26

Odp: krótkie włosy

Niczym w filmie !

27

Odp: krótkie włosy

[quote=biedroneczka4]Niczym w filmie ![/quote]

jak najbardziej trafione - ale zaczyna być ciekawie - już nie pamiętam kiedy, tak dobrze było tu pisać i się uśmiechać pod nosem smile

28

Odp: krótkie włosy

I to jest o wiele przyjemniejsze bez konkursów, bo tak dla siebie i własnego dobrego samopoczucia!

29

Odp: krótkie włosy

ja po wielu latach noszenia długich włosów jakiś miesiąc temu ścięłam je tak do ucha, ot, taka zmiana. I fajnie się czuję, choć pierwszego dnia ciężko było mi się przyzwyczaić

30

Odp: krótkie włosy

chyba i ja coś zmienię na wiosnę... włosom dobrze zrobi skrócenie, a mnie się humor poprawi! smile

31

Odp: krótkie włosy

ja mam już fryzjera i kolor za sobą, wypaliłam jak strzała w tym roku smile

32

Odp: krótkie włosy

Brawo! Stworzymy klub '' Krótkowłosych''!

33

Odp: krótkie włosy

[quote=biedroneczka4]Brawo! Stworzymy klub '' Krótkowłosych''![/quote]

tak i będziemy przewietrzać nasze mózgi! smile

34

Odp: krótkie włosy

tylko szkoda, że z takimi krótszymi mam kupę roboty - codziennie rano muszę je układać ;(

35

Odp: krótkie włosy

[quote=agf]tylko szkoda, że z takimi krótszymi mam kupę roboty - codziennie rano muszę je układać ;([/quote]

ja mam artystyczny nieład, jak mi się nie chce tańczyć z grzebieniem przed lustrem big_smile

36

Odp: krótkie włosy

ja też nieład preferuję, nie mogę mieć włosów równo uczesanych, a już broń Boże klapniętych. Ale choć trochę kształtu muszę im nadać (później tylko ręką roztrzepuję wink

37

Odp: krótkie włosy

to jest bardzo pozytywna fryzurka, u mnie nawet nie wiadomo czy się czesałam smile

38

Odp: krótkie włosy

[quote=pinkmause]to jest bardzo pozytywna fryzurka, u mnie nawet nie wiadomo czy się czesałam smile[/quote]
Najlepszy jest taki artystyczny nieład! Masz duszę artysty jak ja! Brawo!

39

Odp: krótkie włosy

[quote=biedroneczka4][quote=pinkmause]to jest bardzo pozytywna fryzurka, u mnie nawet nie wiadomo czy się czesałam smile[/quote]
Najlepszy jest taki artystyczny nieład! Masz duszę artysty jak ja! Brawo![/quote]

a dziękuję, bo mnie się wydawało, że to lenistwo! a tu proszę - artyzm, czyli niemal dzieło sztuki smile

40

Odp: krótkie włosy

może ja mam włosy inne... z zupełnym nieładem niestety do pracy nie mogłabym wyjść...

41

Odp: krótkie włosy

No tak, praca zobowiązuje do wyglądu na jakimś tam poziomie, trzeba dostosować sie !

42

Odp: krótkie włosy

ale  w sobotę jak wstanę tak mam -   istny  szał ;0

43

Odp: krótkie włosy

Rozmarzyłam sie bo piątek po południu i sobota to moje ulubione dni wolne!

44

Odp: krótkie włosy

[quote=biedroneczka4]Rozmarzyłam sie bo piątek po południu i sobota to moje ulubione dni wolne![/quote]


i moje smile i patrz - to już smile

45

Odp: krótkie włosy

Również bardzo lubie weekend ,można troche odsapnąc po całym tygodniu pracy.

Wracajac do tematu to jak najszybciej pasuje mi odświeżyc kolor na włosach.
Bo troche brakujewłosom blasku i odrosty są juz widoczne .

46

Odp: krótkie włosy

Tak wiosna czyni człowieka piękniejszym! Każdy chce coś zmieniać , odświeżać! W sercach i ogólnie!

47

Odp: krótkie włosy

A lato? Tyle seksownych ciuszków można włożyć... Tylko długie włosy trochę za bardzo grzeją, więc zazdroszczę tym, co mogą króciutko się ostrzyc...

48

Odp: krótkie włosy

Ja mam długie i jak jest upał to spinam.

49

Odp: krótkie włosy

To też jakieś wyjście...

50

Odp: krótkie włosy

A ja juz chcę długie, ale muszę czekać niestety rok, bo mam obcięte jak na zapałkę.