76

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

niekoniecznie, ja używam teraz sex in the city - kosztował 20 zł a jest piękny i trwały

77

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Oczywiście, że nie musi być drogi. Trzeba tylko wiedzieć co wybrać. Uwielbiam kwiatowe, ale pobudzające zmysły zapachy i #35 Prouve okazał się strzałem w 10! Jest mega trwały i świetnie pachnie. W pracy praktycznie nie ma dnia, żeby mi ktoś nie powiedział, że pięknie pachnę, albo zapytał się co to za zapach. Poza tym cena jest na każdą kieszeń. Przyznacie, że 38zł za 50ml to nie jest dużo wink

78

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

EAU DE TOILETTE od Hildegard Braukmann - super zapach, dosyć specyficzny, ale ciekawy. Raczej ciężko zrobić porządne połączenie kwiatów i owoców, ale tutaj coś takiego macie. Niby woda toaletowa, a gwarancja mega trwałości. Używam od dawna, nie ma żadnych problemów. Tak więc polecam.

79

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

drogi to takie względne podejście, można kupić fajne już za 100 zł ale dla kogoś może być to np.za drogo. często w sklepach jest alternatywa i są wody pefrumowane w szkle, troche tansze niz zwyczaje perfumy i za 40 zł można juz kupić ładny zapach

80

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Pewnie, że nie! Też tak kiedyś myślałam, bo wszystkie perfumy kupowałam w drogich drogeriach. Ale potem narzeczony pokazał mi, że swoje perfumy zamawia na   i też postanowiłam zacząć robić tam zakupy. Zapachy przychodzą oryginalne i pachną cudownie, zresztą mam swoich ulubieńców, których stale zamawiam hehe smile

Ostatnio edytowany przez DannaM (2017-08-13 17:02:00)

81

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

na pewno nie każdy drogi zapach jest trwały, o czym przekonałam się kupując Moshino I Love Love. PIĘĆ MINUT i potem już nic.

82

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

U mnie fajną różnicę robi woda połączenie kwiatów i owoców, dosyć ciekawe, oryginalne, mocne.
Zapach raczej rzucający się w oczy. Lubicie takie klimaty?
Co wy na to?

83

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Wcale nie musi smile Przecież w internecie jest pełno promocji, więc często można kupić ładnie pachnące perfumy w przystępnej cenie smile Regularnie sprawdzam promocje na kuponiarnia.pl i np. ostatnio upolowałam tam Calvin Klein Sheer Beauty za ok. 100 zł/100 ml smile także warto posprawdzać ceny w kilku sklepach, zanim zdecydujemy się na ostateczny zakup.

84

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Bardzo jestem zadowolona z Diora . To jest tester ale zapachem nie różni się wcale od oryginalnego firmowo zapakowanego zapachu w każdej drogerii. Długo się utrzymuje na skórze, nie mam po nim jakiś uczuleń i innych tego typu numerów.

85

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Nie warto żałować sobie na dobre, oryginalne perfumy. Tester to ogólnie oszczędność rzędu stu, a nawet więcej złotych, więc opłaca się i to bardzo. Jedyny brak to czasami pudełko, czy korek, ale to mały problem przy samodzielnym użytkowaniu. Fajne, chyba wszystkie najpopularniejsze zapachy, czasami też starsze odsłony. Czasami udało mi się  znaleźć perfumy, których nie było w innych źródłach lub były niezwykle trudno dostępne. Polecam gorąco.

86

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Redchrome Z Biedronki big_smile Podobno jest to podróbka zapachu Lacoste Style In Play z tą różnicą, że o wiele trwalsza i o wiele tańsza big_smile Według mnie jest absolutnie boska!

87

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

ja zaczęłam po prostu zamawiac perfumetki z perfumerii online - bardzo fajna opcja z tymi perfumetkami smile są tanie i są trwałe. I to jest dowód na to, że nie trzeba wydawać majątku na fajne zapachy

Ostatnio edytowany przez joana30 (2019-07-31 22:20:25)

88

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

lempicka jest tania a bardzo ładna i trwała smile

89

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Tani a dobry, chyba coś mi się wydaje że to temat odpowiedni dla zapachów lalique

90

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

> edziawrobel12 napisał/a:

> tak ładny zapach musi być drogi! Prawidzwe perfumy kosztują, a wszystkie podróby od razu wyczuję z daleka:)

Nieprawda, akurat co się komu podoba to jest względne. A druga rzecz, że można po prostu kupić dobre perfumy w promocji. tylko trzeba kupić w dobrym sprawdzonym sklepie. A co do podób to akurat się zgadzam. Wolę dopłacić, ale być pewna oryginalności.

91

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Odpowiadając na pytanie: nie musi. Wystarczy kupować na promocjach smile. Ja często na nie natrafiam i zawsze udaje mi się ustrzelić coś ciekawego w spoko cenie.

92

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Za jakość trzeba więcej płacić...

93

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Dziewczyny, jestem mocno zaskoczona, ale parę miesięcy temu udało mi się kupić tanio coś, co pachnie cudnie i jest naprawdę trwałe. Nordic Waters Oriflame. Nigdy jeszcze nie miałam perfumki z katalogu, która pachnie tak fajnie i tak długo. Wszystkie te katalogowe pachnidełka pachną bardzo krótko, ale czasem się skuszę na coś wakacyjnego. Oczywiście wszędzie wokół pełno konsultantek i z grzeczności się przejrzy czasem katalog, mimo że wolę kosmetyki drogeryjne. No i zaintrygował mnie ten zapach, kupiłam i jestem zaskoczona, bo w promocji przy zakupie dwóch jedna kosztowała tylko 50 zł smile