1

Temat: Jakie buty na szerokie stopy?

Mam szerokie i duże stopy, rozmiar 41.
Mam problem ze znalezieniem sobie eleganckich butków. Z adidasami przeważnie nie mam problemu, ale z tymi bardziej eleganckimi owszem.
Przecież całe życie nie można chodzić w sportowych. hmm

Jakie powinnam nosić? Czy gdzieś mogę kupić eleganckie butki na szeroką stopę?

Ostatnio edytowany przez tutti_frutti (2015-07-01 13:07:43)

2

Odp: Jakie buty na szerokie stopy?

W Polsce nadal z tym jest problem, ale np. w Anglii jest już duży wybór butów damskich na takie stopy...

3

Zobacz na stronę sklepu
Widziałam tam fajne baleriny i czółenka marki fabi w większych rozmiarach.
W sklepie bardzo duża kolekcja butów tej wyjątkowej włoskiej marki.

4

Mój mąż ma też ten sam problem i od dawna już kupuje w merg pl, zawsze pomogą mu dopasować obuwie, z który chodzi mu się jak twierdzi wygodnie, więc może i Tobie pomogą w doborze.

5

Muszę przyznać, że sama mam spory problem z doborem butów na moje stopy, ale tak sobie myślę, że ofercie hurtowni internetowej sosimply znajdę coś odpowiedniego. Jeżeli chodzi np. o obuwie takie bardziej sportowe, bardzo podoba mi się chociażby taki model  . Według mnie do biegania za dzieckiem to będą świetnie dobrane buty.

6

Jeśli masz problem z doborem obuwia na swoje stopy, to nie wiem, czy zakupy przez internet są dobrym rozwiązaniem. Chyba że zwrotu dokonuje się na koszt sklepu/hurtowni.

7

Nie ma na to rozwiązania. Musisz pochodzić po sklepach i poprzymierzać smile Jak znajdziesz to podziel się tym z nami smile

8

Spróbuj czółenka -
Powinno Ci być znacznie wygodniej niż w szpilkach, ale to w sumie również kwestia taka, co najbardziej lubisz, jaki styl ci odpowiada.

9

Według mnie powinny być to buty o delikatnych kolorach, ciemne będą podkreślać wielkość i szerokość. Generalnie szukałabym wśród sportowego obuwia, które jest dostosowane do każdego rodzaju stóp. Duży wybór profesjonalnego obuwia jest na stroniena którym bardzo często kupuję i jestem zadowolona. Ja bym widziała w takim przypadku, takie obuwie:

10

[quote=geneviev]W Polsce nadal z tym jest problem, ale np. w Anglii jest już duży wybór butów damskich na takie stopy...[/quote]

Dokładnie! Tu niestety mamy ograniczony asortyment. Może warto udać się na zakupy w dniach wysprzedaży. Zrobić sobie wycieczkę.

11

To baleriny od Merg. Jakie buty będą bardziej odpowiednie na ten czas? ;-)
No właśnie. Chodzi przecież przede wszystkim o totalną wygodę ;-)

[img]//www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/3/0/44403_1.jpg[/img]

12

Jeszcze takie - https://www.merg.pl/product-pol-71847-Lakierowane-pudrowe-czolenka-KARLA.html
Sama mam identyczne - są ok. Przede wszystkim macie w nich zapewnioną wygodę.
Nadają się na spokojnie do tańca, do zabawy. Kwestia jedynie taka, czy wam pasują lakierowane czółenka ;-)

13

Według mnie to każde buty na taką okazję są dobre

14

Nie mam niestety zielonego pojęcia...
---
[url=http://biopreparaty.com.pl/]tabletki do czyszczenia szamba[/url]

Ostatnio edytowany przez fragi (2018-03-26 11:33:52)

15

Ja dla Ciebie mogę polecić baleriny . Sama  ostatnio kupiłam i jestem bardzo zadowolona, są bardzo wygodne.

16

Baleriny deformują stopę, można dostać płaskostopia.

17

Co do butów to zależy od stopy smile Jednak myślę, że zawsze da się jakieś dobrze dopasować, w końcu kiedyś nie było rozmiaru 40cm, a teraz są i większe jeśli chodzi o długość. Myślę, więc, że i na szerokość da się coś dopasować.