576

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Przez jakiś czas zbierałam pieniądze na zakup jakiejś lepszej pielęgnacji. Jako że nie ufam, aż tak tym wszystkim youtuberką postanowiłam poszukać czegoś na własną rękę. Moimi założeniami było kupić coś naprawdę dobrego, fantastycznie odżywiającego i nawadniającego, a także działającego na pojawiające się już delikatne zmarszczki. Padło na maskę na noc z Colway. Polecam jest niesamowita! Moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze smile

Szybka dostawa, oryginalne kosmetyki i niższa cena niż na rynku.

577

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ze względu że mam dość wrażliwą i suchą skórę to moim ostatnim zakupem był właśnie dermokosmetyk z apteki. Farmaceutka poleciła mi balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor. Stosuję go jakieś 2 tygodnie i już widzę, że skóra się zmieniła na lepsze, nie jest taka sucha, a wręcz bym powiedziała że jest dość gładka. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolona. Myślę, że to posłuży mi na długo.

578

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Szampony, odżywki i mydła w sklepie internetowym Farmony. Jak tam wpadam to zawsze biorę na zapas wink

579

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja sobie ostatnio kupiłam serum do wypadających włosów i mam nadzieje, że mi pomoze bo własnie ostatnio starsznie mi włosy zaczęły leciec.

580

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

balsam do ust EOS

581

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Cienie do powiek z kobo, i pędzelki z hebe.

582

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

przyoszczędziłam i kupiłam serum z jadem pszczelim stąd https://beeyes.pl/sklep/serum-do-twarzy-z-jadem-pszczelim-miodem-manuka-umf20-i-24k-zlotem-bee-pure/ ale wiem, ze warto zainwestowac, bo przynajmniej działa

583

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Wziełam sobie w rossmannie odżywke do włosów i w kiosku dopadłam krem do rąk przed pracą.

584

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

woda termalna termissa, bo mi sie skonczyła, ale pierwszy raz kupiłam ją w Hebe. wreszcieeeee!:)

585

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kosmetyki z filtrami przeciwsłonecznymi 30 SPF DAX sun i Kolastyna smile Dezodorant do stóp Farmony, tusz do rzęs Maybelline BIG shot, korektor pod oczy Maybelline Eraser Eye Anti-Age (ten z aplikatorem z gąbeczką).

586

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupilam sobie Vichy z serii thermal, żel do mycia twarzy. Mega odświeżający. Przy tych upałach, przy mojej suchej skórze musze o nią zadbać, bo inaczej będę miała problemy. Wcześniej polowałam na ten żel w aptekach, ale całkiem drogo wychodził. Teraz zamówiłam przez doz.pl i fajnie cenowo wyszło, a za niecałe 5zł przyszedł mi kurier.

587

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem na rozstępy z tołpy dla ciężarnych wink ale ma też za zadanie uelastycznienie skóry... Zobaczymy wink

588

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Botame, masło do ciała  krem do rąk, są świetne. https://www.doz.pl/apteka/p127048-Botame_Body_odzywcze_maslo_do_ciala_z_olejem_arganowym_300_ml i https://www.doz.pl/apteka/p130984-Botame_Body_krem_do_rak_mango_30_ml_
Super skład, fajnie się wchłaniają, pięknie pachną, no i działają smile

589

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio zamówiłam sobie kilka kosmetyków botame https://www.doz.pl/apteka/s0_2-Szukaj?search=botame Bardzo fajnie się sprawdzają do delikatnej skóry.

590

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nie wiedziałam, że tak dużo osób korzysta z DOZ. Fajna opcja na zakupy kosmetyczne.

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2018-11-04 19:45:21)

591

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio zakupiłam sobie cudowny balsam z olejem konopnym z firmy ANNABIS. Jeśli chodzi o moją suchą skórę okazał się być zbawieniem a cena była na prawdę atrakcyjna!

592

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupuje wyłącznie naturalne kosmetyki . cenowo jest trochę drożej , aczkolwiek zauważyłam , że naprawdę warto , bo dobrze działają i dodatkowo nie mam żadnych problemów skórnych , a nie zawsze tak było biorąc pod uwagę zwykłe kosmetyki , które można dostać w sklepie internetowym Lub stacjonarnym

593

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

> vivin napisał/a:
> Ja ostatnio kupuje wyłącznie naturalne kosmetyki . cenowo jest trochę drożej , aczkolwiek zauważyłam , że naprawdę warto , bo dobrze działają i dodatkowo nie mam żadnych problemów skórnych , a nie zawsze tak było biorąc pod uwagę zwykłe kosmetyki , które można dostać w sklepie internetowym Lub stacjonarnym

W sklepach internetowych czy aptekach internetowych też można kupić dobrej jakości naturalne kosmetyki.  Doz ma takie marki jak Vichy czy La posay roche.

594

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Jakie one są naturalne kiedy termin ważności mają ze 2 lata..?

595

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

No właśnie. Naturalne kosmetyki w najbardziej optymistycznej wersji nie wytrzymają wiecej jak 4-5 miesiecy, najczęsciej mniej

596

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Znów zamówiłam serum odżywcze i krem żelowy o konsystencji żelu ultranawilżający. Mam nadzieje, że moja sucha skóra go polubi.

597

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Serum do biustu Nivelazione z serii Turbo Slim, dezodorant do stóp dla kobiet Nivelazione, ekspresową odżywkę regeneracyjną do włosów Gliss Kur Supreme Lenght i tej samej marki ekspresową odżywkę Liquid Silk, płyn Colgate, pastę Biorepair.

598

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Perłowy lakier do paznokci w kolorze koralowym. Tak akurat na wiosnę trochę żywszy kolor.

599

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam sobie nową maseczkę do włosów z olejkami. Rewelacja smile W składzie jest sporo olejków,ale też d-pantenol czy skrobia kukurydziana. Każdy z tych składników nawilża włosy, wzmacnia i ładnie nabłyszcza.

600

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kolejną odżywkę do włosów, suchy szampon i kilka podstawowych kosmetyków typu antyperspiranty, żel pod prysznic. Dzisiaj jest noc zakupów w Rossmannie i promocja obejmuje jakieś pół tysiąca artykułów. Cena zakupów w aplikacji jest obniżana o 50%, więc można poszaleć wink