1

Temat: klejenie butów

kleiłyście kiedyś buty? znacie jakiś dobry klej który nie będzie widoczny po wyschnięciu?

2

Odp: klejenie butów

Widoczność kleju zależy od nałożonej warstwy - jak za dużo napakujesz to będzie widać każdy klej, a jak umiarkowanie, to będzie to dobrze wyglądało. U mnie najlepiej sprawdzają się te popularne kleje w małych tubkach, które można kupić nawet w zwykłym kiosku;)

3

Odp: klejenie butów

e tam nie ma co, szewca poszukać, tanio biorą

4

Odp: klejenie butów

Buty noszę do szewca. Sama chyba nie umiałabym naprawić a szewc zrobi jak należy i wcale dużo to nie kosztuje.

5

Odp: klejenie butów

Kto dziś klei buty...? Moje zawsze się zniszczą szybciej niż rozkleją:)

6

Odp: klejenie butów

Ja to bym takie buty oddał do szewca smile

7

Odp: klejenie butów

Ja zawsze używam Pattex w wersji specjalnie przeznaczonej do klejenia butów. Jest elastyczny, przezroczysty, nie śmierdzi (ma mało drażniący i szybko ulatniający się zapach), szybko wiąże i nie skleja rąk. Bardzo łatwo go usunąć z dłoni, jeśli nam się zdarzy pobrudzić. Sprzedawany w metalowych tubkach. Jest niedrogi, około 7 zł.
Pattex shoe glue smile

8

Odp: klejenie butów

u mnie buty najpierw się niszczą zanim się rozkleją, więc nie ma już czego ratować...

9

Odp: klejenie butów

U mnie zwykle też, ale rok czy dwa lata temu zdarzyło się, że nie zauważyłam pieńka przykrytego śniegiem. Przydębiłam w niego spiesząc się na uczelnię. Czubek buta wbił się do środka, a podeszwa odeszła big_smile
Najczęściej jednak odklejają mi się wkładki wewnątrz butów. Tak same z siebie.

10

Odp: klejenie butów

Dla mnie klejenie butów ma sens jeśli to są skórzane i drogie, bo wiadomo że wtedy warto zapłacić szewcowi. Nie łudźcie się, że klej kupiony w sklepie długo wytrzyma, a zresztą teraz buty ze sztucznego tworzywa szybciej się podrą niż rozkleją.

11

Odp: klejenie butów

U mnie szybciej się niszczą niż rozklejaja