376

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj zdrowo: kasza pęczak, mięsko z kurczaka i warzywa na parze

377

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

no właśnie nie wiem, ale chyba coś na szybko, bo nie mam czasu.
A może jakąś zupę

378

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie ryż brązowy, schab wieprzowy (przygotowany na parze) i domowe buraczki ze słoika smile

379

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kasza gryczana z suszonymi grzybami, jajko sadzone i miks surówek smile

380

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

pomidorowa z makaronem:)

381

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Oczywiście rosół:)

382

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kasza pęczak, wędzona makrela i warzywa.
A jutro planuję poeksperymentować z kurczakiem i tahini wink

383

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Grochówka na boczku z pikantnym sosem chili

384

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ryż jaśminowy z koperkiem i kurkumą + pierś z kurczaka z tahini + ugotowana brukselka <3

385

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A  u mnie kasza jaglana i warzywa duszone na maśle, do tego drobno pokrojone mięso z kurczaka

386

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mam dwie nogi kurczaka i zastanawiam się między rosołem a sosem.  Co razicie?

387

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Macie jakiś prosty i smaczny przepis na kaszę jaglaną? Do tej pory zamiast kasz wybierałam ryż, ale w nowym roku postanowiłam nieco odchudzić swoją codzienną dietę.

Ostatnio edytowany przez oleczkowa89 (2016-03-17 16:24:58)

388

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

[quote=oleczkowa89]Macie jakiś prosty i smaczny przepis na kaszę jaglaną? Do tej pory zamiast kasz wybierałam ryż, ale w nowym roku postanowiłam nieco odchudzić swoją codzienną dietę.[/quote]

Polecam:) 
[url]http://iwonka-bloguje.blogspot.com/2014/04/pulpety-jaglane-w-pomidorach.html[/url]
[url]http://iwonka-bloguje.blogspot.com/2013/03/smacznie-zdrowo-banalnie-prosto.html[/url]

Poza tym kasza jaglana jest tak smaczna, że można ją podawać z każdym innym dodatkiem tak jakbyś jadła z tym ryżem smile Trzeba ją jednak najpierw przepłukać wrzątkiem (bądź podprażyć na suchej patelni) żeby pozbyć się ewentualnej goryczki wink

389

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

O, przepisy na kaszę jaglaną to coś w sam raz dla mnie. Znalazłam w szafce całe opakowanie kaszy i właśnie myślałam, co by tu z niej przygotować.

Ostatnio edytowany przez klementyna888 (2016-10-04 09:12:36)

390

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Myśmy dziś poszli na łatwiznę i poszliśmy zjeść obiad do knajpy smile

391

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Przeżyliście? wink
u mnie dzisiaj pierogi z kapustą i grzybami:)

392

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja dzisiaj wykorzystuję skrzydełka i nowy pomysł na glazurę do nich. Teść mi ostatnio polecił, żeby wymieszać majonez, paprykę w proszku i dżem brzoskwiniowy Stovit... Zapowiada się nieźle. smile

393

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ryż brązowy, pierś z kurczaka i surówka.

394

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

dziś jem na mieście. po pracy druga praca.. ;/

395

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

No na mieście to trochę chyba słabo...ponieważ lepiej samemu coś zrobić ; ) a o jakiej drugiej pracy mówisz? Dzisiaj z tego względu, że mam wolne to zrobię coś takiego jak placek po węgiersku jest to trochę czasochłonne ale to mi się opłaca robić bo się solidnie najem i odżywczo hihi

Zmienisz zdanie [url=http://kolorowydom.bloog.pl/]http://kolorowydom.bloog.pl/[/url] zaglądnij!

Ostatnio edytowany przez Kaskaa089a (2015-05-04 22:49:07)

396

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie najszybciej wychodzi jajecznica:) Ale na obiad musi być zupa - dzisiaj będzie ogórkowa:)

397

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Jajecznica najszybciej powiadasz hmm bym polemizowała bo najszybciej chyba wychodzą grzanki hihi Ja to dzisiaj na obiad z tego względu, że nie idę na wykłady zaczynam się powoli za robienie pierogów. Z racji tego właśnie, że jest piątek i nie jem w ten dzień mięsa to zrobię ruskie a co mi tam jak raz się żyje.

398

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj pomidorowa, bo ryż już mam ugotowany:)

399

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Polecam zrobić coś ciekawego. Tzn, możesz zrobić coś co robisz zawsze, ale w innej odmianie. Dodać coś co zmieni smak. Pamiętaj, że możesz eksperymentować w kuchni. Wykorzystaj to co przychodzi Ci do głowy smile

400

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj z prośbą syna zrobiła jego ulubioną zupę koperkową. Na drugie coś bardziej dla mnie polędwiczki wieprzowe w miodzie i musztardzie z dodatkiem papryki cayenne z ryżem i surówką z marchewki i ananasa mniam mniam. Deser budyń śmietankowy z dodatkiem białej czekolady.

Ostatnio edytowany przez oleczkowa89 (2016-03-17 10:24:41)