51

Odp: teatr

Uwielbiam teatr i operę! Zawsze traktuję to jak specjalne wyjście. Trzeba się wcześniej przygotować i kupić bilety, na sam spektakl dobrze się ubrać i pozytywnie nastawić. A wychodząc z teatru nadal jest się w tym stworzonym przez aktorów świecie smile

52

Odp: teatr

W moim mieście nie ma żadnego większego teatru, nie ma nawet osobnego budynku, w którym działa grupa teatralna, przeznaczonego wyłącznie na potrzeby prób i spektakli. Przy domach kultury działają grupy mniej i bardziej amatorskie, ale jest też osoba, która współpracuje z jednym z nich i pod opieką której młodzież rozwija swoje talenty aktorskie. Osoba, która ma odwagę proponować widzom i tym wspaniałym młodym talentom sztuki często trudne. Przyznam szczerze- rewelacja!

Być może kiedyś te młode osóbki porozjeżdżają się w świat na studia itd. i będą mogły rozwijać się dalej, w większych miastach, w "prawdziwych" teatrach. Póki co dostarczają lokalnej społeczności wspaniałych wrażeń smile

53

Odp: teatr

Czasem chodzę do teatru, ale raczej na klasykę, bo nowoczesne sztuki to nie dla mnie, za dużo wulgarnoścI/przyziemności, A za mało głębi...

54

Odp: teatr

W teatrze byłam ostatnio przed pandemią... Nie ma ciekawych sztuk obecnie, a na siłę nie ma sensu chodzić.

55

Odp: teatr

Ja chodzę jak występują moi ulubieni aktorzy, dla nich samych warto iść do teatru.