1

Temat: Aktywne lato - szukam znajomych z Warszawy i okolic

Szukam znajomych, z którymi można by aktywniej spędzać wolny czas np. na wycieczce rowerowej do Kampinosu. gdzieś nad Wisłę itp, z którymi można iść na koncert - lubię muzykę lat 90, disco itp smile, z którymi można iść do klubu/zaszaleć na parkiecie, rozpalić ognisko nad Narwią albo koło WATu, posiedzieć na ławce w parku, śmiać się, napić się piwa, pogrillować, popraktykować na parkiecie, poruszać mniej lub bardziej poważne tematy, pojeździć bez celu po mieście, poznawać kolejnych ludzi, wyskoczyć gdzieś dalej w weekend - lubię dużo jeździć, byłam nawet w Grecji -  3 dni jazdy w jedną stronę, ale zdecydowanie wartooo smile

Lato idzie, dni coraz dłuższe, chętnie wychodziłoby się ze znajomymi, rzecz w tym że stara paczka powoli się rozpada - każdy zaczyna iść w swoją stronę.

A mnie latem zaczyna mi się 'faza' na poznawanie ludzi smile

Zapraszam osoby w podobnym wieku - 25 lat/nieco młodsze wink

2

Odp: Aktywne lato - szukam znajomych z Warszawy i okolic

Mam trochę daleko do Wa-wy , ale to fajny pomysł z szukaniem w ten sposób nowych znajomych, jeśli starzy się wykruszyli:)

3

Odp: Aktywne lato - szukam znajomych z Warszawy i okolic

Obecnie nie ma za bardzo możliwości dalekich wyjazdów, więc takie inicjatywy są godne uwagi smile

4

Odp: Aktywne lato - szukam znajomych z Warszawy i okolic

Chętnie wyskoczyłabym do Kampinosu, szukam kogoś zmotoryzowanego, dorzucam się do paliwa:)