76

Odp: Fitness w domu

Fitness w domu to bardzo fajna sprawa smile Dużo oszczędzam pieniędzy nie chodząc na siłownie, a także czasu, który poświecam na dojazd. Do treningu wystarczy mi piłka, ławeczka, hantle i sztanga. Ostatnio jednak mam odciski na dłoniach i rozglądam się za rękawiczkami. Ciekawe znalazłam w sieci, tylko jeszcze nie wiem jaki kolor wybrać i przede wszystkim jakie będą dla mnie najlepsze.

77

Odp: Fitness w domu

[quote=Malina87]Co sądzicie o ćwiczeniu oglądając filmyna youtubie. Dużo wam to pomaga ? Przy jakiej trenerce najczęściej ćwiczycie ?[/quote]

Z Ewą Chodakowską wymiatamy u mnie w salonie smile
Daje radę kobitka!

78

Odp: Fitness w domu

Szczerze mówiąc nie wygląda mi ten sprzęt na szczególnie przydatny.
Jestem przekonana że lepsze efekty i proporcjonalną sylwetkę zrobisz używając np. piłki BOSU i do tego łatwiej będzie ją chować w kawalerce smile

79

Odp: Fitness w domu

Mi się ostatnio ciezko cwiczy w domu zwlaszcza jak widze ze jest ladna pogoda, to wole isc nad rzekę albo do lasu i tam pocwiczyc, ale niestety brak sprzetu  i tak w koncu da o sobie znac. Teraz chodze dodatkowo do Saturn Fitness i na maszynach duzo wiecej uda mi sie zrobic podczas 1 treningu.

80

Odp: Fitness w domu

Ja tylko w domu ćwiczę, zawsze odpalam ćwiczenia z komputera, biorę koc, ale teraz myślę o zakupie karimaty. Polecam te ćwiczenia na tyłek, u mnie szybko dały fajne efekty, a nie wymagają poświęcenia dużo czasu wink u mnie przed ćwiczeniami pojawiać zaczął się cellulit więc postanowiłam szybko reagować i się wszystko wygładziło i ujędrniło wink

81

Odp: Fitness w domu

Ja czytałam na blog o tym, że jest wiele sposobów na zrzucę nie zbędnych kg i to nie tylko na siłowni. Jak jest pogoda odpowiednia to jeżdżę do pracy na rowerze, albo na rolkach.

82

Odp: Fitness w domu

W domu bardzo fajnie się ćwiczy, ale przydałoby się kupić jakieś hantle na fitness. Ostatnio szukałam dla siebie. Zamówiłam na tej stronie: [url]https://aba-sport.pl/pol_m_Silownia-i-fitness_Hantle-i-obciazenia_Hantle-510.html[/url].

83

Odp: Fitness w domu

Ćwiczenia w domu wymagają dużej samodyscypliny i motywacji ale faktycznie przynoszą efekty. Sama jakiś czas temu sporo ćwiczyłam w domu i byłam zadowolona z tego, że chce mi się ruszać we własnym tempie, bez kogoś kto stoi mi nad głową i pokazuje co mam robić. Niestety teraz jakoś odłożyłam te domowe ćwiczenia na dalszy plan i o dziwo stopniowo przekonuję się do tych nielubianych zajęć fitness smile

84

Odp: Fitness w domu

Ja już nie potrafię ćwiczyć w domu. Kompletnie nie mam do tego motywacji.

85

Odp: Fitness w domu

ćwiczę głównie dla dobrego samopoczucia. zazwyczaj z Fitness Blender, mają super ćwiczenia, cardio, siłowe, wersje dla bardziej zaawansowanych i dla poczatkujących.

86

Odp: Fitness w domu

Hej, a co sądzicie o tego typu blogach [url]http://sportsempire.pl/[/url] . Sama zaczynam przygodę ze zdrowym odżywianiem i wszystkie rady biorę do serca smile Bardzo często odwiedzam tego bloga w poszukiwaniu informacji smile

87

Odp: Fitness w domu

Ja jestem zdania, że zdecydowanie warto w tym temacie szukać odpowiedzi na sprawdzonych stronach w Internecie. Sieć to prawdziwa kopalnia wiedzy smile

88

Odp: Fitness w domu

A znacie blog Codziennie Fit? Tam jest sporo porad dotyczących ćwiczeń.

