1

Temat: Drogerie Natura

Od 07.01-20.01 jest 30% na kosmetyki do makijażu ust i lakiery .
Można wygrać wycieczkę [url]http://www.drogerienatura.pl/[/url]

2

Odp: Drogerie Natura

Byłam na otwarciu nowej drogerii i było sporo promocji tak że warto się wybierać w pierwsze dni żeby coś niedrogo upolować:)

3

Odp: Drogerie Natura

W moim mieście zlikwidowano wszystkie drogerie sieci Natura sad Ubolewam nad tym od lat i dałam się przekonać do konkurencyjnego Rossmanna... bo nie miałam innego wyjścia. W Naturze korzystałam głównie z promocji, bo ceny jak ceny, ale promocje zawsze mieli fajne smile

4

Odp: Drogerie Natura

A to u mnie została ostatnia Natura. Cieszę się, że bo zawsze chodzę tam po kosmetyki z Catrice.

5

Odp: Drogerie Natura

@niechcemisie - zawsze możesz kupować w e-sklepie. Przez internet też mają sprzedaż. wink

@kocham_kato - ja się właśnie wybieram uzupełnić Kobo, bo widziałam promocję w gazetce. Ale pewnie skończy się jak zwykle - pójdę do Natury po Kobo, a w torbie wyląduje My Secret, Sensique i... jeszcze parę dobroci, które żal było zostawić na półce, skoro tak ładnie na mnie patrzą i proszą, by je wziąć. big_smile

6

Odp: Drogerie Natura

Ja bym nawet nie mając Drogerii Natura blisko dojeżdzała do niej ile byłoby trzeba, bo nie wyobrażam sobie nie mieć moich Sensique. Jedne z najlepszych kosmetyków do makijażu, a i ceny niewysokie. Na necie mają teraz info, że jest do 26go marca -40% na kosmetyki, więc jutro skoczę do sklepu zobaczyć. Może zrobię wieksze zaopatrzenie smile

7

Odp: Drogerie Natura

Nie trzeba dojeżdżać, przecież mają sklep internetowy wink Ja korzystam, nawet mając drogerię niedaleko, jak czegoś potrzebuję, a akurat nie mogę się ruszyć z domu, bo np. dzieciaki chore i jestem uziemiona.

8

Odp: Drogerie Natura

A ja lubię się przejść i porozmawiać przy okazji z paniami w Naturze. Mają sporą wiedzę i zawsze mi coś ciekawego podpowiedzą. Warto skorzystać z ich pomocy. smile

9

Odp: Drogerie Natura

Dziewczyny a co najbardziej lubicie kupować w Naturze?

10

Odp: Drogerie Natura

Ja w zasadzie wszystko tam kupuję, zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, jak i "kolorowe". Promocje faktycznie zawsze mają fajne, ostatnio -40% na kosmetyki do makijażu, ale ta promocja już się kończy, więc czekam niecierpliwie na nową gazetkę, powinna być dziś lub jutro. Zdążyłam uzupełnić zapasy cieni do powiek, uwielbiam KOBO smile i błyszczyków MySecret, fajne intensywne kolory i nie zmazują się z ust zbyt szybko, też polecam smile

11

Odp: Drogerie Natura

Aleś Jagoda zadała pytanie! Za każdym razem coś sobie ciekawego upoluję. Ostatnio na przykład odkryłam fajne rzeczy do demakijażu z Milly. Znacie? [url]http://www.drogerienatura.pl/marki/milly.html[/url]

12

Odp: Drogerie Natura

[quote=a_grestowa]A ja lubię się przejść i porozmawiać przy okazji z paniami w Naturze. Mają sporą wiedzę i zawsze mi coś ciekawego podpowiedzą. Warto skorzystać z ich pomocy. smile[/quote]
Najczęściej korzystałam z pomocy przy poszukiwaniu produktu, którego moje mało spostrzegawcze oko nie było w stanie wypatrzyć wśród tylu kolorów i przedmiotów. Miłe panie zawsze służyły pomocą i błyskawicznie wskazywały szukaną rzecz smile

