kierunek ochrona śrdowiska będzie lepszy?

2

Odp: Studia w Warszawie.

Świetny kierunek, bardzo na czasie! O pracę też nie trzeba się po nim martwić. Ochrona środowiska jest bardziej oklepana...

3

Odp: Studia w Warszawie.

Czy myślisz, że uda Ci się coś osiągnąć po tym kierunku? Kierunek może i fajny, jednak ciężko się wybić w tej branży. Ja zapisałam się na kosmetologię do Szkoły Mydłowskiej. Wybicie się w tej branży jest znacznie łatwiejsze. Kobiety zawsze będą dbały o siebie, więc zawsze będzie popyt na usługi kosmetologiczne.

4

Odp: Studia w Warszawie.

Moim zdaniem należy tak wybrać studia, aby były one zarówno ciekawe, jak i dawały spore perspektywy w zakresie znalezienia pracy.  Przy tym oczywiście mają one ogromne znaczenie dla naszej późniejszej drogi zawodowej, wobec czego na pewno warto wybrać taki kierunek jak [url]http://www.wspkorczak.eu/szczecin-oferta/studia-ii-stopnia-kno/praca-socjalna/superwizja-w-pomocy-spolecznej[/url] , który umożliwi nam podjęcie ciekawej pracy.

5

Odp: Studia w Warszawie.

Studia to jednak lepsza renoma...

6

Odp: Studia w Warszawie.

Ja studiowałam w Katowicach, ale jeśli miałabym wybierać po raz kolejny to na pewno poszłabym tam. Wybrałam kierunek dość nowoczesny. Nie chciałam robić tego co większość. Skończyłam Zarządzanie w logistyce. Mam dobrą pracę, wysokie zarobki. Nabyłam dużo wiedzy, którą dziś wykorzystuje z powodzeniem w praktyce. Polecam.

7

Odp: Studia w Warszawie.

Jeśli kogoś ciągnie do metropolii to dobrze jest wybrać prestiżową uczelnię, ale jeśli po studiach ma zamiar wrócić do swego miasteczka czy na wieś to nie jest aż tak ważne, gdzie te studia kończył... Wiele moich koleżanek tak zrobiło i niejedna nawet nie pracuje zawodowo, więc studiowała dla idei, namęczyła się tylko i po co?:) Dzieci można wychowywać też bez studiów, naprawdę big_smile

8

Odp: Studia w Warszawie.

Siostrzenica chce tam studiować ale od razu szuka pracy, bo wiadomo jakie są tam koszty utrzymania

9

Odp: Studia w Warszawie.

Nie wiem czy obecnie praca np. w pubie pokryje choćby koszty mieszkania tam...