89

Odp: Fitness w domu

Ja ćwiczę w zasadzie wyłącznie w domu. Czasem wyjdę pobiegać, ale to jak najdzie mnie ochota, czyli średnio raz w miesiącu, na pół godziny. Dwa razy byłam na siłowni, ale to nie dla mnie. Sami faceci, ogromne ciężary, przytłoczyło mnie to... Wstaję rano wcześniej, 40 minut poświęcam na ćwiczenia. Podsyłamy sobie z koleżankami coraz to nowe filmiki na YT, przez co też wzajemnie się motywujemy smile

90

Odp: Fitness w domu

Trening bez obciążenia może być skuteczny tylko do poprawienia wydolności układu nerwowego, do poprawienia wydolności układu sercowo-naczyniowego. Nie zbudujecie tym mięśni, tylko je spalicie. Mało oszczędzicie na siłowni, szczególnie że teraz karnety są w niskich cenach i co 500 metrów jest jakaś siłownia. Jeśli już chcecie omijać siłownię to używajcie ciężaru własnego ciała. Trening z użyciem ciężaru własnego ciała to kalistenika. Powodzenia!

91

Odp: Fitness w domu

Ćwiczenia w domu dla mnie też są zdecydowanie lepsze, bez tłoku, dziwnych spojrzeń innych ludzi, na spokojnie, mogę się zmęczyć i od razu wskoczyć pod swój własny prysznic, a nie jakiś niewiadomo jaki na siłowni. A tyle jest porad teraz różnych odnośnie ćwiczeń, że jak się ktoś zagłębi w temat to na pewno znajdzie coś dla siebie.

92

Odp: Fitness w domu

Tak, nawet jak nie ma się pojęcia jak ćwiczyć, to na you tube czy innym podobnym serwisie jest cała masa filmików z instrukcjami jak ćwiczyć. Najważniejszym jest ruszać się a czy to w domu czy w klubie fitness to już mniej ważne.

93

Odp: Fitness w domu

Fitness w domu wydawał mi się być świetnym rozwiązaniem przy mojej nieśmiałości i strachu przed byciem ocenianą. Ale w końcu przełamałam się, po paru latach niezobowiązujących ćwiczeń w samotności poszłam na siłownię! Zrobiłam to po długich namowach przyjaciółki, która "znalazła świetną siłownię i musi mi pokazać". Jak zarządziła, tak właśnie się stało, na pierwszy trening wybrałyśmy trampoliny bo w sumie całkiem zachęcająco to brzmi - skaczesz i spalasz więcej niż biegając? Kto by nie skorzystał? Ale ostrzegam, że okrutnie męczące. Dlatego ostatnio poszłyśmy na masaż, bo siłownia ma je również w swojej ofercie. Także od czasu do czasu w ramach relaksu fajnie się wybrać. Obecnie chodzimy na zajęcia ze zwykłego, klasycznego fitnessu, po trampolinach nic już nie jest nam straszne.

94

Odp: Fitness w domu

Ja dopiero podejmuje decyzje. Dziewczyny czy macie jakiś sprzęt w domu do wykonania ćwiczeń? Jaki? Ja mam bardzo mało miejsca w mieszkaniu i szczerze postawienie bieżni odpada. I znalazłam coś takiego jak drabinka gimnastyczna, Benchk — producent ma różne modele i wielofunkcyjne. To by rozwiązało problem, bo zajmuje to mało miejsca i mozna, by nawet w przedpokoju zamontować. Pytanie tylko, czy to się nadaje?

95

Odp: Fitness w domu

Ja mam step i wystarczy mi w zupełności. Zajmuje mało miejsca. Można się zmęczyć. Na drabince to nie wiem co miałabym robić ale rodzaj sprzętu powinno się dobierać do tego co się chce osiągnąć dzięki ćwiczeniom.

96

Odp: Fitness w domu

ja też w domu zaczęłam ćwiczyć ale średnie te efekty i chyba dołączę do tego basen raz w tygodniu chociaż

97

Odp: Fitness w domu

Cześć.
Ja ćwiczę w domu, ponieważ jest to dla mnie bardzo duża wygoda.
Długo ćwiczyłam sama wybierając sobie jakieś ćwiczenia, ale niestety nie przyniosło to większych efektów, ale teraz mam ułożony plan treningowy z filmikami instruktażowymi, co jest bardzo pomocne, i do tego mam odpowiednio zbilansowaną dietę, zauważam spore efekty.

98

Odp: Fitness w domu

Witam. Też wybrałam ćwiczenia w domu, ponieważ nie należę do osób, które się odważą na trening na siłowni lub na fitnessie. Boję się oceniania przez innych. Obecnie trenuję na platformie z filmikami. Ciekawe i fajnie podzielone ćwiczenia pod to co się chce osiągnąć.

99

Odp: Fitness w domu

Heeej... niech ktoś za mnie poćwiczy. Zabieram się po długiej przerwie i wiecie jak to jest. Ciężko. Wiem, że jak wejdę w ten rytm, to nie będzie już tego zniechęcenia, tylko dźwignąć mi się nie chce i zacząć, a całkiem wypadłam z wakacyjnej formy.

100

Odp: Fitness w domu

To nic trudnego. Polecam Ci ćwiczenia w domu. Dają mega kopa i motywację big_smile