1

Temat: Przeprowadzka

Przeprowadzam się na drugi koniec miasta i muszę przewieźć wszystko z mieszkania w dość krótkim czasie. Jakieś drobne rzeczy to nie problem, ale uzbierało się trochę pudeł, książek, małych sprzętów AGD... Będzie tego ze 3 m2  gdyby ułożyć jedno przy drugim, czyli raczej do kombi się to wszystko na raz nie zmieści... I zastanawiam się, czy wziąć większe taxi na dwa przejazdy czy jednak busa z firmy transportowej? Co będzie tańsze?

2

Odp: Przeprowadzka

W mojej okolicy firmy przeprowadzkowe nie schodzą poniżej 200 zł za taką akcję, przy czym też jest to cena za małą odległość między mieszkaniami i nie wyżej niż 1. piętro w obu lokalizacjach... Tak że jeśli rzeczy da się szybko załadować i rozładować to chyba lepiej pomyśleć o taxi i o kimś do pomocy przy ich noszeniu bo pan kierowca raczej tylko będzie jechał, a nie pomagał to nosić...

Ostatnio edytowany przez noir-desire (2020-07-28 15:12:42)

3

Odp: Przeprowadzka

Zależy od zorganizowania, no i ilości rzeczy. U mnie to zwykle było sprawnie, kilka walizek i toreb bo to co niepotrzebne wyrzucałam przed przeprowadzką wink

4

Odp: Przeprowadzka

Zawsze się uzbiera coś z kuchni, pościel, drobne meble, ubrania , dekoracje.... U mnie i 10 walizek to byłoby za mało