26

Odp: Kobieca bielizna Agio

No nareszcie! Już nie mogłyśmy się doczekać kiedy w końcu ubierzesz nas w coś kobiecego. Wszystko rozumiemy - dzidziuś, cyckanie, karmienie... Ale to wycisnęło z nas wszystkie soki wink Fakt, że może po tym wszystkim nie wyglądałyśmy tak jakbyś chciała, ale zupełnie inaczej czujemy się w rozciągniętym bawełnianym biustonoszu, a inaczej w dobrze dobranym modelu. Zresztą wiesz, nie oszukujmy się, taki na przykład DB-9115 naprawdę sprawi, że lepiej będziemy się prezentować. Bo w takim rozciągniętym tak to wiesz, mamy luz, ja opieram się z jednej strony, moja druga połówka z drugiej no i jakoś tak rozmemłane jesteśmy. A w tym cudeńku w końcu czujemy się na odpowiednim miejscu! Na tyle blisko siebie, że możesz nawet uchylić rąbka bluzeczki by nas pokazać, ale na tyle swobodnie, że jedna drugiej nie przeszkadza. No i wiesz, jak to kobiety, jesteśmy wzrokowcami i estetkami i powiemy ci, że ta naszyta koronka po bokach też robi na nas wrażenie. Z daleka optycznie wygląda jakby jeszcze zbierała nas do środka. Fajnie wyglądają też nasze szelki, o, przepraszam, ramiączka wink Kobiece, dziewczęce, romantyczne. Ach! Jak nam tego brakowało! I tak myślimy, że nie tylko nam...Sądząc po tym, że ostatnio nawet odwiedziły nas pewne mocne dłonie... wink

27

Odp: Kobieca bielizna Agio

Strzelam - DB-9116. (?)

Brałbym w nim!
Zdzierałbym!
Darł i rozrywał!
Zagryzał koronki!


Biorę dwa. Jeden na darcie, drugi na sentymenty...

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-09-18 16:40:13)

28

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB 9115

Ponieważ jest subtelny i delikatny,nie odkrywa wszystkiego przez ciut głębsze miseczki. Do tego na ramiączkach delikatna koronka co daje efekt dziewczęcego uroku. Taki komplet jak najbardziej dla szczupłej i zmysłowej kobiety,która wie czego chce. Mój faworyt to zdecydowanie czarny w paski,a majtki podkreśliłyby moje długie nogi

29

Odp: Kobieca bielizna Agio

Ja wybieram model DB-9118. Jest zarówno drapieżny, ponieważ miseczki zostały wykończone ciemną koronką, jak i delikatny - cieniutkie ramiączka subtelnie upięte kokardeczkami wyglądają bardzo zmysłowo. Mimo swej delikatności widać, że znakomicie eksponuje biust. Stworzony po to, aby czuć się jeszcze bardziej kobieco!

30

Odp: Kobieca bielizna Agio

Ja wybieram DB-9118 bo:

Zmysłowo wykończony
Nasycony erotyzmem
Atrakcyjnie wyglądający
Kształtne ma miseczki
Intryguje mężczyzn

Kobieco-stylowy
Obcisły fason
Bałamutny
Intymny
Ekscytujący
Ciekawy dla męskiego oka
Oddający piękno kobiety
Śliczny materiał
Cielisty
Indywidualnie działa na każdego

Zachęca do bliższego poznania właścicielki

Absorbuje doznania
Gustowne elementy ma
Interesujący ma kształt
Osobisty w używaniu

31

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118

Zalety uwydatnia
Mankamenty ukrywa
Przyciąga wzrok mężczyzn
Nie pokazuje zbyt wiele
Ale zakrywa z umiarem
Pod każde ubranie się nadaje
I przy tym dużo wdzięku dodaje!!

32

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119
Ten stanik idealnie podkreśla naturę kobiety:
a. jest czarno-biały - przecież żadna kobieta nie jest oczywista. Zawiera w sobie jasną, delikatną stronę i tę, ciemną - drapieżną. Zarówno czarna, jak i biała uzupełniają się, a dobrane są w idealnych proporcjach.
b. ma perfekcyje kształy - jak każda z pań!
c. jest delikatny i subtelny,ale z nutką kokieterii w postaci zalotnej kokardki
d. potrafi wiele unieść - a my, kobiety, potrafimy wiele znieść smile

33

Odp: Kobieca bielizna Agio

Model biustonosza DB-9118   

Patrząc na cudowny biustonosz, można się przenieść w tajemniczy i intrygujący świat piękna. Do krainy koronek i tiulów płynącej, uroczych kokardek,maleńkich detali bardzo ważnych dla mnie przy wyborze bielizny. Być jak gwiazda wśród tylu bieliźniarskich piękności. A moim szczytem marzeń jest móc mieć go blisko ciała... i zupełnie stracić dla niego głowę...

