1

Temat: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Słyszałam, że podobno jesienią warto sobie właśnie takie zabiegi zrobić, bo korzystnie wpływają na cerę.
Rzeczywiście tak się dzieje?
Może ktoś z was był na takim zabiegu i jest w stanie powiedzieć coś więcej?

2

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Też o tym słyszałam i chyba nawet miałam kiedyś coś robione z takimi kwasami, chociaż już nie pamiętam dokładnie.
W każdym razie na przykład Gabinet Wyspa Piękna z Wrocławia ma coś takiego w swojej ofercie i rzeczywiście jest to polecane jesienią, jako zabieg, który regeneruje skórę po lecie.
Plusem w tym gabinecie jest to, że nie mają praktykantek, więc nie jest tak, że idziesz, płacisz za pełny zabieg, a później ktoś się na tobie uczy jak go wykonać.
Można się fajnie odprężyć i zatroszczyć o swoją skórę smile

3

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Jeśli chcesz to możesz sobie zrobić taki zabieg sama w domu .Takie profesjonalne kwasy bez problemu zamówisz przez internet.

Znajdziesz również filmiki jak przeprowadzić taki zabieg. Obecnie jest bardzo dobra pora na tego typu rzeczy bo zabiegi przeprowadza sie jesienią. Efekt super.Twarz bardzo ładna oraz wygładzona.

4

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Ja wybieram się właśnie tej jesieni na taki peeling - mam przebarwienia na twarzy i troch E blizn po tradziku - trzeba si e tym zająć!

5

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Jesień jest najlepszym momentem na wykonanie zabiegu kwasami. Tego typu peelingi wykonujemy w celu oczyszczenia, odświeżenia i regeneracji skóry, a także pozbycia się niektórych defektów np. drobne zmarszczki, przebarwienia, płytkie blizny czy rozszerzone pory. Peeling kwasem migdałowym można wykonać bez specjalnego przygotowania, zaś inne peelingi kwasami zazwyczaj wymagają wcześniejszego przygotowania skóry np. kosmetolog zaleca stosowanie przez dwa tygodnie kosmetyków z niskim stężeniem kwasu glikolowego. Ma to na celu przyzwyczajenie skóry do kwasu - podczas zabiegu stosuje się wyższe stężenia, po drugie pozwala wyłapać osoby uczulone na kwasy (np. glikolowy) u których tego typu zabiegów wykonywać nie należy. W celu przyspieszenia efektów zabiegi kwasami można łączyć z mikrodermabrazją czy mezoterapią.

6

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

A wiecie może na czym polega powiększanie ust, czy to daje dobre efekty? warto się decydować?

7

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Przede wszystkim podobno terapia kwasem jest skuteczna i to nie tylko chodzi o profesjonalne zabiegi, ale także takie które same możemy sobie wykonać w domu. Na przykład czytałam, że terapie kwasową można z powodzeniem stosować na kurzajki. Trzeba tylko zakupić odpowiedni preparat np. , preparat ma postać gęstego żelu zawierającego kwas trójchlorooctowy (TCA), nakłada się go takim specjalnym aplikatorem w kształcie długopisu i podobno pierwsze efekty można zaobserwować już po 7 dniach smile

8

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Faktycznie kuracja zabiegi kawasami są skuteczne ale ja wolę nie eksperymentować sama w domu. Najlepiej moim zdaniem udać się do salonu kosmetycznego lub SPA na tego typu zabiegi. Widziałam że w  można poddać się ciekawym zabiegom. Ja myslę o oczyszczaniu twarzy oraz popularnej infuzji odmładzającej - Intraceuticals Obiecałam sobie, ze będę o siebie dbać w tym roku i słowa zamierzam dotrzymać:)

9

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Na moją cerę to korzystnie wpływa ten krem  Ja na zabiegi i jakieś ostrzykiwanie się kwasami chodzić nie mam zamiaru. Przeraża mnie że ludzie tak bezrefleksyjnie korzystają z takich zabiegów.

10

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

A ja się na taki zabieg zdecydowałam po ciąży kiedy nie wszystkie przebarwienia mi ustąpiły  taki zabieg to w sumie nic wielkiego, taki bardziej profesjonalny peeling wink

11

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Moja mama chodzi na za zabiegi z kwasem hialuronowym i jest bardzo zadowolona.

12

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Najbezpieczniej jest stosować kremy z kwasami, efekt przychodzi wolniej, ale skora ni jest podrażniona.

13

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

W sumie ja z pomocą kwasu redukowałam zmarszczki na twarzy. Sam zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie kwasu w twarz. Przed zabiegiem jeszcze miałam rozmowę, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Ten zabieg jest szybki, a efekty widzisz bardzo szybko.

14

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Na pewno to jest zabieg na jesień - zimę bo w słoneczne dni twarz może ucierpieć po takich kwasach...

15

Odp: Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?

Mam peeling z kwasami, akurat mi się kończy to zdążę przed wiosną go zużyć....