1

Temat: Feromony a biznes

Witam.Jakiś czas temu dostałam pracę w wymarzonej firmie. Jest to duża korporacja w Warszawie.
Zastanawiałam się nad wpływem feromonów na to jak postrzegają Was inni. Przeczytałam publikację, w której było napisane,ze zapach ma bardzo duże znaczenie i jest przez wiele osób polecany w technikach manipulacji. Zapoznałam się nieco z tematem i  tutaj pytanie. Co o tym sądzicie ? Czy któraś z Was stosowała może w przeszłości takie zapachy?

2

Odp: Feromony a biznes

Stosowałam i większej zmiany nie widziałam... Jak  nie zmienisz swojego podejścia do ludzi to same feromony nic nie zdziałają, zresztą tak jest napisane na każdym opakowaniu, żeby klient nie oczekiwał cudów... smile

3

Odp: Feromony a biznes

A ja na przykład widziałam dużą różnice.Jak do tej pory nie zebrałam tylu komplementów od innych osób na temat perfum jak właśnie po feromonach. Stosowałam wspomniane Love &  Desire.Zamówilam bardziej dla ciekawości. Butelka naprawdę średnia w wyglądzie ale zapach bardzo ładny oraz mocno się trzyma. Byłam zdziwiona bo perfumy za niecałe 100 zł a trzymały się na skórze cały dzień a na ubraniach było je czuć nawet po kilku dniach. Zapach ładny, kwiatowy. Wiadomo,ze każdy lubi coś innego ale mi przypadł do gustu. Dobrze,że mi  o nich przypomniałaś to może sobie zamówię na dniach.
Jęsli pracujesz w biurze obsługi klienta to faktycznie lepsza prezencja jest dużą zaletą

4

Odp: Feromony a biznes

Zapach samoczynnie  nie spowoduje lepszej prezencji , tylko wyprasowane ubranie, odpowiedni makijaż, uśmiech itd... A same feromony powodują głównie większe pobudzenie, sama odczuwałam to jako przyśpieszone bicie serca, odczucie większego ciepła, więc może jest tak, że właśnie przez to stajemy się dla kogoś atrakcyjniejsi smile? Jak myślicie?

5

Odp: Feromony a biznes

[Dokładnie takie efekty powodują feromony ale to jest bardzo dobrze. Dobre feromony zawierają substancje, które naśladuja naturalne ludzkie feromony i dzięki temu widzi się takie efekty jak na przykład u Ciebie.

6

Odp: Feromony a biznes

Akurat te mają zapach i powiem Ci,ze całkiem fajny tak więc używam ich wyłacznie jako perfum bo również bardzo ładnie pachniały. Sama mam tak,że wolę jednak jak perfumki mają ten swój ładny zapach. Jeśli chcesz sobie kupić jakieś bezzapachowe możesz się zastanowić.Może nie są takie tanie oraz buteleczka nie jest zbyt duża ale za to jest to mocna skoncentrowana esencja. Wystarczy jedynie jedna kropelka w te cieplejsze miejsca ( na przyklad na szyi) aby zaczęły działać.

7

Odp: Feromony a biznes

Sama świadomość, że nasze perfumy zawierają feromony, podnosi naszą pewność siebie:) A to też podnosi atrakcyjność;)

8

Odp: Feromony a biznes

Używałam czystych feromonów, a więc w mocnym stężeniu - wielkiej różnicy nie zauważyłam, więc gdy flakonik się skończył to już nie skusiłam się na zakup kolejnego...

9

Odp: Feromony a biznes

Prawdą jest, że feromony działają, ale tylko wtedy, gdy też z innych powodów możemy się komuś spodobać. Quasimodo nawet wykąpany w feromonach nadal będzie odstraszał...

10

Odp: Feromony a biznes

Chyba nie powinno się oczekiwać cudów, feromony mogą pomóc, ale nie zdecydować o tym, czy się komuś spodobamy..

11

Odp: Feromony a biznes

W niektórych sklepach jednak korzysta się z zapachów - niekoniecznie tylko z feromonów - żeby zwiększyć sprzedaż:)

12

Odp: Feromony a biznes

Jakoś na mnie nie działają, bo chodzę na zakupy z listą i tylko to kupuję, co mi potrzebne:)

13

Odp: Feromony a biznes

Ja w to nie wierzę...  Żeby zapach nakłaniał do zakupów?:)