34

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9114
Biustonosz ten pieści damskie krągłości
Będę szczęśliwa gdy w komodzie mej zagości
Piękna, firmowa bielizna da mi swobodę
W każdej sytuacji zapewni wygodę
W nim poczuję się jak bogini, kobieco, sexownie
Mój mąż na ten widok będzie miał myśli gwałtowne wink

35

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118
Na widok tego fantastycznego modelu zaczęła działać moja wyobraźnia więc ją przelewam na słowa:

kwintesencja elegancji i dobrego smaku; szlachetność koloru przenosi w głąb wód oceanu; delikatna koronka - gwarancja luksusu; wysublimowana gra wzorów koronkowej mgiełki rozbudza zmysły namiętności, odkrywa najgłębsze pragnienia; delikatność otula czule piersi; cieliste miseczki pokryte koronkową "poświatą" i delikatność wykończeń pozwalają odbyć podróż w obłokach, lecimy na delikatnych skrzydłach motyla; podkreśla atuty; esencja piękna i zmysłowości  smile

36

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9116
Gustowne połączenie melanżu szarości z piękną, czarną koronką.
Prostota wsparta przez szyk.
Oryginalna propozycja dla kobiet, które chcą połączyć klasykę i subtelność.
Bielizna, która pozwala ująć swą kobiecość w stylowe i wygodne ramy smile

37

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9116 - za:
niewymuszoną elegancję
cień tajemnicy, tak nieodzowny nam, kobietkom
dopasowanie - równie ważne!

38

Odp: Kobieca bielizna Agio

Trudnego wyboru trzeba było dokonać, ale wreszcie zdecydowałam się i wybór padł na db-9115. Lecz taki numer mi nic nie mówi, nazwę czy też imię konieczne jest znaleźć.
Może Kasandra... Bo niczym kobieta łączy nieodparty urok ze stylem. Na miseczki kuszą oko subtelnym połączeniem tkaniny w delikatne prążki oraz  współgrającą kolorystycznie koronką. Taka bielizna zdobi niczym wyszukana klasyczna biżuteria pozostawia jednak miejsce na elegancję i tajemnicę.
A może Minerwa bo ma dwie natury tę jasną, łagodną delikatną, lecz z charakterem i tę ciemną, stylową, wodzącą na pokuszenie.  Łączy je dno krótkie słowo szyk, którego nie brak ani jasnej ani ciemniejszej wersji.

Ostatnio edytowany przez teresa-fijalk (2012-09-21 10:56:33)

39

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119
Bezkonkurencyjny kolor, uwielbiam go!!!
Poza tym ten elegancki krój z usztywnieniem, wspaniale podtrzymującym skarby kobiecości, lekki kontrast dzięki subtelnej kokardce z czarnym tonem - wprost zachwycają!
Już widzę siebie w nim - pod zwiewną wieczorową sukienką, gdy wymykam się na tajemną randkę z uroczym nieznajomym...

40

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9116
Jest jak powiew wiatru we włosach tańczącej kobiety,
jak tajemnica, która sprawia, że jesteśmy tak pociągające,
jak zmysłowy szept o poranku...

41

Odp: Kobieca bielizna Agio

O Ty! Któryś z ciałem niby zespolony,
Namiętności piaskiem lekko przyprószony,
Niczym bóg z Olimpu, na pozór surowy,
Marzenia szept cichy każdej białogłowy!

Oczom, admiratorkom żaru pożądania,
Azylem się zdajesz, przedsionkiem oddania.
Krzykiem nocy, co pasków przybrał twarz jedyną,
Czernią tajemniczości, perwersji przyczyną…

Delikatność jakowaś opuszkom pisana,
Euforia odczucia w dotyku skąpana…
Lekkości Tyś mistrz nad wielu mistrzami,
Kształtów jesteś  magikiem między stanikami!

Za Twą sprawą biustu eksplozja wielkości,
Wiedziesz wizualność ku doskonałości…
Nadziejom duszy dajesz nieśmiertelność,
„Muzyką” pianki przynosząc subtelność.

Na sacrum ołtarzach składasz zadziwienie,
Dekolt eksponujesz-mężczyny kuszenie!
Jak Cię nie kochać i jak nie podziwiać,
W modelingu oazie nie pragnąć przebywać?

Tam beżu bowiem stonowana nuta,
Oddechu drżącego wdzięczna obwoluta…
W jednostajności siła Twoja nieprzebrana,
Pastelową barwą pasja wyrażana!

Ekspresji magnetyzm jak motyla cienie,
Skromne, lecz znaczące wstążki ożywienie!
Czerń z beżem dłonie zalotnie splątały,
Ziemi obiecanej tęsknie wyglądały…

„DB-9119”-imię Twe poznałam,
Żądzą cielesności jako liść zadrżałam.
Agio to królestwo niewieściej próżności,
Ty fantazji ziszczeniem, sercem kobiecości!