13

Odp: Drogerie Natura

[quote=a_grestowa]Aleś Jagoda zadała pytanie! Za każdym razem coś sobie ciekawego upoluję. Ostatnio na przykład odkryłam fajne rzeczy do demakijażu z Milly. Znacie? [url]http://www.drogerienatura.pl/marki/milly.html[/url][/quote]
oczywiście wink lubię ich płatki kosmetyczne, bo są tak fajnie sprasowane, że żadne paprochy nie zostają na twarzy, innych w zasadzie nie używam.

14

Odp: Drogerie Natura

Ja teraz na promocji upolowałam małą paletkę z cieniami z KOBO. Mają świetne opakowanie i są mega trwałe. Nałozyłam rano i bez problemu się trzymały aż do wieczora. Nie musiałam nawet w pracy poprawiać smile Za niedużą cenę mam kosmetyk który wygląda i sprawdza się jak te z najwyższych półek kosmetycznych.

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/12993453_1230197230341140_3756700708533583258_n.jpg?oh=1f63ff05f44fe5f988ce5c37b48f7194&oe=57BD6EA1&__gda__=1468389016_4121a71655bf87627639fb9bfa23f919[/img]

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2016-04-19 10:37:19)

15

Odp: Drogerie Natura

Bardzo fajna paletka do stylizacji brwi @Cleopatra. smile Też kupiłam tyle, że z My Secret i mam zamiar ją wypróbować jak będę miała chwilę na eksperymenty z makijażem. A moja wygląda tak:
[url=https://imageshack.com/i/plIr3DsIj][img]//imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/921/Ir3DsI.jpg[/img][/url]
[url=https://imageshack.com/i/pmhWaf7Kj][img]//imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/922/hWaf7K.jpg[/img][/url]

16

Odp: Drogerie Natura

podpowiem, że często pojawiają się promocje na ekobieca.pl - mają kosmetyki przeróżnych marek, więc nie będziecie mieć problemów z wyborem. jestem stałą klientką tongue

17

Odp: Drogerie Natura

a macie kartę klubu? moja siostra ma i chwali sobie, że dzięki niej są dodatkowe promocje. chyba przy okazji sobie założę, bo szykują mi się większe zakupy - jak kończą się kosmetyki to wszystkie na raz:p

18

Odp: Drogerie Natura

Ja w tym tygodniu sobie założyłam, póki co skorzystałam raz, ale podoba mi się smile Lubię programy lojalnościowe, zawsze to dodatkowe oszczędności smile Na stronie Natury możesz sobie zobaczyć aktualne promocje dla klubowiczów.

19

Odp: Drogerie Natura

Warto mieć tę kartę jak się często tam kupuje, ale ja mam bliżej Rossmann

20

Odp: Drogerie Natura

W Naturze możesz tez kupować online, zamówić przesyłkę do domu i wtedy nie ma znaczenia czy masz blisko czy daleko, bo fajne kosmetyki dowiozą Ci pod drzwi smile

21

Odp: Drogerie Natura

Mają e-sklep?! Wreeeeeszcie! Cudownie smile W moim mieście były trzy drogerie tej sieci, a nie ma ani jednej. Bilet do sąsiedniego miasta kosztuje tyle co wysyłka kurierem.

22

Odp: Drogerie Natura

Czasem mają tam coś w promocji, warto tam zaglądać.

23

Odp: Drogerie Natura

Jest tam obecnie promocja na perfumy aż do -70%

24

Odp: Drogerie Natura

Dawno tam nie byłam szczerze mówiąc. Ale warto zajrzeć skoro jednak jakieś promocje są...

25

Odp: Drogerie Natura

Czasem zaglądam, jak słyszę o fajnej promocji:)