1

Temat: Wibrator

Witajcie. Mam pytanko a propos sklepu internetwego. Znacie może jakiś dobry? Próbowałam już kilku i żaden nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Pomożecie? Polecicie coś?

2

Odp: Wibrator

Sexshop112 wg mnie jest najlepszy z tej branży...

3

Odp: Wibrator

Jeszcze nie kupowałam takich gadżetów, ale pewnie jak zwykle najtaniej jest na allegro..

4

Odp: Wibrator

Jest wiele sklepów internetowych z akcesoriami erotycznymi i czasami ciężko jest zdecydować się w którym zrobić zakupy,  ponieważ mają tam duży asortyment i łatwiej będzie znaleźć coś odpowiedniego. Zobacz może akurat coś przypadnie ci do gustu smile

5

Odp: Wibrator

Ja ostatnio szukałam sposobu na opóźnienie wytrysku i pokazałam mężowi. Mam nadzieję, że te rady na pomogą bo mam wrażenie, ze jest coraz gorzej

6

Odp: Wibrator

Ostatnie tego typu zakupy zrobiłam w sklepie Świat doznań. Jak dla mnie niezbyt zachęcająca nazwa, ale kupowałam zestaw kulek gejszy i mieli chyba najtaniej. Do tego dobrałam szalenie drogą opaskę na oczy (40 zł za kawałek materiału... myślałam, że to będzie coś lepszego) i perfumowane feromony w kulce, których zapach wybitnie mi nie odpowiada, więc nie korzystam.

Trzy minusy:
- darmowa wysyłka jest dopiero od kwoty 200 zł,
- mało profesjonalnie zapakowane,
- przelew zrobiłam natychmiast po złożeniu zamówienia, ale z racji tego, że były to dni wolne (nie pamiętam czy jakiś weekend czy święta), należność dotarła dopiero pierwszego dnia roboczego około południa, a z samego rana otrzymałam mailem ponaglenie i musiałam się tłumaczyć załączając screen, że przelew został wykonany od razu.

Na chwilę obecną widzę  kilka innych sklepów, które mają te kulki w tej samej cenie, ale wtedy była to opcja najtańsza, bo 160 zł to teraz jak widzę standard, a wtedy kosztowały około 190 zł w innych sklepach. Na wysyłkę też długo nie czekałam i to można zaliczyć do plusów.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-05-13 12:44:44)

7

Odp: Wibrator

Mnóstwo wibratorów jest w tym sklepie . Ale też kwestia, jakie konkretnie cię interesują. Są wibratory dla dwojga, stymulatory łechtaczki, wibratory do punktu G itd. Do wyboru, do koloru.

8

Odp: Wibrator

Ja polecam wibratory naturalne. Sama ma jeden taki plus jeszcze jajeczko wibrujące Lelo. Bardzo udany zakup smile

9

Odp: Wibrator

Naturalne to chyba z kształtu? Bo materiał to one mają zawsze sztuczny:)

10

Odp: Wibrator

ja ostatnio sobie zakupiłam pierwszy w życiu pod wpływem chwili ale czekam na dostawę już trochę czasu . Zobaczymy co przyjdzie i czy nie będę miała oporów przed zabawą nim

11

Odp: Wibrator

Najważniejsze to dobrać rozmiar, bo niektóre są naprawdę spore, więc żeby nie było później reklamacji...:)

12

Odp: Wibrator

Oj teraz to jest duży wybór...