51

Odp: Sport we dwoje

Mi właśnie udało się namówić męża na jazdę konną. Będziemy jeździć razem. Trzeba mu tylko kupić odpowiedni strój do jazdy. Ale to już nie trudne, bo wszystko dostaniemy w sklepie.  Poza tym, jeździmy razem rowerami, przynajmniej raz w tygodniu.

52

Odp: Sport we dwoje

No w pewnym sensie ja uprawiam sport we dwoje, biegając z moim dzieckiem. Mała sobie słodko śpi w wózku a ja truchtam za nim. Mamy przefajny model wózka  który nie tylko dobrze się prowadzi, ale również nie ma znaczenia, na jakiej powierzchni z nim jeżdżę. Mamy blisko do lasu, nieraz chętnie jadę właśnie tam, żeby zaliczyć trudniejszy bieg a dziecku zapewnić lepsze powietrze.

53

Odp: Sport we dwoje

Czy stosujecie suplementy na przyrost mięśni? Czy radzicie sobie w inny sposób?

54

Odp: Sport we dwoje

ja nie potrzebuje nie wiadomo jakich mięśni więc nie stosuję żadnych tego typu odzywek, a z moim misiem najjbardziej lubię jeździć na rowerze więc nie mogę się już doczekać wiosny.

55

Odp: Sport we dwoje

Sport we dwoje jest super rozwiązaniem, wraz z moim partnerem wspieramy się i motywujemy smile Tak się wkręciliśmy, że mamy ułożoną już specjalną dietę i planujemy zakupić odżywki by troszkę ją uzupełnić. Szukając czegoś w internecie trafiłam na fajne, zdrowe odżywki. Jeżeli czegoś takiego będziecie szukać zajrzyjcie tam.

56

Odp: Sport we dwoje

Kitesurfing to świetny pomysł żeby wspólnie spędzić aktywnie czas big_smile Na Helu w Jastarni jest szkółka Surfpoint, dzięki której nawet początkujący będą mogli nauczyć się podstaw. Jeśli tylko uwielbiamy wodę i zastrzyk adrenaliny to myślę, że warto spróbować. Tutaj można znaleźć więcej informacji, jeśli ktoś będzie zainteresowany wink

57

Odp: Sport we dwoje

Najbardziej zdrowym sportem jest chyba plywanie smile Ja od jakiegos czasu chodze na lekcje i zaczynam poprawnie technicznie plywac i widze jak moje cialo dobrze sie czuje big_smile Polecam wam taki sposob spedzania swojego czasu wink

58

Odp: Sport we dwoje

Mnie mój facet ostatnio namówił na "wspólne" treningi na siłowni. Zazwyczaj wygląda to tak, że wspólny jest tylko dojazd. No, ale zawsze to lepsze niż nic smile

59

Odp: Sport we dwoje

[quote=beata33]Ja z mężem wspólnie ćwiczę. Teraz kupiliśmy ciężarki. Dobrze jest mieć wspólną pasję.[/quote]

Zgadzam się. Można powiedzieć, że dochodzi wtedy do wzajemnej motywacji.

60

Odp: Sport we dwoje

Kazdy sport można uprawiać we dwoje.  Bo bardziej chodzi o wspólną pasję, a nie koniecznie jak w kajaku.
Można uczyć się nowych sportów, wtedy jest dodatkowa frajda, że oboje zaczynają od początku. Taki kitesurfing, albo obóz surfingowy gdzie masz całą paletę sportów wodnych

61

Odp: Sport we dwoje

Tak, basen wspólnie, to spoko sprawa smile. Jeszcze się też zdarza że skoczymy razem na bieganie, ale generalnie ciężko się zgrać nam ostatnio czasowo.

62

Odp: Sport we dwoje

My ostatnio często jeździmy razem na rowerze. To dla nas najlepsza rozrywka we dwoje.

63

Odp: Sport we dwoje

My też jeździmy razem na rolkach. Zakochałam się w tym sporcie. Mam w okolicy bardzo dużo asfaltowych tras w lesie i czasami robimy nawet 20km big_smile . Jesli chodzi o sprzęt to obaj jeździmy na rollerbladach - polecamy smile Ten model zajmuje czołowe miejsce w rankingu najlepszych rolek . Polecam każdemu spróbować pojeździć, ja na początku byłam negatywnie nastawiona. Byłam pewna, że to zbyt trudne dla mnie, ale się myliłam.

64

Odp: Sport we dwoje

U nas to różnie bywa, często razem chodzimy na siłownię. Od jakiegoś czasu odboje jesteśmy zapaleni na zdrowy tryb życia wink Gorąco polecam zaglądanie na blogi mają tam sporo porad odnośnie zdrowych posiłków, przekąsek, treningów wink W ogóle fajna rzecz, zwłaszcza jeśli można ją dzielić z ukochanym smile

65

Odp: Sport we dwoje

Badmington lub tenis jest fajna opcją dla par.

66

Odp: Sport we dwoje

we dwoje można też biegać i spacerować i jest przyjemniej niż w pojedynkę...

67

Odp: Sport we dwoje

A ja wolę sama, w swoim tempie....

68

Odp: Sport we dwoje

Dobra opcja