26

Odp: Jakie gazety czytacie?

Ostatnio Politykę czytuję, żeby ogarnąć tę chorą rzeczywistość wokół

27

Odp: Jakie gazety czytacie?

niezależna.pl

Ostatnio edytowany przez karolinas33 (2016-09-06 21:16:35)

28

Odp: Jakie gazety czytacie?

Nie czytam gazet. Wolę portale internetowe.

29

Odp: Jakie gazety czytacie?

jeśli już coś czytam to forbes'a, ale ogólnie to gazety są strasznie drogie hmm i to na prawdę odstrasza mnie od półek w kiosku hmm

30

Odp: Jakie gazety czytacie?

Lokalną gazetę NTO.

31

Odp: Jakie gazety czytacie?

Ogólnie bardzo rzadko czytam gazety i czasopisma. Ale jak bywam w Polsce (mieszkam na Litwie), to lubię kupić jakies czasopismo, to już zależy od okładki, która najciekawiej się zapowiada, tą i kupuję wink

32

Odp: Jakie gazety czytacie?

[quote=gozdzikowa]ogólnie to gazety są strasznie drogie hmm i to na prawdę odstrasza mnie od półek w kiosku hmm[/quote]
Rzeczywiście, ceny niektórych są nieproporcjonalne do zawartości, a te, które coś w sobie mają są jeszcze droższe. Bywa, że w cenie książek z promocji.

33

Odp: Jakie gazety czytacie?

Ja czytam Joy.Ostatnio sięgnęłam po Party i byłam w szoku.Połowa gazety to reklamy.

34

Odp: Jakie gazety czytacie?

Charaktery, Focus i rzadko jakieś pisemka o modzie wink

35

Odp: Jakie gazety czytacie?

Gdyby mi się chciało, tyle że mi się nie chce, to chodziłabym do czytelni. Dużo tytułów i nie trzeba płacić, a tak ... leżą na półkach i się marnują.

36

Odp: Jakie gazety czytacie?

wo

37

Odp: Jakie gazety czytacie?

Hmm aktualnie żadnych :3

38

Odp: Jakie gazety czytacie?

A mnie ciągnie znów w stronę "Zwierciadła" i "Wysokie obcasy" też polubiłam.

39

Odp: Jakie gazety czytacie?

relly gazety? teraz mało kto do nich zagląda

40

Odp: Jakie gazety czytacie?

Ja już od bardzo dawna nie czytam gazet uważam, że szkoda na nie pieniędzy skoro tak wiele fajnych publikacji można znaleźć w sieci. Wiem, że bardzo fajne artykuły można znaleźć u nich [url]http://publicrelations.pl/youtuberzy-w-collegium-civitas-czyli-jak-stworzyc-wlasny-kanal-na-yt/[/url] . Często tam zaglądam bo zastępuje mi to rózne gazety smile

41

Odp: Jakie gazety czytacie?

Też wolę szukać informacji w sieci, to jednak większy obiektywizm.

42

Odp: Jakie gazety czytacie?

Czytam Newsweek i czasem Wprost

43

Odp: Jakie gazety czytacie?

Różne kobiece, szukam tam porad i inspiracji jak urządzać dom.

44

Odp: Jakie gazety czytacie?

Czasem wpadnie mi w ręce coś w temacie wyposażenia wnętrz, architektury. Ciężkie czasy nadchodzą (o ile już nie nadeszły) dla wydawców gazet bo wszystko można znaleźć w internecie. Ludzie chętniej sięgają po telefon czy laptop niż lecą do kiosku po gazetę.

45

Odp: Jakie gazety czytacie?

Pani domu i Cosmopolitan