1

Temat: Lokówki

[b]Które lokówki polecacie, a które nadają się jedynie do tego, żeby je odradzić?
Z jakich nakładek korzystacie, które średnice, marki, modele?[/b]

Całkiem niedawno nabyłam zestaw do stylizacji włosów Remington Multistyle s8670.
W skład wchodzi:
- lokówka 19 mm z powłoką ceramiczną
- nakładka-szczotka
- spiralna nakładka
- 4 klipsy
- nakładka do prostowania i karbowania włosów.

Całość znajduje się w wygodnym kuferku, który jest jednocześnie największym minusem zestawu. Dlaczego? Owszem, dobrze się w nim wszystkie elementy zestawu przechowuje, posiada specjalne kieszonki, ale zewnętrzne pokrycie kuferka jest zrobione z obrzydliwego materiału, który wygląda jak sprany i wytarty polar, do którego przyczepiają się paprochy. Jeśli chodzi o wykonanie sprzętu, to daję 5 gwiazdek. Bardzo się dziwię, że Remington dopuścił do sprzedaży dobry sprzęt zamknięty w tak niechlujnym opakowaniu. Jest naprawdę wstrętne!

Do samego sprzętu zastrzeżeń nie mam. Szybko się nagrzewa, ma diody wskazujące temperaturę.
Końcówka-szczotka jest nie dla mnie, bo wplątuje się w moje włosy (będzie chyba dobra dla krótkich), ale reszta jak najbardziej spełnia swoja rolę. Nie będę marudzić, tym bardziej, że po rejestracji produktu przez internet otrzymuje się dodatkowy rok gwarancji, do tych dwóch przyznawanych standardowo. Ponadto wzięłam udział akcji, którą ogłosili niedawno i dostałam w prezencie zestaw Remington Reveal: elektryczna zalotka + podświetlana pęseta.
Zestaw do stylizacji włosów jest bardzo tani, wziąwszy pod uwagę, że łączy 5 funkcji w jednym, bo można go kupić w granicach 135 - 200 zł. Ja zapłaciłam jakieś 140 PLN.
Na moje potrzeby jest wystarczający.

[img]//mcdn01.gittigidiyor.net/15508/tn30/155080859_tn30_0.jpg[/img]

2

Odp: Lokówki

Jeśli nie jest tania to zwykle efekt jest profesjonalny:)

3

Odp: Lokówki

Ta wciągająca włosy! big_smile Widziałam na yt, wygląda fajnie:

4

Odp: Lokówki

Super działa, fajnie by było mieć długie włosy i sobie je tak pokręcić!

5

Odp: Lokówki

Rewelacyjne są te automatyczne lokówki. W krótkim czasie pozwala na wyczarowanie wystrzałowej fryzury. Ja mam podobną
Kessner automatyczną lokówkę ceramiczną z LCD. Jest łatwa w użyciu i ma duży czytelny wyświetlacz. Dzięki możliwości regulacji czasu nagrzewania uzyskuje różne efekty skrętu od lekkich fal po mocne sprężyste loki. Dzięki ofercie Mimari spełniłam swe marzenia o kręconych włosach.

6

Odp: Lokówki

Ten model jest zarąbisty, najpierw kupiłam komuś w prezencie a potem nie wytrzymałam i kupiłam sobie jest rewelacyjne, loki wychodzą piękne i trwałe

7

Odp: Lokówki

Mi niestety w ogóle loki nie pasują... A szkoda, bo czasem chętnie użyłabym właśnie lokówki. Zazdroszczę tym, które w lokach wyglądają naprawdę dobrze smile Ja zazwyczaj albo prostuję włosy, albo karbuję sobie pojedyncze pasemka, żeby nieco urozmaicić fryzurę. Tylko niedawno zepsuła mi się karbownica... Możecie mi polecić jakąś dobrą? Niby mam osobno prostownicę, ale myślałam o takim urządzeniu wielofunkcyjnym, czyli karbownica do włosów + prostownica. Wygodniej mi będzie zabierać na jakieś wyjazdy. Co sądzicie o takiej ?

8

Odp: Lokówki

Uwielbiam zakręcić tak swoje długie włosy. Kupiłam synkowi
Wracając do sprawy, dla jak najlepszego efektu robi mi to fryzjerka, a ona ma już odpowiedni sprzęt i kosmetyki. Wychodzi ślicznie.