42

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9115

Biustonosz Agio DB-9115 to nie tylko banalny dodatek
To płynący dookoła świata piękny i dostojny statek...
A ja i ten biustonosz to zestaw co lśni
Że z dumą się noszą przez całe noce i dni.
Bo to biustonosz jest bajkowy
Piękny elegancki i zmysłowy
I nosi się go bosko
Bezpiecznie i beztrosko
Mam na oku model taki
Który łączy w sobie smaki
Elegancji i przygody
Numer 1 w świecie mody
Ten biustonosz to koloru głębia
Która tajniki w sobie zgłębia
Subtelności i młodości
On mi daje smak radości
I taka jest jego uroda
Że zawsze szyku mi doda
I dobrze o tym wiecie
Biustonosz z Agio najlepszy jest na świecie
Więc ulicą idę grzecznie
Bo w nim czuję się bezpiecznie
On łączy styl tajemniczości
Siły wyrafinowania i delikatności...

43

Odp: Kobieca bielizna Agio

Piersi czy młode, czy dojrzałe
Elegancją i subtelnością miseczek otulone
Zmysłowością ramiączek kusicielki
Fantazyjną kokardką upiększone
Biustonosz AGIO DB-9119 to wszystko spełni!

44

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119
Subtelny i zmysłowy - klasyka połączona z elegancją.

45

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9114
Jest jak czuła zapowiedź słodkich chwil, przeczucie dreszczu tajemnicy

46

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119

Oto kobiecość w dwóch kolorach, delikatnym kakaowym beżu z dodatkiem intensywnej czekolady. Niezwykle prosta i subtelna linia sprawia, że doskonale układa się na skórze i z prawdziwą elegancją eksponuje kobiecy biust. Jest w nim delikatność, naturalność i skromny minimalizm, który wbrew pozorom cudownie stapia się z sylwetką. Dzięki temu biustonoszowi nasza kobiecość wychodzi na światło dzienne i sprawia, że wyglądamy bosko, po prostu nieziemsko pięknie:)

47

Odp: Kobieca bielizna Agio

Co przeglądasz? – pyta mąż

Bieliznę Agio Milano! – odpowiadam! O to coś dla mnie! - entuzjastycznie odpowiada mój zaślubiony!
Pokaż, o ten, ta pani pięknie w nim wygląda! Pani? – odpowiadam oburzona.
Ja tutaj poznaję bieliznę Agio Milano, a Ty mi tutaj wyskakujesz z modelkami!
No Tobie też przydałby się taki zmysłowy staniczek! – odpowiada na zgodę.
Tak twierdzisz Kochanie! – nieco zdziwiona odpowiadam pochłonięta analizowaniem klatek poszczególnych zdjęć.

Ostateczny wybór był zgodny niczym nasze małżeństwo, padł na kandydaturę o numerze 9118. Zmysłowa czerń z delikatną koronką emanuje zmysłowością i powabem. Piękne koronki podkreślają kobiece krągłości i są zapowiedzią cudownej miłości. Są niczym spotkanie zakochanych na paryskich uliczkach, pełen romantyzmu i tajemniczości.
To idealny dodatek dla prawdziwych kusicielek, które swoim ciałem i piękną duszą rozkochują w sobie mężczyzn. To idealny zestaw dla mnie, bo elegancja i dobry gust jest mi w cenie. Kocham wyjątkowe rzeczy, uwielbiam piękno i bieliznę Agio Milano!

48

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9115
To nie tylko"cyckowa wygoda"
to uzupełnienie pięknego ciała kobiety
to pobudzenie zmysłów oczami wyobraźni
to tajemniczość,piękno ,zachwyt,pożądanie.

49

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9114 w kolorze czerwonym to biustonosz  powabny, zmysłowy i na randkę  wystrzałowy.
Elegancko kształt piersi uwydatnia, podkreśla  zmysłowo ich krągłości , wygodny jest w noszenia oraz piękna koronka wizualnie cieszy oko najbardziej wybrednej kobiety.

50

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118

Ten biustonosz to kwintesencja kobiecości i dobrego smaku. Piersi wyglądają atrakcyjnie i powabnie. Panowie z wielką przyjemnością lustrują kobiece walory. W takim staniku każda pani czułaby się świetnie i miałaby wielu adoratorów. Oczywiście to ten jedyny wybraniec – przedstawiciel rodu męskiego mógłby rościć sobie jakieś większe prawa do damy, która jest posiadaczką tego cudeńka. Nuda w sypialni zapewne nam nie grozi, gdy ma się na sobie finezyjny stanik, dodający wdzięku każdej kobiecie. Zwracam uwagę na delikatne ramiączka, lekko wystające spod bluzki, które zawróciłyby w głowie nie jednemu facetowi! Jedyny problem jaki zauważam to bezsenne noce, bo jak tu spać skoro jest tyle innych przyjemnych rzeczy do robienia we dwoje? :-)