1

Temat: Spa Mazury

[b]Spa Mazury. Polecam Hotel SPA na Mazurach[/b]. Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach - Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce w konkursie "wSPAniałe Spa 2010 " . Koncepcja Vital SPA Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa, to uzyskanie witalności poprzez relaks, poczucie piękna a nawet osiągnięcia medycyny. Vital SPA – to nieodłączny element filozofii „Vitality”, którą realizujemy w naszym Hotelu SPA na Mazurach.

Ostatnio edytowany przez milomlyn (2012-05-05 10:29:12)

2

Odp: Spa Mazury

A co to za reklama big_smile na złość nie wejdę big_smile

3

Wydaje mi się, że trochę nie w temacie to jest!!

4

jesli chodzi o mazurt, to moja znajoma była w hotelu Głęboczek i była bardzo zadowolona, przede wszytskim maja tam ciekawe zabiegi oparte na winotepii , kapała się w winie i mogła zakosztować wina z ich winnicy, także bardzo ciekawe miejsce na mapie spa w Polsce

5

Właściwie dział pasuje. Wkońcu to dział "moda" a spa jest modne:)

6

[quote=foczka]Właściwie dział pasuje. Wkońcu to dział "moda" a spa jest modne:)[/quote]
Dokładnie. Moda to nie tylko ubrania, buty i dodatki. Modne są lokale np. kluby, puby, moda to styl życia. Ba, nawet w modzie jest eko jedzenie, modne diety.

7

Mnie tam Mazury same w sobie kręcą a nie spa. smile Tylko jak tu temat rozwinąć? Bo dla mnie to samo bycie w zielonej przestrzeni jezior mazurskich jest SPA?

8

dokładnie, jadąc na Mazury wolę przebywać wśród jezior a nie w spa smile do spa to sobie pojade gdzieś bliżej domu.

9

reklama jak reklama.
[quote=milomlyn][b]Spa Mazury. Polecam Hotel SPA na Mazurach[/b]. Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach - Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce w konkursie "wSPAniałe Spa 2010 " . Koncepcja Vital SPA Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa, to uzyskanie witalności poprzez relaks, poczucie piękna a nawet osiągnięcia medycyny. Vital SPA – to nieodłączny element filozofii „Vitality”, którą realizujemy w naszym Hotelu SPA na Mazurach.[/quote]

10

Całkiem fajne spa smile Ja osobiście jeżdżę jednak do SPA w górach - na Mazurach faktycznie wolę popływać żaglówką smile

11

To fajnie zawsze się tam zrelaksujesz ?

12

Ja mam ostatnio w weekendy domowe spa w łazience - niedrogie a też relaksuje;)

13

Tez prawda, można i tak jak masz wannę, bo ja tylko kabinę prysznicową.

14

ja mam wannę, ale jakoś nie powoduje to u mnie odruchu brania dłuższych kąpieli...nawet średnio to lubię, ale na jakieś zabiegi na ciało to mogłabym iść tongue

15

O to widzisz, jedni lubią wannę, a inni nie.

16

winoterapię tez sobie można w domu zrobić wink
chociaż głęboczek faktycznie bardzo ładny. szczególnie okolica..

17

Mam pytanie czy ktoś był w SPA koło Olsztyna? Zamierzam się tam wybrać i nie wiem czy warto wink

18

Osobiście tego SPA nie znam, ale to może dlatego, że do Mazur mam diabelnie daleko - w zasadzie drugi koniec Polski i jeśli już miałabym wybierać jakieś SPA, to albo w Kołobrzegu - to koło Darłówka, w linku wrzucam namiar na fajny hotel tam właśnie, tyż ze spa:)

P.S i jak masują,:)

19

Masaż to akurat można mieć i bez pobytu w SPA, nawet do domu przyjadą:)