1

Temat: Moodo

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was miała już okazję kupować w tym sklepie? Wpadłam na niego jakiś czas temu i ceny wydają mi się bardzo atrakcyjnie. Jestem jednak ciekawa, czy możecie mi powiedzieć coś więcej na temat jakości dostępnych tam ciuchów. Za wszelkie opinie będę mega wdzięczna:).

2

Odp: Moodo

Byłam kiedyś w ich sklepie stacjonarnym, ale nic mnie na tyle nie zainteresowało, żeby wejść na stronę... Zresztą nie ma to jak zobaczyć rzecz na żywo, przymierzyć i obejrzeć siew niej, na zdjęciach w necie często kolory ubrań są nieadekwatne do rzeczywistych...

3

Odp: Moodo

Faktycznie brak możliwości przymierzenia ubrań, może zniechęcić do sklepu online, ale z tego co widzę, ofertę mają dość szeroką, oczywiście mam tutaj na myśli sklep internetowy. Sama póki co muszę trochę pooszczędzać, wobec czego bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupami w tym miejscu:) . Może jednak ktoś kupował tam i będzie mógł się wypowiedzieć:)

4

Odp: Moodo

Ja kupowałam ok roku temu i jestem zadowolona z ubrań, rozmiar pasował, dostawa też bez problemu. Mogę polecić ten sklep.

5

Odp: Moodo

Muszę się przyznać, że sama też swego czasu próbowałam znaleźć jakieś moodo opinie, ale bez skutku:(. Ostatecznie jednak zrobiłam zakupy w tym sklepie i miło zaskoczyła mnie jakość ubrań. Niskie ceny są tutaj zdecydowanie dodatkowym atutem:)

6

Odp: Moodo

Ceny mają porównywalne jak w innych sklepach, wybitnie tanio to tam nie jest... Kurtka z ekoskóry 129.99 i to po przecenie - więc mam wrażenie, że gdybym jeszcze gdzieś poszukała, to taniej też się znajdzie.

7

Odp: Moodo

Czasem szukanie tańszej oferty nie idzie w parze z jakością ubrań... Pozornie tańsza rzecz posłuży krócej, a więc musimy kupić kolejną i mamy nowy wydatek zamiast oszczędności.

8

Odp: Moodo

Dziękuję Wam dziewczyny za opinie. Zrobię zakupu w tym sklepie i na pewno podzielę się z Wami opiniami. Pozdrawiam. Trzymajcie się cieplutko:)

9

Odp: Moodo

Znam ten sklep, kupiłam tam świetną torebkę i do dziś jest jak nowa:)

10

Odp: Moodo

Są to takie ciuchy na luzie, fajne dla młodszych osób.

11

Odp: Moodo

Z kilku rzeczy stamtąd nie jestem zadowolona. Ot, tania sieciówka śmieciówka, choć kiedyś takie sklepy bardzo lubiłam.

12

Odp: Moodo

Ja mam torebki od nich, dotąd  wytrzymują a to już kilka lat od zakupu