1

Temat: Serum czy krem?

Dziewczyny, jaka jest różnica? Lepiej kupić serum czy krem do twarzy? Czego używacie? jakich marek kremy bądź serum kupujecie najczęściej?

2

Odp: Serum czy krem?

Do 30-tki wystarczają kremy, ale w późniejszym wieku warto stosować chociaż 3 razy w tygodniu serum na noc, bo lepiej działa podczas snu niż w dzień

3

Odp: Serum czy krem?

U mnie znajdzie się i serum i krem. Serum ma więcej skoncentrowanych substancji, które działają bardziej intensywniej, a także dużo szybciej od tych znajdujących się w kremie. Ja już magiczne 30 mam przekroczone i ostatnim moim zakupem był krem i serum  z tej samej serii liftactive vichy. Moja skóra potrzebowała liftingu i odświeżenia.

4

Odp: Serum czy krem?

Serum można stosować jako element codziennej pielęgnacji lub jako sezonową kurację.Serum Total Effects 7x, Olay, 50 ml, 50 zł
Podobnie jak wszystkie kosmetyki z tej linii walczy aż z siedmioma oznakami starzenia się skóry. Zawiera jednak najwyższy spośród nich poziom kompleksu witaminy. Dla kobiet po 30. roku życia.

5

Odp: Serum czy krem?

Ja stosuję na zmianę krem i serum, np. skin perfecion z L'Oreal, bardzo fajne, skuteczne i niedrogie kosmetyki, wygląd skóry poprawiają niemal od razu, bo wyrównują koloryt i ładnie napinają skórę.

6

Odp: Serum czy krem?

Ja stosuję jedno i drugie. serum jest nieco cięższe i nie ma filtra UV, powinno być zawsze pod kremem. Nie smaruje jednak całej twarzy tylko newralgiczne miejsca jak kąciki ust, czoło i okolice oczu. Nie mam zbyt wielkich zmarszczek i stawiam raczej na kosmetyki naturalne. Polecam firmę Natura Siberica i Orientanę.

7

Odp: Serum czy krem?

Moim zdaniem wszystko zależy od tego, czy - i jakie - mamy problemy skórne. Moja kuzynka może stosować tylko i wyłącznie maści na łuszczycę ja zaś na wiele preparatów jestem zwyczajnie uczulona. Z pomocą przychodzą mi dermokosmetyki, ale też nie wszystkie są wartościowe.

8

Odp: Serum czy krem?

Serum na inne przeznaczenie niż krem, nie ma żadnej zasady która mówi, że do 30 krem a potem serum wink Ja od dawna stosuję serum z kremami, są one bogatsze, lepiej je stosować na noc, można też pod krem, albo po zabiegach pielęgnacyjnych, kiedy skóra lepiej chłonie wszystko to co dobre dla niej.

9

Odp: Serum czy krem?

Ja stosuję kremy, ale mam też serum nawilżające. Moja skóra go bardzo potrzebowała. Wiadomo, że przede wszystkim chodzi o zaspokojenie indywidualnych potrzeb, a nie dostosowanie się do jakichś "norm", że przeciwzmarszczkowe kosmetyki lub serum dopiero od któregoś roku życia.

10

Odp: Serum czy krem?

krem na dzień, a serum raczej na noc - samo lub pod krem smile no i serum też jest fajne do stosowania pod maseczki. nie mogłabym się zdecydować na jedno smile

11

Odp: Serum czy krem?

Serum - to kosmetyk silniejszy od kremu. Ma wyższe stężenia składników aktywnych i lżejszą, wodnistą konsystencję. Służy do wzmocnienia i zintensyfikowania codziennej pielęgnacji. Ale nie zastąpi kremu! Jest elementem dodatkowym. To bardzo ważne.
po serum powinno się nałożyć krem, choćby dlatego, że te produkty rzadko zawierają filtry przeciwsłoneczne oraz inne substancje ochronne i odżywcze.

12

Odp: Serum czy krem?

Serum jest bardziej skondensowaną formą, ma silniejszy skład, ja używam i kremów i serum, tylko nie na raz. Jak coś ciekawego chcecie znaleźć to polecam odwiedzić taką stronkę [url]https://www.znamlek.pl/[/url]

13

Odp: Serum czy krem?

Tak dziewczyny pielęgnacja filtrami UV to podstawa bo to one są głównym winowajcą starzenia się skóry

14

Odp: Serum czy krem?

Ja staram się stosować i serum  krem, wtedy efekty są wzmocnione. Teraz używam obu z serii Dr medica z bielendy, przeciwtrądzikowe. Oczyszczają, nawilżają i pomagają pozbyć się wyprysków, nowe już mi się tak często nie pojawiają

15

Odp: Serum czy krem?

Moim zdaniem lepiej zainwestować w dobre serum, ma mocniejsze działanie i znacznie trwalsze niż krem. Mogę polecić serum do twarzy LV Polska.

16

Odp: Serum czy krem?

Mam to szczęście, że zazwyczaj wystarcza mi serum smile oczywiście na noc stosuje normalnie krem, ale pod makijaż jedynie serum smile

17

Odp: Serum czy krem?

Ja używam serum na noc, a kremu na dzień big_smile W sumie to zawsze wydawało mi się, że to jest dobra kolejność, ale teraz to już sama nie wiem. Jak dla mnie serum jest lepsze, ale to tak jak z wodą perfumowaną, a toaletową smile

18

Odp: Serum czy krem?

Można stosować i jedno i drugie. Zacznij od serum a potem przejdź do kremu. Myślę, że działając podwójnie Twoja cera będzie o wiele lepiej wyglądać.

19

Odp: Serum czy krem?

Oczywiście, że tak. Serum wnika głęboko w warstwę skóry, a krem działa bardziej na zewnątrz.

20

Odp: Serum czy krem?

Używam i to i to. Krem na dzień pod makijaż, serum na noc.

21

Odp: Serum czy krem?

Ja mam krem pod oczy, oraz do twarzy dwa - na dzień i na noc. Wystarcza to znakomicie:)

22

Odp: Serum czy krem?

Hmmm, ja smaruję się tym samym rano i wieczorem, nawet nie doczytałam czy on jest uniwersalny czy na konkretną porę dnia wink Ale jak dotąd działa!

23

Odp: Serum czy krem?

Ja póki co używam tylko kremu. Nie mogę używać zbyt wielu kosmetyków, bo dostaję alergii sad więc zwykle zostaję przy swoich "perełkach". Skóry wrażliwe muszą szukać dla siebie specjalnych produktów wink

24

Odp: Serum czy krem?

Po 40-tce lepiej używać serum bo ma skoncentrowane składniki aktywne.

25

Odp: Serum czy krem?

A ja na zmianę używam kremu i serum co 2. dzień.