26

Odp: Jaki okap wybrać?

Jakiś czas temu wymieniałam okap, ponieważ stary już zupełnie do niczego się nie nadawał i zdecydowałam się na okap podwieszany ze sklepu saturn Odkąd jest w mojej kuchni nie ma mowy o zaparowanych oknach, a przy tym pracuje bardzo cicho.

27

Odp: Jaki okap wybrać?

widziałem, ile jest modeli, robiąc ostatnio remont kuchni. miałem okazję zapoznać się z różnymi rodzajami okapów i musze stwierdzić, że każdy coś dla siebie, ale ta różnorodność to czasami rodzi wielkie dylematy. Znana Amica  ma ogrom okapów, a nie mniej Globalo  gdzie nawet widziałem okrągłe. Jest z czego wybierać

Ostatnio edytowany przez studentkapwr (2015-07-03 12:18:57)

28

Odp: Jaki okap wybrać?

Mi ostatnio bardzo podobają się okapy wyspowe. Z tego co się orientuję należą także do jednych z najwydajniejszych

29

Odp: Jaki okap wybrać?

Dużo masz przeznaczonych pieniędzy na okap? Widziałem ostatnio rewelacyjne okapy. Teraz oprócz zastosowania okapu ważny jest jego wygląd, w zasadzie możemy znaleźć okapy do każdego rodzaju kuchni. Jest dużo polskich producentów. Czytałem ostatnio artykuł i bardzo mnie zaskoczyło jakie funkcje może mieć zwykły okap smile

30

Odp: Jaki okap wybrać?

Ciekawie prezentuje się ten okap na zdjęciu ale podejrzewam,ze jego cena również nie jest niska. Nas na pewno nie byłoby stac na tak drogi sprzęt wink Okap kupowaliśmy sobie jakiś czas temu. Zdecydowaliśmy sie na sprzęt marki Candy. Okap teleskopowy bo zależało nam na tym aby miał dobrą moc oraz pochlanał wilgoć oraz zapachy ( gotuję prakycznie codziennie a mam kiepską wentylację w domu....).

Jestem zadowolona.Jest porządnie wykonany oraz ma dużą moc. Srebrny ale sie nie widac na nim palców ( jest to stal nie brudząca się).

31

Odp: Jaki okap wybrać?

Zobacz propozycję na stronie.  W zakładce -  duży sprzęt ADG  znajduje się kilka rożnych typów okapów.  Może akurat znajdziesz taki jaki będzie ci odpowiadać. Bo jednak okap w kuchni jest niezbędny.

32

Odp: Jaki okap wybrać?

A Amica? Większość moich znajomych ma właśnie taki okap. Możecie je dostać w dobrych cenach. Ja sama mam zamiar zakupić sobie nowy, tylko nie wiem, na jaki postawić. Doradzicie?

33

Odp: Jaki okap wybrać?

A jaki dokładnie typ okapu Cię interesuje? Okap przyścienny, wyspowy, teleskopowy, podszafkowy, czy do zabudowy? Ja u siebie w kuchni mam teleskopowy i sprawdza się bardzo dobrze. Okapy teleskopowe montowane są w szafce wiszącej nad płytą grzewczą, są "ukryte", włącza się je poprzez wysunięcie do przodu jednej z części okapu. Są one dobrym rozwiązaniem szczególnie w małych kuchniach.

34

Odp: Jaki okap wybrać?

Wybrałabym jak najcichszy! Bardzo irytuje mnie ten szum okapów starego typu...

35

Odp: Jaki okap wybrać?

Ja na razie mam taki stary właśnie i przy obecnych cenach długo go nie będę zmieniać...