151

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam :
maseczke Dove,Wax
mgiełke Radical
lirene maseczke oczyszczającą

152

Odp: Kosmetyki które polecam :)

fajny założyłaś wątek.

153

Odp: Kosmetyki które polecam :)

polecam krem Bielendy ogórek i limonka - opakowanie się błyskawicznie zniszczyło, tak że po kilku użyciach nie widać ani jednej literki, ale krem dobry! smile

154

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja mam tonik Bielendy Ogórek i Limonka i stoi nieuzywany...

155

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ja dopiero będę próbować i kremu i toniku smile

156

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=emilia_s292]A ja mam tonik Bielendy Ogórek i Limonka i stoi nieuzywany...[/quote]
mnie już się kończy.... smile
i powoli się zabieram do testowania serii Blue Lagoon Exclusive Line FARMONY smile smile

157

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja z Blue Lagoon przetestowałam preparat do demakijazu i jest super!
Polecam fluid Clarena - doskonale się rozprowadza i kryje i jest liftujący.

158

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=justyna]polecam krem Bielendy ogórek i limonka - opakowanie się błyskawicznie zniszczyło, tak że po kilku użyciach nie widać ani jednej literki, ale krem dobry! smile[/quote]

dodaję jeszcze peeling do twarzy - dla mnie jest idealny smile

159

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=pinkmause][quote=justyna]polecam krem Bielendy ogórek i limonka - opakowanie się błyskawicznie zniszczyło, tak że po kilku użyciach nie widać ani jednej literki, ale krem dobry! smile[/quote]

dodaję jeszcze peeling do twarzy - dla mnie jest idealny smile[/quote]
też mam smile
i też mogę polecić, z lekkim opóźnieniem, bo kończyłam Johnsona, ale polecam smile

160

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Na rynku pojawiły się kolejne zestawy kosmetyków inspirowane sagą Zmierzchu - New Year Kiss Collection" i "Bella Beauty Set"



Nie ma to jak reklama! big_smile

Kosmetyków raczej nie polecam, ale książki, a i owszem:




Wow! Pierwszy raz to widzę. Grunt to iść z falą ;0

161

Odp: Kosmetyki które polecam :)

hydrolat aloesowy i rozmarynowy z Biochemia Urody - zapach cudo, no i działanie też OK wink
polecam!

162

Odp: Kosmetyki które polecam :)

a ja rano wyglądam jak wampir z tymi workami pod oczami nawet nie trzeba kupować kosmetyków '' zmierzchowych '' , a może właśnie powalczę w konkursie o te płatki pod oczy!

163

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mi się coś słuchajcie z twarzą porobiło... Nigdy nie miałam żadnego trądziku, krost, pryszczy, a teraz tak od jakiś 3 miesięcy co chwila robią mi się takie duże wypryski - na czole i brodzie, cały czas w tym samym miejscu, praktycznie non stop. Już nie wiem czego to może być skutek - diety nie zmieniałam, kosmetyków też nie... Macie pomysł?

164

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=biedroneczka4]a ja rano wyglądam jak wampir z tymi workami pod oczami nawet nie trzeba kupować kosmetyków '' zmierzchowych '' , a może właśnie powalczę w konkursie o te płatki pod oczy![/quote]

Też mi się marzą, bo te wory to makabra, coraz większe! A łyżeczki i lód nic nie pomagają sad

165

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ja używam żelu ze świetlika, który trzymam w lodówce, ale... jakiś spektakularnych efektów nie widzę hmm

166

Odp: Kosmetyki które polecam :)

mam krem dermiki pod oczy, niby cudowny, ale naprawdę bywają dni, że nic nie da się poradzić - to pewnie uroda starzenia się, niestety...

167

Odp: Kosmetyki które polecam :)

oooooo tak z upływem czasu i skóra pod oczami opada.....takie płatki to chyba fajna sprawa....na szczęście nie mam tendencji do worków...ale pewnie jeszcze przede mną to....

168

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Co do zmierzchu kupiłam sobie perfum big_smile - bo sie w nim zakochałam :]

169

Odp: Kosmetyki które polecam :)

oo i jak zapach?

170

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ciekawa jestem jak pachnie - wilgotną ziemią, mgłą, słońcem, skrzącą się skórą? smile

171

Odp: Kosmetyki które polecam :)

z tego co wyczytałam, wampiry pachną niezwykle słodko... a perfumy???

172

Odp: Kosmetyki które polecam :)

tylko czy to wamirzy zapach czy może wilkołaczy ? wink

173

Odp: Kosmetyki które polecam :)

a mnie się marzą nowe perfumy... nie mam pojęcia jaki zapach bym chciała neutral kompletnie się na tym nie znam!

174

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A mi się marzy zapach świeżego powietrza, takiego wiosennego i rześkiego....tak pootwierać okna i wąchać...a jak za oknem rozkwitają jeszcze pączki na drzewach i ten słodki zapach...

175

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=agf]tylko czy to wamirzy zapach czy może wilkołaczy ? wink[/quote]

stawiam na wampirzy, wilkołak jest tylko na doczepkę big_smile