1

Temat: Botox na zmiany trądzikowe

Witam

Czy któraś z was stosowała botox na trądzik? Mam problem ze zmianami trądzikowymi, które powstają od potu mimo iż nie jestem już nastolatką, mój lekarz polecił mi botox (żadne tabletki nie działają) niestety trochę odstrasza mnie cena aż 1,5 tys, zanim się zdecyduje to chciałabym usłyszeć opinie kogoś kto  stosował tą metodę.

2

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Nie, bo bałabym się powikłań, to w końcu jad kiełbasiany. Lepszy jest jednak laser...

3

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Dokładnie pierwszy raz słyszę o botoksie na trądzik, mi w klinice od razu polecili laser po dwóch zabiegach blizny były znacznie płytsze...ale botoks :[

4

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Pierwsze slysze, zeby lekarz zalecal botoks na trądzik. W pierwszej kolejnosci powinnas isc do dermatologa i wyleczyc pryszcze lekami- masciami, tabletkami... potem ewentualnie usuwac jakies plamy po wypryskach (u mnie zbawienne okazały się peelingi medyczne)

5

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Pierwszy raz słyszę, że można stosować botoks na trądzik, ja go leczyłam za pomocą laseru i dopiero laseroterapia przyniosła pożądane przeze mnie efekty. A tak z ciekawości jak zabieg z użyciem botoksu wygląda na trądzik? Aż jestem ciekawa

6

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

I ja pierwszy raz o tym słyszę yikes Polecam laser!

7

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

laser jak najbardziej , sama korzystalam z takich zabiegow  i mialam pewnosc ze wszystko bedzie jak nalezy smile

Ostatnio edytowany przez majula90 (2019-08-01 11:30:15)

8

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Botoks w medycynie zwłaszcza estetycznej (bo chodzi o trądzik), służy do usuwania lub redukcji zmarszczek (poczytaj sobie w google). Na trądzik to prędzej jakieś tabletki lub piling chemiczny

Ostatnio edytowany przez ewelinaT (2019-08-16 13:20:13)

9

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Są zabiegi medycyny estetycznej które pozwolą zredukować zmiany potrądzikowe. Zabieg poprzedzają konsultacje  z lekarzem medycyny estetycznej, rozwieje wątpliwości, doradzi jak dbać o buzię i jak zapobiegać powstawaniu zmian, albo jaki zabieg będzie odpowiedni dla Twojej skóry

10

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Laser frakcyjny, ale to boli, mocno boli. Ja już pożyczkę raz brałam na te zabiegi, ale powoli widać efekty, bo to nie wystarczy jak zwykle jeden zabieg.

11

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Botox na trądzik? Też pierwszy raz o tym słyszę. Na nadpotliwość może i tak, ale jak ma niby przeciwdziałać powstawaniom zmian trądzikowych? Ja też pomimo tego, iż mam już dawno za sobą okres dojrzewania, borykam się z trądzikiem. Słyszałam, że laser jest bardzo skuteczny, ale skóra może zostać poparzona. Poza tym ryzykiem, czas rekonwalescencji jest bardzo długi, bo aż około dwa tygodnie. No i nie oszukujmy się - wtedy najlepiej nikomu się na oczy nie pokazywać, bo można kogoś przestraszyć.  Dodatkowo koszta są też wysokie. sad Co robić? sad

12

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

botoks na trądzik? ojjj jakoś nie wydaje mi się to dobrym pomysłem... Jeśli faktycznie chcesz się pozbyć na stałe trądziku to najlepiej w profesjonalnej klinice

13

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

Może i działa, tylko że to są zastrzyki. Czy nie będzie po nich śladu na twarzy...?

14

Odp: Botox na zmiany trądzikowe

To są mikronaklucia...