101

Odp: Nowości kosmetyczne

typowo z balsamów do ciała mogę polecić gocranberry

102

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja bardzo często odkrywam coś nowego. Szukałam dla siostry kosmetyków do cery wrażliwej i zawsze wybieram dermokosmetyki.

103

Odp: Nowości kosmetyczne

dla mnie odkryciem jest Soufre z biosiarką, nie wiem tylko dlaczego nie widze w stacjonarnych sklepach... produktów jest kilka, producent nasz, krajowy,  bardzo lubie ich  balsam

104

Odp: Nowości kosmetyczne

Polecam jedwab w płynie do włosów farbowanych z Bielendy

105

Odp: Nowości kosmetyczne

Eveline Collagen Booster, świetny na pierwsze zmarszczki

106

Odp: Nowości kosmetyczne

Nie wiem czy nowosc, ale na mojej kosmetycznej polce tak, wiec sie podziele smile Kupiłam nawilzajacy olejek do ciala algi morskie z bielendy smile Skóra jest naprawde dobrze nawilzona, gladka i przyjemna w dotyku, a dodatkowo pieknie pachnie smile

107

Odp: Nowości kosmetyczne

Nie wiem czy to nowość w marce, czy po prostu ja wcześniej tego nie widziałam, ale  trafiłam niedawno w Naturze na serum i balsam do rzęs w jednym od MySecret i sobie wziełam do testowania. Można uzywać jako bazę pod tusz, albo jako serum na noc. Jak dla mnie fajnie działa na moje rzęsy i jest niedrogi.

108

Odp: Nowości kosmetyczne

[quote=jestes.aniolkiem]Nie wiem czy nowosc, ale na mojej kosmetycznej polce tak, wiec sie podziele smile Kupiłam nawilzajacy olejek do ciala algi morskie z bielendy smile Skóra jest naprawde dobrze nawilzona, gladka i przyjemna w dotyku, a dodatkowo pieknie pachnie smile[/quote]

Ja z tej firmy mam olejek pod prysznic i muszę powiedzieć, że jest bez porównania lepszy niż olejek nivea czy isana. Skóra po kąpieli jest fajnie nawilżona, olejek zostawia na niej delikatny film i nie trzeba już używać balsamu.

109

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja lubię La Luxe Paris - niestety obecnie jeszcze w sklepach niezbyt dostępne... była reklama, że mają wejść do Lidla ale jak byłam w sklepie to nic nie widziałam sad a szkoda, bo to fajne kosmetyki - szczególnie super odżywki i lakiery do pazurków (trwałe i piękne) ... no kupiłabym sobie coś nowego z tej firmy smile

110

Odp: Nowości kosmetyczne

Bielenda ma wiele nowości, ostatnio reklamują się w radiu, aż muszę którąś przetestować:)

111

Odp: Nowości kosmetyczne

@Cleopatra to jest taki 2w1? Z obu końców się odkręca? Jak Ci się sprawuje? Muszę chyba popatrzeć online w Naturze,  bo wydaje mi się, że w tej mojej nie ma. sad

112

Odp: Nowości kosmetyczne

Zachęcam do wypróbowania kosmetyków hipoalergicznych nowej marki LV POLSKA.

113

Odp: Nowości kosmetyczne

[quote=malinka]Bielenda ma wiele nowości, ostatnio reklamują się w radiu, aż muszę którąś przetestować:)[/quote]

Wypróbuj serię antycellulitową slim cellu corrector. Jest w niej serum chłodzące lub rozgrzewające redukujące cellulit oraz korektor cellulitu. Mi podoba się zapach serum chłodzącego, a efekty - staram się ćwiczyć i rozsądnie jeść, bo wiem, że samo wcieranie kremu na cellulit  nie pomoże.

114

Odp: Nowości kosmetyczne

Moje ostatnie odkrycie: krem do stóp.
Przypadkiem wzięłam, do testów, bo to nowość, ale okazał się bardzo fajny. Posmarowałam stopy po peelingu, fajnie się wchłonął, skóra była miękka i miła w dotyku smile

115

Odp: Nowości kosmetyczne

Świetne są te nowe olejki do opalania Eveline!

116

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja też niedawno odkryłam balsam po depilacji - super nawilża skórę.

117

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja używam kosmetyków z oeparola od jakiegos czasu a ostatnio wypróbowałam żel miceralny stimulance do demakijażu i ... sie zakochałam w tym kosmetyku. Jest bardzo wydajny, nie spływa z twarzy, dokładnie usuwa makijaż. Skóra jest mięciutka, nie ściągnięta, ukojona i nie podrażniona. Teraz uzywam go do codziennego usuwania makijażu.

118

Odp: Nowości kosmetyczne

Krem do twarzy pod prysznic Eveline - któraś już ma?

119

Odp: Nowości kosmetyczne

[img]//1.bp.blogspot.com/-bWYm-Cgt8xw/VNxkyDUNrnI/AAAAAAAAGw4/zuNkn_EWPmw/s1600/MySecret_od%C5%BCywka_serum_do%2Brz%C4%99s_New_Eyelashes_close_white.jpg[/img]
[quote=a_grestowa]@Cleopatra to jest taki 2w1? Z obu końców się odkręca? Jak Ci się sprawuje? Muszę chyba popatrzeć online w Naturze,  bo wydaje mi się, że w tej mojej nie ma. sad[/quote]

Tak, to jest 2w1 i sie z dwóch stron odkręca. Zarówno serum jak i balsam mnie bardzo podpasowały. Jeśli u Ciebie nie było to zamów na sprawdzenie, bo warto. Ale ja bym i osobiście poszła, bo zawsze jak pójdę to coś fajnego wypatrze jeszcze dodatkowo wink  Poza tym teraz jak bedę to planuje sobie jeszcze tą kartę Klubu Natura wyrobić. Wtedy mogę poszaleć i wziąć nową partę nowości na spróbowanie smile

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2016-08-11 21:49:48)

120

Odp: Nowości kosmetyczne

Ostatnie nowości AVA są fajne - krem do rąk ze srebrem i żel do dezynfekcji to moje numery 1

121

Odp: Nowości kosmetyczne

> voyage napisał/a:

> Krem do twarzy pod prysznic Eveline - któraś już ma?

Co? To jest coś takiego? yikes

122

Odp: Nowości kosmetyczne

Jest, a raczej było bo już nie kupimy-
Eveline, Express Face Care, Krem do twarzy pod prysznic 2w1  - czyli Mleczko oczyszczające + krem nawilżający.Miał zmywać makijaż i pielęgnować skórę...
- widocznie nie zachwycał jak czytam w recenzjach (słabo oczyszczał) - i przestali produkować...

123

Odp: Nowości kosmetyczne

O widzisz, to może nawet lepiej, że nie będzie mi dane spróbować czegoś, co okazało się kosmetycznym rozczarowaniem big_smile Ale że Eveline aż tak nie trafili z produktem? Chyba jednak znani są z udanych kosmetyków, zbierają nagrody i tak dalej. No ale dobra, w takim razie nie mam czego żałować. Dzięki smile

124

Odp: Nowości kosmetyczne

Z nowości wpadł mi w oko tusz do rzęs 2w1 z odżywką stymulującą wzrost rzęs.

125

Odp: Nowości kosmetyczne

Co to za tusz? Jestem zainteresowana big_smile Próbowałaś go na sobie?