1

Temat: Praca zdalna

Poszukiwany redaktor/korektor materiałów prasowych. Rekrutacja do 15 stycznia 2016r., ale zawsze można pytać po terminie.
Przy okazji, gdyby ktoś szukał podobnych ogłoszeń (niekoniecznie zatrudnienie z dala od firmy, ale także bezpośrednio w siedzibach wydawnictw, księgarni, redakcji) polecam grupę na fb

2

Odp: Praca zdalna

Praca w domu wymaga zdyscyplinowania i spokoju, żeby nikt nam nie przeszkadzał. Tu jest ciekawa oferta dla anglistów.

3

Odp: Praca zdalna

Pracując zdalnie warto wiedzieć jak obliczane są koszty uzyskania przychodu.
Z artykułu dowiesz się między innymi kiedy można zastosować podwyższone koszty uzyskania przychodu.

4

Odp: Praca zdalna

Jeżeli ktoś chce mieć porządną pracę zdalną, to niech zainwestuje w swoje umiejętności. Może coś związanego z IT? Programowanie ? Wtedy nie będzie to klikanie w ankiety, a dobra praca.

5

Odp: Praca zdalna

Chyba właśnie poznaliśmy smile

6

Odp: Praca zdalna

Dla mnie praca zdalna nie powinna być podstawowym źródłem dochodów, tylko dodatkowym.... Np. copywriting w wolnym czasie - czemu nie?

7

Odp: Praca zdalna

Jakie zarobki? I czy godziny pracy są znane bo to bardzo ważne

8

Odp: Praca zdalna

Teraz wiele firm daje możliwość pracy zdalnej, czyli oprócz pracy w firmie można także pracować w domu

9

Odp: Praca zdalna

Poszukujemy osób z całej Polski do współpracy polegającej na administrowaniu naszymi serwisami - www.wycenadomen.eu/nasze-strony,
oraz do sprzedaży domen z naszego portfolio:
www.wycenadomen.eu/nasze-domeny.

Zadania: aktywne pozyskiwanie reklamodawców do wybranego serwisu, bieżące kontrolowanie treści zamieszczanych przez użytkowników, wysyłanie ofert sprzedaży naszych domen.

Oferujemy:
- wynagrodzenie prowizyjne (20% brutto od kwoty netto, którą zapłaci kupujący)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w e-marketingu oraz wiedzy na temat rynku domen.

Nie wymagamy doświadczenia.

Kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji: [email protected], 502 372 049

10

Odp: Praca zdalna

Właśnie przejrzałam ten poradnik pracownika  i rzeczywiście jest tam mnóstwo tematów, które mnie bardzo zaciekawiły jak na przykład ten " Kreatywność - czy warto ją posiadać i czy można ją wyćwiczyć?"i wiecie, że można rozbudzić ją w sobie? wpływa na to kilka czynników, które musimy wprowadzić w nasze życie;) super artykuł;)

11

Odp: Praca zdalna

Moim zdaniem warto pomyślec o własnym biznesie. Ja chciałabym ząłożyć sklep na paseo. Platforma jest darmowa i dostępna dla kazdego. Z tego co wiem można na niej zarządzać sklepem, reklamą i magazynami.

12

Odp: Praca zdalna

Wiele z Was pewnie będzie musiało w końcu założyć firmę, bo w nieskończoność nie da się jechać na umowach o dzieło... A jak zakładacie firmę, to pomyślcie o usłudze, którą oferuje wirtualna-siedziba.pl - wynajmą wam swój warszawski adres, dodatkowo zajmują się również Waszą korespondencją. Mnie takie coś bardzo odpowiada.

13

Odp: Praca zdalna

Kochane próbowałam wielu sposób pracy zdalnej. Klikałam w reklamy czy też wypełniałam formularze.Miało być pięknie ale zarobiłam na tym.... kilka złotych w ciągu miesiąca wink Czyli praktycznie tyle ile nic jak same widzicie. Nie nadawałam sie również do pisania tekstów. To nie moja bajka.
Nie mogę na razie podjąć żadnej stacjonarnej pracy ponieważ jestem na macierzyńskim, ale dorabiam sobie poprzez sprzedaż kosmetyków Oriflame. Mam sporo koleżanek, które równiez ich uzywają. Sama rówineż bardzo je lubię  ( skład naturalny, kolorówka moim zdaniem świetna).

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-11 14:16:49)

14

Odp: Praca zdalna

Niektóre firmy oferują możliwość pracy zdalnej, wystarczy poszukać smile Warto przejrzeć oferty na Jobs.pl może akurat coś Was zainteresuje

15

Odp: Praca zdalna

http://avon-rejestracja.pl/

16

Odp: Praca zdalna

Jeśli lubisz kosmetyki albo twoje koleżanki lubią to zostań konsultantką Avon! W bardzo prosty sposób, wystarczy uzupełnić formularz na stronie http://avonrekrutacja.pl/ i możesz zacząć działać. Taka praca nie będzie dla ciebie pracą, a przyjemnością, w końcu kosmetyki to twoja pasja wink

Ostatnio edytowany przez Lila45 (2020-01-30 20:25:46)

17

Odp: Praca zdalna

Dziewczyny a Wirtualna Asystentka? Co myślicie? Jest na FB taka grupa i tam wiele kobiet jest i pracuje jako WA właśnie. Czy taka praca się opłaca, bo z tego co rozumiem to jest właśnie zdalna.

18

Odp: Praca zdalna

Wypełnianie ankiet - praca dodatkowa 30 min. dziennie dla osób pow. 16 r. ż. - oferta z serwisu lento

19

Odp: Praca zdalna

Taka praca jest fajna na jakiś czas, a potem lepiej znaleźć coś bardziej ambitnego co można wpisać później do CV.