151

Odp: okropny cellulit

Ja polecam chińskie bańki,plus dieta i ćwiczenia.Ja ćwiczę jogę.

152

na cellulit to jedynie zabieg w gabinecie medycyny estetycznej jest najlepszy bo moja siostra korzystała i jest mega zadowolona  tutaj jest namiar oraz pełen opis w zakresie cellulitu-rewelacja... ja się wybieram na usuwanie pozostałości po trądziku więc myślę że też pyknie bardzo spoko hehe

153

Trochę z innej beczki. Masz cellulit ale i nadwagę czy ogólnie jesteś szczupła?

154

niestety ciężko się tego pozbyć sama walcze z tym od lat. szkoda;(

155

Na cellulit u mnie świetnie zadziałał zabieg karboksyterapii. Wykonywałam go sobie w gabinecie dermedika w krakowie. Na początku nie wierzyłam, że cokolwiek już mi pomoże, ale okazało się, że to bardzo skuteczny zabieg, a mojego cellulitu już nie ma.

156

o widzisz, ja też z Krakowa więc może taki zabieg to byłoby dobre rozwiązanie... poczytam na stronie tego gabinetu dermedika wink

157

zabiegi medycyny estetycznej wymagają przygotowania po stronie pacjenta jak i lekarza smile Według mnie najlepiej gdy  przyjmują specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym ([url=http://www.chirurgiaestetyczna.pl/operacje-plastyczne-warszawa.php] klinika chirurgi plastycznej[/url] ). Ktoś kto decyduje się na taki zabieg odsysania tłuszczu powinien dokładnie skonsultować to z lekarzem.

Ostatnio edytowany przez Entity (2017-10-16 10:51:31)

158

Mi na cellulit pomagają odpowiednie kosmetyki, wypróbuj olejek do ciała w kremie bielendy kokosowy, Jego intensywne ujędrniające działanie wzmacnia i napina skórę, poprawia jej sprężystość.

159

Kosmetyki na cellulit nie działają, testowałam już kilkanaście... Szkoda pieniędzy i czasu.

160

Ja się zgadzam z osobą wyżej - ja też wydałam kupę kasy nim trafiłam do specjalisty