76

Odp: Naturalne kosmetyki

[quote=justyna][quote=biedroneczka4]Nawet ciekawy przepis na tą kąpiel![/quote]
otóż to... smile
[img]//sen-sennik.pl/wp-content/uploads/2008/07/kapiel-wanna-sennik-sen-bath-kapac-sie-woda-myc.jpg[/img][/quote]


Bym chciała mieć taką łazienkę... smile

77

Odp: Naturalne kosmetyki

[quote=malenka84]Skoro tak lubicie kąpiele to może to Was zaciekawi:)



[b][color=pink]Kąpiel z mlekiem lub maślanką [/color][/b]

Dzięki niej skóra staje się gładka, elastyczna. Kąpiel ta również łagodzi podrażnienia. Do wanny wlewamy 2 litry mleka lub ok. 2 - 3 litrów maślanki, która odświeży i zregeneruje skórę. Następnie wlewamy wodę, stopniowo zwiększając jej temperaturę.



[b][color=blue]Kąpiel z mlekiem i miodem  [/color][/b]

Miód jest wykorzystywany w pielęgnacji skóry wrażliwej, szorstkiej i popękanej. Działa bakteriobójczo. Wzmacnia delikatne włosy i nadaje im połysk. Uwaga! Miód jest niewskazany przy pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami. 

W celu przygotowania kąpieli należy rozpuścić miód w ciepłym mleku, a następnie roztwór wlać do wanny z wodą.



[color=red][b]Kąpiel z mlekiem i migdałami[/b][/color]

Zalecana dla skóry suchej i mieszanej - oczyszcza i nawilża. Olej działa łagodząco na każdy typ cery. 2 łyżki stołowe drobno zmielonych migdałów łączymy ze 125 ml pełnego mleka i 15 ml olejku z migdałów, a następnie dodajemy do kąpieli. Możesz również zastosować tą miksturę jako peeling do ciała.



[b][color=green]Kąpiel z mlekiem i otrębami [/color][/b]

Oczyszcza pory, czyniąc skórę gładką. Otręby można stosować jako peeling lub maseczkę dla każdego typu cery. 250 g otrębów pszennych gotujemy przez kilka minut w 3 litrach mleka. Odcedzamy przez ściereczkę do miski, otręby wyciskamy, a następnie dodajemy do kąpieli.[/quote]
Na pewno skorzystam bo lubie dbać o skore ciała, pozdrawiam!

78

Odp: Naturalne kosmetyki

To prosze o sprawozdanie smile

Bo sie zabieram by to przygotować i zabieram i nie moge sie zebrać w sobie tongue

79

Odp: Naturalne kosmetyki

Nie ma sprawy !

80

Odp: Naturalne kosmetyki

a ja wolę jakieś mniej  wodne i leżące zabiegi... wanna jest nuuudnaaaa

a łazienka ze zdjęcia..... boska!

81

Odp: Naturalne kosmetyki

Łazienka, jak łazienka. Ale jaki widok...

82

Odp: Naturalne kosmetyki

Wszystkie mamy to samo chyba że jest sie facetem?

83

Odp: Naturalne kosmetyki

ale wanna chyba z hydromasażem same przyjemności ! rozmarzyłam sie!

84

Odp: Naturalne kosmetyki

[quote=malenka84][quote=justyna][quote=biedroneczka4]Nawet ciekawy przepis na tą kąpiel![/quote]
otóż to... smile
[img]//sen-sennik.pl/wp-content/uploads/2008/07/kapiel-wanna-sennik-sen-bath-kapac-sie-woda-myc.jpg[/img][/quote]


Bym chciała mieć taką łazienkę... smile[/quote]


po dzisiejszej bieganinie przydałby mi się taki relaks...

85

Odp: Naturalne kosmetyki

straszna łazienka! a jak za oknem ma osiedle podglądaczy?

86

Odp: Naturalne kosmetyki

to niech sobie popatrzą tongue

Ja wole tą wersje z plaża big_smile

87

Odp: Naturalne kosmetyki

w naszych polskich warunkach nawet jak tam jest plażą, to pewnie za rok-dwa wyrośnie tam osiedle zamknięte albo supermarket lol
każda przestrzeń jest cenna, i wszędzie można wybudować nowy wieżowiec  big_smile

88

Odp: Naturalne kosmetyki

Z drugiej strony, tyle ludzi naprawdę nie ma gdzie mieszkać...

89

Odp: Naturalne kosmetyki

[quote=pinkmause]Z drugiej strony, tyle ludzi naprawdę nie ma gdzie mieszkać...[/quote]
i nadal nie będę mieli jak państwo będzie budowało same osiedla zamknięte i bedzie nazywało je 'apartament' a nie 'mieszkanie', przez co automatycznie wzrasta cena.... niestety

90

Odp: Naturalne kosmetyki

jak cena za metr kwadrtowy to 35 tysiecy to ja bardzo dziękuje! a u Nas w Gdyni sa takie ceny też neutral bo to "osiedle zamkniete" czort ze wczesniej byl tam park to woleli to zamienic na osiedle:|

91

Odp: Naturalne kosmetyki

porażka sad

92

Odp: Naturalne kosmetyki

niestety neutral

i wez tu mysl o czyms swoim neutral

93

Odp: Naturalne kosmetyki

no myśleć myślę o domku z ogródkiem, ale... na tym się kończy big_smile

94

Odp: Naturalne kosmetyki

o tym to mi sie tylko marzy...

95

Odp: Naturalne kosmetyki

Jejku, a ja mam tylko prysznic sad Strasznie brakuje mi wanny, odkąd mieszkam z mężem w bloku, a nie u rodziców w domu z wielką wanną.... Trzeba cholerka coś z tym zrobic, bo na taki widok się rozpływam ...

96

Odp: Naturalne kosmetyki

Nigdy nie zamieniłabym wanny na prysznic. Dobrze, że nie słucham męża...

97

Odp: Naturalne kosmetyki

wanna jest fajna....
nawet jak się nie lubi w niej wylegiwać smile
ma tyle potencjału... wink

98

Odp: Naturalne kosmetyki

ja bym z takiej wanny w ogóle nie wychodziła tongue

99

Odp: Naturalne kosmetyki

To byś się strasznie szybko pomarszczyła.... lol

100

Odp: Naturalne kosmetyki

ha ha ha tongue