9

Odp: Lokówki

Ja czasami zwijam ciasno mokre włosy przedzielone na dwie części i zostawiam bez żadnego spięcia, bez gumek, niech sobie swobodnie leżą na ramionach takie skręcone. Jak podeschną (co jakiś czas podkręcam modniej) robią się ładnie pofalowane.

10

Odp: Lokówki

Ja zastanawiałam się właśnie ostatnio nad zakupem bubble iron ma któraś z was może?

11

Odp: Lokówki

jaka lokówka da takie grube/duże loki?

12

Odp: Lokówki

Ja mam taką lokówkę: i jestem z niej mega zadwolona. Fale są piękne i trwałe

13

Odp: Lokówki

Lokówek jest sporo jednak ja postawiłabym na coś lepszego by służyła nam dłużej. Ja mogę polecić Ci lokówki z termoregulacją. Mają spory wybór, ceny według mnie są dośc dobre i jest dluga gwarancja.Myślę, że będziesz zadowolona.

14

Odp: Lokówki

A co powiecie o lokówkach automatycznych? Ja rozważam zakup na święta, bo szkoda mi włosów już na moj stary sprzęt, który nie ma nawet regulacji temperatury. A może któraś z Was już ma taką lokówkę?

15

Odp: Lokówki

Niestety, ale niezbyt się na tym znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc.

16

Odp: Lokówki

To są takie lokówki, które same nawijają włosy, więc nawet jak ktoś ma dwie lewe ręce to sobie poradzi wink A co do tego całego sensora to dzięki niemu lokówka nie zniszczy włosów, nie popali ich, bo sama sobie dopasuje temperaturę.

17

Odp: Lokówki

Jakieś takie automatyczne lokówki są akurat w promocji , jesli się nie mylę. Dowiedz się jakich modeli to dotyczy, bo jakby nie patrzeć, kasa piechotą nie chodzi wink

18

Odp: Lokówki

ja miałam do tej pory taką zwykłą lokówkę z jakiegoś supermarketu za 30 zł i całkiem się sprawdzała ale niestety padła. coś się przegrzało i koniec. kupiłam kilka dni temu nową za 50 zł i jestem zachwycona <3 super robi loki <3

19

Odp: Lokówki

Prawie codziennie loki sobie robię , 15 minut i fryzura zrobiona. Mam dwie wymienne nakładki, ale można manewrować czasem i temperaturą żeby uzyskać różne rodzaje loków.

20

Odp: Lokówki

O dzięki za info o promocji, myślałam o tej lokówce od dawna, czeka mnie w tym roki sporo imprez i taki sprzęcik by mi pozwolił trochę kaski zaoszczędzić bo włosy bym sobie sama robiła.

21

Odp: Lokówki

Można też zapleść wilgotne włosy na noc i rano loki gotowe bez lokówki:)

22

Odp: Lokówki

u mnie to nie działa, albo coś nie tak z moimi włosami big_smile dziwne wychodzą z takich warkoczy, już wole moja lokówkę. Kupilam automatyczną  i dobrze mi służy, błyskawicznie sie nią robi loki i obsługa jest super łatwa.

23

Odp: Lokówki

Ja też jak zaplatam, to wychodzą takie trochę dziwaczne. Może powinnam podbierać kosmyki różnej grubości, wtedy wyglądałyby bardziej naturalnie.
Za to jak skręcę ciasno wilgotne włosy i pozwolę im wyschnąć, to ładnie falują. Robię to w ten sposób, że chwytam je tak, jakbym chciała zebrać do nisko upiętego kucyka - po prostu wszystkie razem. Skręcam w jedną stronę mocno i co chwilę ten skręt poprawiam, bo na początku się oczywiście poluzowuje. W miarę podsychania już się tak nie rozplątuje. Potem przeczesuję delikatnie palcami i są fale.

24

Odp: Lokówki

Można zwinąć kosmyki i podpiąć spinkami albo opaską i fajnie się pofalują

25

Odp: Lokówki

Spróbuję tej metody. smile

Testowałyście na sobie ten jedwabny (albo niby-jedwabny) wałek do robienia loków coolcurl? TikTok oszalał na jego punkcie i nawet przez moment zastanawiałam się nad jego kupnem, ale na niektórych filmikach efekt był taki sobie i uznałam, że mi lepszy nie wyjdzie.