276

Odp: Kawa

a ja wcale nie lubię rozpuszczalnej, tylko sypaną albo właśnie z ekspresu smile

277

Odp: Kawa

Ja się przyzwyczaiłam do kawy z ekspresu, bo taką piję w pracy i niestety w domu rozpuszczalna już mi tak nie smakuje sad

278

Odp: Kawa

ja też wolę z ekspresu, ale bez przesady - rozpuszczalna ujdzie smile

279

Odp: Kawa

no ujdzie, ale jakaś lepsza

280

Odp: Kawa

pierwsza dziś już za mną wink
dziś będzie ich sporo...

281

Odp: Kawa

Nadchodzi czas na moją drugą kawusię, szkoda tylko że nie mam nic na osłodę (poza słoneczkiem) tongue

282

Odp: Kawa

Ja mam kawałek murzynka, chętnie Ci podam przez monitor, aż szkoda mi wychodzić teraz , bo muszę pójść odebrać wyniki córki z laboratorium, ale po południu na pewno będę , to jeszcze pogadamy, pa! do usłyszenia!

283

Odp: Kawa

Nie ruszam się i cierpliwie czekam na dalszy ciąg - Miłego dnia smile

284

Odp: Kawa

Pa!

285

Odp: Kawa

Ja jedną w domku, teraz w pracy herbatka zielona. Na kawę przyjdzie jeszcze pora jak mnie praca znuży, a to pewnie niebawem

286

Odp: Kawa

ja mam zazwyczaj 3 takie pory na kawusię, a piję w takich małych filiżaneczkach na kilka łyków i musi być gorąca smile

287

Odp: Kawa

Ja już po porannej kawce a teraz to tylko popołudniowa, ale jak jestem sama i mam pić ją sama to mi jakoś nie smakuje...

288

Odp: Kawa

to pij z nami do towarzystwa - zawsze inaczej smile chociaż ja uwielbiam tę poranną ciszę i samotność w domu

289

Odp: Kawa

ja uwielbiam kawę samemu, szczególnie w sobotę czy niedzielę jak mąż i kot śpią, a ja sama sobie na foteliku zasiadam z kawką i kompik biorę na kolanka smile

290

Odp: Kawa

A ja jakoś nie lubię sama pić kawy....w towarzystwie lepiej mi smakuje...

291

Odp: Kawa

ja właśnie kończę - jeszcze mi pianka została na brzegach kubka smile
a mam do niej małe pączki - wczoraj mój Luby przyniósł z pracy... czyjeś imieniny były smile

292

Odp: Kawa

kawa i torcik wedlowski .(dostałam od Lubego).. mniam smile

293

Odp: Kawa

Ten twój luby to cię rozpieszcza...

294

Odp: Kawa

[quote=emilia_s292]Ten twój luby to cię rozpieszcza...[/quote]
tak, zwłaszcza poza wszelkimi świętami lol lol lol lol
może ma wyrzuty sumienia,po tym jak mu zwróciłam uwagę, że lubię być wyróżniona w dzień kobiet ...

295

Odp: Kawa

[quote=justyna][quote=emilia_s292]Ten twój luby to cię rozpieszcza...[/quote]
tak, zwłaszcza poza wszelkimi świętami lol lol lol lol
może ma wyrzuty sumienia,po tym jak mu zwróciłam uwagę, że lubię być wyróżniona w dzień kobiet ...[/quote]


Lepiej późno, niż wcale smile to takie prawdziwe...

296

Odp: Kawa

ech no cóż... dobrze, że pamięta o urodzinach, imieninach i że jest dla mnie dobry smile

297

Odp: Kawa

niestety mi już kawa nie sparwia tekiej przyjemności odkąd przestałam palić. Tak, wiem, że pewnie póóźniej smakować będzie bardziej itd itp, jednak to był po prostu rytuał picia pierwszej kawy rano i papierosa... to po prostu współgrało, a teraz czegoś brakuje, więc już po kawę tak często nie sięgam, bo mi nie wystarcza

298

Odp: Kawa

to niesamowite z tą kawą - od wielu byłych palaczy to słyszę...
dla mnie, to kawa ze śmierdzącym dymem fuuu, a dla Ciebie... coś kompletnie przeciwnego yikes

299

Odp: Kawa

no właśnie, wszystko to kwestia przyzwyczajenia...

300

Odp: Kawa

[quote=justyna]to niesamowite z tą kawą - od wielu byłych palaczy to słyszę...
dla mnie, to kawa ze śmierdzącym dymem fuuu, a dla Ciebie... coś kompletnie przeciwnego yikes[/quote]

dla mnie niestety kawa i papieros to także duecik i sama jest wybrakowana...